Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Shadownere zmizení
Denny887
Čaute chtěl bych se zeptat jeslti nevíte jak tohodle koníka od Temného Bratrstva mohu dostat zpátky. Mám nainstalované Heartfire a Dawnguard a pořád zamnou ten koník chodil. Ale jednou jsem šel do Dawnguardu ( do toho modrého podsvětí) a splnil jsem misi a získal jsem kouzlo na vyvoláni Arvaka (Další koník) ale pořád i když jsem ho vyvolal a jel na ním tak muj koník byl pořád umě.. ale zničeho nic opravdu si nepamatuji jak nebo kdy prostě zamnou nechodil. Tudíš nevím ani kde se jeho tělo nachází pokud je teda mrtvý. nevíte prosím jak ho dostat zpátky? a rovnou jak bych ho mohl dát k sobě do stájí nebo prostě aby mě pořád nepronásledoval? Předem díky
 
SuperHunter
Projdi všechny stáje...mohl by v některých být. Jinak se tu řešilo něco podobného a vyřešilo se to tím že si koně spawneš přes konzoli.
 
Starec
Nájdeš to tu, URL: http://skyrim.4fa...ad_id=4664 Ovšem aby za tebou stále nechodil, nato si už musíš nájsť dáky mod cez Nexus, niečo som tam videl, čím sa dá dať príkaz aj koňom, ale ako sa to volalo to už neviem. Inak každý kôň ktorého vlastníš a zvlášť pri rýchlom cestovaní automaticky sa presúva s tebou. Bolo by tu riešenie, vykašli sa na Stína a nahoď si mod Selene Kate z Nexusu, je to perfekt spoločníčka a zároveň disponuje dvoma koňmi, ktoré dokáže privolať a odvolať kedy jej prikážeš. Mám do toho urobený aj vlastný preklad v SK.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Denny887
Ok díky moc pokusím se jako první prohledat stáje a když nikde nebude použiji konzoli. Jinak Starec žádné mody jsem nikdy do Skyrimu nedával tak se toho celkem bojim. + prosimtě kde mohu získat takhle upravené zbraně jako máš na obrázku? (nebo kde získkam takové vylepšení)
 
EldeR
V čisté (bez módů) verzi Skyrimu najdeš akorát vzhledově stejné daedrické zbraně a vylepšit na legendární je musíš kovářstvím, ale takový enchant na nich mít bez módů nebudeš.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Denny887
Ach Smile Okey. a jake jsou asi nejlepší Enchanty na skyrim bez modů jenom se všemi DCL?
 
Thall
inak ak ten kon ked zije mal by si ho mat pri starej svetyni temneho bratstva
http://www.img.tpx.cz/uploads/TAhGD.png

Slava Ulfrikovy pravemu synovi Skyrimu
 
Denny887
Tam jsem byl jako první a nic, nikde žadna mrtvola.. pouze špioni z Císařství
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Zmizení. Skyrim - dotazy, návody,.. 7 21.12.2016 19:29
Zmizení značek z mapy patch 1.8 Archív zodpovězených dotazů 15 07.01.2013 21:28
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist