Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
MortuusDominus
Noooo, máš silný žaludek. Já se bojím všeho, co leží v lednici týden. A jen tak pro sichr jsem schopná tyto potraviny vyloučit, protože jim prostě nevěřím a nechci riskovat, že pozřu něco jetýho.
( Teda v plesnivých sýrech si zase paradoxně chrochtám ... )
Mě by zajímalo, jestli je fakt něco, co bys do sebe nedostala ... Grin Ale musí se nechat, že přijít nějaká apokaliptická doba a těžké tvrdéé podmínky, jako jediná máš šanci na přežití... Grin
 
Tasemnice
MD: Já taky nejím zkažené jídlo Grin A zásadně nestrčím do pusy nic po vypršení data spotřeby Smile Ale důvěřuju všemu, co se v nějaké kultuře běžně jí. Surströmming je součástí skandinávské gastronomie už po staletí stejně jako hákarl na Islandu nebo hmyz ve spoustě tropických zemích. Takže to není nic, čeho bych se bála. Fascinuje mě rozmanitost tohohle světa a lidských kultur a chci jí poznat co nejvíc včetně různých jídel Smile
 
MortuusDominus
Však směle do toho, zkusit se má všechno, pak se teprv dá soudit, zda je to dobré nebo není ... Ale vím, že bych na to neměla náturu. Jenže u mě nic nového ... já jím, jenom protože musím, jíst mě přímo nebaví, vařit ve svých 26 neumím, spoustu věcí nejím a nemusím nebo mě chytne žlučník Grin
 
Diego
MortuusDominus napsal:
Však směle do toho, zkusit se má všechno, pak se teprv dá soudit, zda je to dobré nebo není ... Ale vím, že bych na to neměla náturu. Jenže u mě nic nového ... já jím, jenom protože musím, jíst mě přímo nebaví, vařit ve svých 26 neumím, spoustu věcí nejím a nemusím nebo mě chytne žlučník Grin

Jak nebaví jíst?!
Žijeme, abychom jedli.... a pili Grin

Ale pravda, zkusit se má všechno. Apple
 
Tasemnice
Tak to jsi první člověk, co znám, kterého nebaví jíst Grin
 
nagasadowcz
Na druhou stranu, nevím, jestli bych se nehecl... Stát to přede mnou, chtěl bych být mezi těmi borci, co to sní. I za cenu zvracení Grin

@Whirt: Veleben buď za The Guild! Právě jsem to dokoukal a bylo to super. Mám novou oblíbenou herečku Grin Navíc mě to motivuje ke sledování dalších webseriálů. Po DW jsi mi do života vnesl další fenomén. Danke schön!
Upravil/a nagasadowcz dne 24.09.2013 21:48
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Tasemnice: Zlatej chleba se salámem. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
MortuusDominus
Tak já se budu držet toho pití Grin
Nevím, prostě nebaví... Grin Je to blbý slovo, ale mě to prostě "zdržuje" Grin Tak jsou jídla, ze kterých mám požitek a dokážu si je vychutnat... ale nijak zvlášť si s kuchyní netykám... Asi zkusím taky něco šíleného, třeba mě to nakopne a chytí Wink
Upravil/a MortuusDominus dne 24.09.2013 21:51
 
nagasadowcz
@MD: Buď to anebo už v životě nic nesníš Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
PrincessLeia
První školní den za mnou. Tfuuuuj Smile
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Tasemnice
Naga: Já myslím, že bys do toho šel Smile
MD: Spíš se bojím té Nagovy verze Grin

Moje asi nejhorší zkušenost byla, když jsem se pokoušela sama si doma nafermentovat kimči. To dopadlo hoooodně špatně. Hlavně proto, že jsem ho do sklenic dala moc a jak se ty mikroorganismy činily, začalo to po pár dnech i z těch natěsno uzavřených nádob vytékat. Tak jsem jednou vlezla do kuchyně, která šíleně smrděla a zjistila jsem, že mám skříň zatopenou kimči Grin Od té doby mám k němu nechuť.

Leia: Copak, špatné? Nebo jen takové úlevné oddechnutí? Smile
 
Mike
PrincessLeia napsal:
První školní den za mnou. Tfuuuuj Smile

Můj druhý, ale podobná reakce je i na mé straně. Frown Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@Mike: Pfft

@Leia: Připojuji se k Tasinčině dotazu a vyžaduji odpověď Grin

Já mám za sebou druhý školní den a zatím jsem se vším spokojen Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Naga: pff, já budu spokojen, až budu mít maturitu... bojim, že to nedam. Frown Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
PrincessLeia
Napíši zítra Grin Omlouvám se, utekla jsem a vrátila se až nyní. Předpokládám, že slohem bych se ve svém stavu nyní asi nepyšnila Grin
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
EldeR
Mike napsal:
Naga: pff, já budu spokojen, až budu mít maturitu... bojim, že to nedam. Frown Smile


ÁÁÁÁÁ škola už začala Grin Grin Grin Angry
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
PrincessLeia
Tak, jako odpověď na včerejšek jsem se rozhodla vám předvést tento gif příspěvěk Grin Grin Grin Dala jsem si s ním práci (samozřejmě je nadsázkový, ale i tak dost vystihuje Grin). Sloh z toho nakonec také není, ale ten dodám Grin (Jako že ne dlouhý, ale přinášející více obsahu Pfft)

Celý včerejší den po etapách


Dávej příště, prosím, takové množství obrázků či gifů do spoileru - některým se pak stránka může špatně načítat. Díky! -Naga
Upravil/a nagasadowcz dne 25.09.2013 19:20
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Tasemnice
Takže úlevné vydechnutí Grin Skvěle.
Co mi připadá víc znepokojující, proč jsi snědla koalu převlečenou za ovci?
 
PrincessLeia
Tasemnice napsal:
Takže úlevné vydechnutí Grin Skvěle.
Co mi připadá víc znepokojující, proč jsi snědla koalu převlečenou za ovci?


Grin Grin Grin Koalu (ani ovci) bych i s chlupy nepozřela Pfft V tomto případě stála za utišením mých hlasivek Pfft Ano, bylo to úlevné vydechnutí Smile Dopadlo to lépe, než jsem myslela. Dnes jdu na latinu a úvod do estetiky. Na ten úvod jsem hlavně (negativně) zvědavá Grin Ale aspoň už trochu vím, co od toho průběhu čekat a kam vlastně zamířit. Včera to pro mě bylo bludištěm. Budova G a J... Jsem naprosto neorientačně založený člověk a dokáži se ztratit i ve Vaňkovce Grin (nadsázka). Na druhou hodinu jsem nenápadně sledovala spolustudenty Grin Dneska budu objevovat pouze jednu posluchárnu a už mám představu, kde ji najdu, takže jsem klidná. Dnes obecně jsem velmi vyrovnaná (klep, klep, klep...) Smile

"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Tasemnice
To já si musím počkat až do října Sad A latinu ti moc závidím, mně už se tam letos nevešla Sad
Ááá, já se tak těším! Všechny moje předměty jsou totálně bezvadný Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist