Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Konec hl. linie
Daira
Když zabijete Alduina a vrátíte se z Sovngardu, máte pak ještě k někomu zajít nebo tak? Jakože Alduin už je mrtvý? Co jste dělali po hlavní linii? Grin
 
JohnYsh
Máš ještě vedlejší úkoly.Stiskni J a dělej ukoly.
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
Vitek222
přidej se k DB a užiješ si legraciSmile
nebo dělej deadrické ukolySmile
nebo vrat cechu zlodějů jeho zašlou slávu.
A nebo ještě líp...pokus se sezbírat všechny masky dračích kněžíWink
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
adamec
No, konec hlavní linie po zabití alduina je Wink Pak se můžeš přidát k různým cechům, či mágům a dělat úkoly ve městech či vesnicích pro jednotlivé lidi.
Upravil/a adamec dne 15.07.2012 10:46
 
Mopidu
Doporučuju DB a daedrické questy, s tím je sranda Wink
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Chell
jo db je najlepšie. ale keď pôjdeš za zlodejov a mágov získaš celkom dobré itemy
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
maxinik55
Jsem jediný, koho ten konec zklamal? Čekal jsem nějaký lepší zakončení než že přijdu zpět a semtam nějakej strážnej řekne že už je konečně klid od draků. Taky by tam mohlo bejt více konců.. nebo tam je více než jeden? Možná jsem to přehlídl
 
nagasadowcz
Ne, není. Skyrim je, co se příběhových linií týče, zcela lineární.
Upravil/a nagasadowcz dne 15.07.2012 12:16
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Daira
maxinik55 napsal:
Jsem jediný, koho ten konec zklamal? Čekal jsem nějaký lepší zakončení než že přijdu zpět a semtam nějakej strážnej řekne že už je konečně klid od draků. Taky by tam mohlo bejt více konců.. nebo tam je více než jeden? Možná jsem to přehlídl


Mě se ten konec taky nelíbí.... a ještě ani jedna stráž mi nic neřekla, akorát se do mě serou jenom kvůli tomu, že jsem pustila draka z toho Bílého Průsmyku Grin mě sklamala celkově hlavní linie , je podle mě moc krátká :-/ ... a útočí na vás ještě draci? Grin kolem mě jenom tak proletěj a nevšímají si mě.. Grin
 
Sysqrw
Daira napsal:
maxinik55 napsal:
Jsem jediný, koho ten konec zklamal? Čekal jsem nějaký lepší zakončení než že přijdu zpět a semtam nějakej strážnej řekne že už je konečně klid od draků. Taky by tam mohlo bejt více konců.. nebo tam je více než jeden? Možná jsem to přehlídl


Mě se ten konec taky nelíbí.... a ještě ani jedna stráž mi nic neřekla, akorát se do mě serou jenom kvůli tomu, že jsem pustila draka z toho Bílého Průsmyku Grin mě sklamala celkově hlavní linie , je podle mě moc krátká :-/ ... a útočí na vás ještě draci? Grin kolem mě jenom tak proletěj a nevšímají si mě.. Grin



Na mňa útočia , ba ešte sa u mňa po porazení Alduina výskyt drakov zvýšil Sad Vždy keď prídem k Ledohradskej univerzite mágov , vždy sa mi tam ukáže drak . Sú už dosť otravný keď už mám kostí a šupín dosť a dračie duše už nepotrebujem
 
Bley
Sysqrw napsal:
Daira napsal:
maxinik55 napsal:
Jsem jediný, koho ten konec zklamal? Čekal jsem nějaký lepší zakončení než že přijdu zpět a semtam nějakej strážnej řekne že už je konečně klid od draků. Taky by tam mohlo bejt více konců.. nebo tam je více než jeden? Možná jsem to přehlídl


Mě se ten konec taky nelíbí.... a ještě ani jedna stráž mi nic neřekla, akorát se do mě serou jenom kvůli tomu, že jsem pustila draka z toho Bílého Průsmyku Grin mě sklamala celkově hlavní linie , je podle mě moc krátká :-/ ... a útočí na vás ještě draci? Grin kolem mě jenom tak proletěj a nevšímají si mě.. Grin



Na mňa útočia , ba ešte sa u mňa po porazení Alduina výskyt drakov zvýšil Sad Vždy keď prídem k Ledohradskej univerzite mágov , vždy sa mi tam ukáže drak . Sú už dosť otravný keď už mám kostí a šupín dosť a dračie duše už nepotrebujem


Ty dračí šupiny a kosti jsou dobré na prodej, nebo i na něco jiného? Grin
 
Parrot
Na výrobu Dračí zbroje...
 
Hurty
Já nevím jak vy, ale DB a ostaní jsem si udělal už na začátku. abych měl potřebnej level pro tu Linii. Dělal jsem deadrický Questy, Vylepšoval si skilly a tak dál Smile
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
Skritecek
já udělam úkoly v cechu, pak hl linii, pak masky a barenziiny kameny, mezitim samozřejmně deadriské q a vedlejší úkoly

Zloději forever

Fantasy povídka o bájném zloději Armunovi.

http://skyrim-img.kx.cz/images/187demonthief.jpg
Fanntasy povídka zde
 
Mopidu
Já udělala DB a Legii (příhodná kombinace, že? Grin) a nějaké vedlejší pak jsem dokončila hl. Linii a pak teprv jsem se pustila do zbytku (i tak jsem jen za tu dobu co jsem hlavní linii nedělala nabrala lvl 42, takže brnkačka)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Sysqrw
Ja som bol vlastne nováčik v sérii TES , ako prvý som hral práve Skyrim a ani som poriadne nevedel dej ani aké sú tam cechy . Vedel som iba že sú tam draci , a že ste Dovahkiin - Drakorozený . Robil som vlastne všetky questy ako mi prišli pod nos , a až po zistení existencie stránky skyrim.4fan.cz som si vlastne prečítal veľa vecí a začal som plniť tie najvýznamnejšie a najzábavnejšie úlohy v Skyrim-e .
Upravil/a Sysqrw dne 16.07.2012 20:06
 
nagasadowcz
Já se teď pustil do stavby vlastního domu s modem Build Your Own Home a dost mě baví to shánění surovin a jejich následné využívání. Je to takový pěkný pocit, když vidím, jak ten domek roste. Takový MC ve Skyrimu Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
SeveruS
No já hraju Skyrim po prvé a začal jsem městskými úkoly + cechy s nimi spojenými. Jsem tedy Zemanem: Bílého Průsmyku, Falkreathu, Markarthu, Ledohradu a Riftenu. Jsem Vlkodlak Zvěstovatel, mám za sebou Družiníky a právě jsem se přidal k cechu Zlodějů. Poté hodlám získat zemaství v Morthalu a Jitřence. Pak Chci jít na Ledohradskou Univerzitu a přidat se k cechu Mágů.... Pak se vydám do Samoty, stanu se Zemanem, přidám se k Legionářům a dokončím hlavní linii..... Na konec (protože mám strach, že bych si odkrouhl někoho koho budu potřebovat hl. linii) se zaměřím na Větrný Žleb a přidám se k DB a během toho dokončím Daedry, Masky a Šutry............ Pokud jsem si to naplánoval blbě, ocením kritiku, páč ta nejlépe poučí .... :-DDDDDDDDDDDDDDD
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
Norbi
môžem ťa kritizovať len za to že sa pridávaš k légií Grin
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Chell
s tým tu ani nezačínajte ...
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Dawnguard-questy po skonceni hlavnej linie a ine problemy Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 1 06.05.2017 23:36
Problem v questu Pokrevní linie Skyrim - dotazy, návody,.. 7 04.03.2014 20:11
Konec?? Archív zodpovězených dotazů 14 24.06.2013 15:09
Skyrim - hlavní linie príběhu Představy o Skyrimu 91 12.04.2012 14:07
Hlavní linie Archív zodpovězených dotazů 4 12.04.2012 11:55
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist