Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Problem v questu Pokrevní linie
venivi
Ahoj, mám takový větší problém. V questu kde vás na hradě volkihar harkon v té kapli učí tu proměnu na pána upírů, tak v momentě kdy mi řekne abych na sebe vzal tu podobu tak za dveřmi se mi ukážou červené tečky a po otevření dveří na mně všichni upíři útočí. Nepomohl žádný load a save, nic. Zkusil jsem teda z toho hradu utéct a vrátit se tam po delším čase. To už bylo pak všechno v pořádku, nicméně když jsem se dostal ke questu s dexionem, kde jsem ho mněl najít v té jeskyni tak ejhle další bug. jeskyni jsem se seranou vymlátil, zrušil magickou barieru, zmlátil dexiona jenomže on mi pořád nadává do upíru a tim to končí. Nemůžu se dostat dál.
ještě chci dodat že používám mod better vampires a moonlight tales, jsem na urovni 14 a z hlavní linie jsem splnil pouze první quest s dračí deštičkou, questy za mága mám splněné komplet. Tak jestli to nesouvisí náhodou s tím. Dík za každou radu
 
Mike
A ty máš originální hru, nebo kopii?
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
SuperHunter
Miku myslím že tvoje otázka nevyzněla úplně nejlíp, myslím že si měl na mysli koupenou kopii nebo zdarma staženou z nějakého portálu.
 
Mike
Jasně, jasně, zkrátka, zda má zakoupenou (tj. licencovanou) kopii, a nebo staženou bezplatně z internetu (tj. nelicencovanou).
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Starec
Nechcem sa do toho veľmi navážať, ale mám dojem, že ide o stejného hráča ktorému som radil na Abecedaher,cz s problémom. Totiž jemu to zbugovalo hneď na začiatku po stretnutí s Harkonom. Pomohla len konzola. Tak vyzerá, že mu to znova zabugovalo. Takže ak ide o tohto hráča určite má warez, ovšem nech sa vyjadrí sam.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
venivi
K otázce č.1 ano mám warez verzi a vím co mi všichni napíšou, takže předem děkuji.

Add2 : nejsem nikdo z abecedyher.cz. jsem už starej kůň a nemám čas chodit po forech. ke hře si sednu jednou za čas .
 
Mike
Tak to je mi líto, v rámci pravidel zamykám.

V případě nejasností mne kontaktujte pomocí soukromé zprávy.
V případě dalšího herního dotazu založte v příslušné sekci nové téma.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Dawnguard-questy po skonceni hlavnej linie a ine problemy Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 1 06.05.2017 23:36
Problem s Hircineho prstenem Skyrim - dotazy, návody,.. 3 01.10.2016 19:47
Problem z domom Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 4 09.08.2016 23:18
Problem v skyrime Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 4 01.03.2015 02:33
Problem s dračími křiky Skyrim - dotazy, návody,.. 3 22.01.2015 16:33
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist