Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
Sanued
hRDLA, naše slniečko, sa vrátil Grin
I used to be an arrow, but then I took an adventurer to the face.


Kľudne si ma pridajte, pokecáme, popaříme Grin
 
www.google.com
EldeR
hRDLA napsal:
Cool, co vy ste tu beze mě přežívali? co se dělo?

BW: komiks super Grin


Já myslel, že budeš pryč dýl Grin Grin Grin anebo to tak rychle uteklo Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
hRDLA - shrnutí: Ahoj, bude to trochu stručné, protože se toho moc neudálo... Frown Smile
Whirt se vrátil, ale má nějaké lapálie na baráku, tak tu moc ještě není.
Jinak tu probíhala jen diskuze na téma BW's skečů, a Henryka Laholy, jinak fakt nic, až se sám divim, že se nic neudálo! Shock Smile

Ale hRDLO, oči jsou oči, to víš. A Henryk je Henryk. Grin

Jo a ještě jsme myslim nakousli MVB...

EldeR: želbohu, nikoli, koalaám je dohromady rok, každá má měsíc a kousek. Smile (1/12 měsíce)

Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
hRDLA napsal:
Od pondělí do pátku jsem tam byl Grin
Á koukám že Sanued pít nepřestal, tak podávej zprávu co se dělo na chatu.

A kde je ten Mike co to tu měl na povel?

Na chatu v podstatě nikdo nebyl Grin A Mike nejspíš ještě prdí do peřin Grin

Edit: no tak už asi ne Grin
Edit2: Miku já budu mít rok v úterý ... a sám Grin Angry
Upravil/a EldeR dne 09.08.2013 11:20
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
BadWolf
Áá, hRDLA je zpátky = stupeň nudy na netu pravděpodobně klesne z 9 999 999 999 999 999 999 999 na 6 Grin
Teda je to jen odhad GrinGrin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Whirt
BadWolf napsal:
Áá, hRDLA je zpátky = stupeň nudy na netu pravděpodobně klesne z 9 999 999 999 999 999 999 999 na 6 Grin
Teda je to jen odhad GrinGrin

No teda! A já jsem to jako nesnížil, jo? Grin
BTW Hoj hRDLO.
Upravil/a Whirt dne 09.08.2013 13:18
 
Mike
EldeR napsal:
hRDLA napsal:
Od pondělí do pátku jsem tam byl Grin
Á koukám že Sanued pít nepřestal, tak podávej zprávu co se dělo na chatu.

A kde je ten Mike co to tu měl na povel?

Na chatu v podstatě nikdo nebyl Grin A Mike nejspíš ještě prdí do peřin Grin

Edit: no tak už asi ne Grin
Edit2: Miku já budu mít rok v úterý ... a sám Grin Angry


hRDLA: Post pod tím tvým. Grin

EldeR: Dobře ti tak! Angry Né, já vím, ty jsi kousíček po mě. Smile
A ne, neprdím do peřin... teda, asi jo, nebo ne, teda jo, teda ne, teda jo, damn it, ať žije MVB!!!! Grin
Ne, vstával jsem v 10, v 11 autoškola, teĎ jsem došel a jdu pracovat, skenuju nějaký inventury majetku zase... pfff... a do toho ještě obvolávat klienty... pfff... ale budu se nahlížet svým totálně AWESOME okem. Smile (i tím druhým, které je neméně AWESOME Grin )
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
A já jsem získal místo na 2noční brigádku v Kauflandu na inventuru Smile Jinak HLAHOJ VŠICI!
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
nagasadowcz napsal:
A já jsem získal místo na 2noční brigádku v Kauflandu na inventuru Smile Jinak HLAHOJ VŠICI!

Co za to? Platěj alespoň slušně, když je to v noci? Smile Pfff, ahoj! Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Jakže to zaznělo v parlamentu, že v noci dělaj akorát kur.... ??? Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
@Mike: 60 na hodinu.

@EldeR: Angry Grin Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
nagasadowcz napsal:
@Mike: 60 na hodinu.

@EldeR: Angry Grin Grin


60 na hodinu ??? Shock kua to moc není teda ....

P.S. Angry
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
Tak vyšší jako brigádník v Ostravě rozhodně neseženeš. To je většinou maximum. Když ještě vezmu v potaz, že tam prostě berou každého, kdo si včas přijde, a nic jiného teď pořádně není k dispozici... No, prostě můžu být rád, že jsem sehnal tohle.
Upravil/a nagasadowcz dne 09.08.2013 14:22
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
EldeR napsal:
Jakže to zaznělo v parlamentu, že v noci dělaj akorát kur.... ??? Grin Grin Grin

To proto mě Naga pořád chytal za slovo, když jsem mluvit o Charlotte cake Ice cream... Grin

Chlape, to není moc ale... i když, lepší, jak nic! Shock Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
Kolik ty vlastně bereš za tu úředničinu z domu? Připrav se, že ti bude nadáno do buržoázního zazobance! Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
nagasadowcz napsal:
Tak vyšší jako brigádník v Ostravě rozhodně neseženeš. To je většinou maximum. Když ještě vezmu v potaz, že tam prostě berou každého, kdo si včas přijde, a nic jiného teď pořádně není k dispozici... No, prostě můžu být rád, že jsem sehnal tohle.


Jasný, nicméně to není žádná výhra ... já teda dělám +- za 160 kč na hodinu, ale to je stálý zaměstnání ..... Pravda je, že v dnešní době si nemůžeš moc vybírat....
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
Hele, já si prostě chtěl přivydělat nějaké peníze za sebe pro sebe. Doma mi říkají, ať se na brigádu vykašlu, že za pár šupů ta práce nestojí za to, že mi radši ty peníze dají, ale já to nemám rád. Jsem sice vděčný, že mám takové zázemí, ale ve 20 letech se nechci takhle "přiživovat". Takže přes ty prázdniny mi ta brigáda neublíží, to stejně nemám co dělat, a každá koruna je dobrá. No a přes školní rok na to se*u Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
nagasadowcz napsal:
Hele, já si prostě chtěl přivydělat nějaké peníze za sebe pro sebe. Doma mi říkají, ať se na brigádu vykašlu, že za pár šupů ta práce nestojí za to, že mi radši ty peníze dají, ale já to nemám rád. Jsem sice vděčný, že mám takové zázemí, ale ve 20 letech se nechci takhle "přiživovat". Takže přes ty prázdniny mi ta brigáda neublíží, to stejně nemám co dělat, a každá koruna je dobrá. No a přes školní rok na to se*u Grin


to je od tebe chvályhodný a jistým způsobem tě to asi i ctí....... Není nad to mít vlastní peníze. Wink
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
A už vůbec není nad to, mít jich hodně Grin Každopádně díky, snažím se jít vzorem generaci, které budu za nedlouho vládnout... Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
nagasadowcz napsal:
Kolik ty vlastně bereš za tu úředničinu z domu? Připrav se, že ti bude nadáno do buržoázního zazobance! Grin

Hele, hele, a ty se jako přidáváš k proletariátu, jo? Pfft Ty pracující inteligence... Smile Smile Aneb s dělníky ruku v ruce, prapory revoluce, po celé zemi rozvinem!!! Grin

Já cca 80Kč/h. Ale je to vopruz. V Lišce, druhý práci mám něco, jen když udělají obchod, což je na draka... no... ale jinak za pčto dobrý, no... teď zrovna skenuju nějaký inventury, jde to pomalu a šlo by to jistě jěště pomaleji, kdybych to nedělal na ségřiným pc... pfff Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist