Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Tak další denník. Koniaashův.
koniaash
Leneren napsal:
Hodně zajímavé Koniaashi řekl bych ,že jsi to napsal dosti realisticky a docela vystihl Ulfrika. Ikdyž mě překvapilo ,že říkal Balgruufovy bratranče.Oni jsou bratranci? Shock


je velice nepravděpodobné, že by nebyli příbuzní- oba jsou vysocí šlechtici z Ysgramorova rodu. Označení "bratranče" je spíše přenesené, vyjadřuje rodovou, nikoliv nutně přímo pokrevní spřízněnost
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
Aha,Díky Smile
 
koniaash
Dojít k našemu tábořišti bylo skoro stejně těžké, jako prosekat se bitevní linií. Všude po táboře se potáceli opilí vojáci, zněl strašlivý řev a zpěv, většinou nebylo poznat co je co. Když se mi to po chvíli podařilo, zjistil jsem, že ani tady si klidu zrovna neužiju. Ve čtverci stanů se odehrávala další skupinová oslava. malé prostranství bylo zcela zaplněno ohništi, na nichž se peklo maso, sudy beoru a medoviny, mezi nimiž se pletli válečníci. O kus dál ze sebe Eywind a Erwill metodicky vytloukali duši za mohutného povzbuzování okolostojících. Když si mě celá horda všimla, propukla v nadšený řev a jásot. Nějaký válečník mi vrazil do ruky těžkou rytířskou přílbu plnou medoviny.
" Pít! Pít! Pít!" začalo skandovat dobře padesát chlapů. Co? Proč? Naštěstí byl poblíž Ralof, který přerušil skandování a křikl na mě:
" Víš koho si vůbec zabil, ty vole? Čí je to přilba?" Ten rytíř, blesklo mi hlavou. " To je přilba Oktjafa z rodu Gaviů! Zabil si starého Hlavorubce!" Ano, teď už mi to něco říkalo... Oktavius Gavius, řečený Hlavorubec, v Císařství známý rytíř. Vítěz osmi nebo snad devíti turnajů. Náhle mi vyschlo v krku... Nebýt té šťastné rány, která proklouzla mezi pláty bych... Už by mě teď objímala Bledá...
" Pít! Pít! Pít!" Naklonil jsem přilbu a lokal a lokal. Zlatý nápoj mi stékal po bradě na osníř. Pití jsem přerušil, jen abych zalapal po dechu a pak zas tankoval jako velbloud. Dělalo se mi zle, ale pil jsem dál. Konečně byla přilba prázdná. Bezmyšlenkovitě jsem jí zahodil. Dav zmlkl a zkameněl. Náhle se dal do ještě nadšenějšího řevu.
" Vidíte! Vidíte?" přeřvával všechny nadšeně Ralof. " Co je pro Konyho Lissona takováhle trofej! Nic! Nevzal si lebku trolla, kterou by každý muž vystavil na průčelí domu na důkaz svých činů! Nevzal si Hlavorubcovu přilbu! Nebyl pro něj soupeř! Mnozí jsme viděli jak ho zabil! Jedinou ranou! Jedinou ranou srazil strašného Hlavorubce pod kopyta! Jestli je tu mezi vámi nějaký skald, co si zaslouží zpěv víc než tohle? Dejte mu ještě medovinu!" Než jsem stačil jakkoliv zaprotestovat, natahovalo se ke mě snad dvacet rohů, korbelů, vaků i přileb. Někdo mě dokonce chytil pod krkem a medovinu mi lil přímo do hrdla. Nezbylo než polykat nebo se utopit. Naštěstí mi po chvíli dali pokoj, i když jsem musel pořád dokola vyprávět, jak jsem zabil Gavia. Medovina naštěstí pomáhala, takže mi ani nebylo za těžko nepřipomínat, že to byl náhodný zásah. Dokonce jsem získal válečnické přízvisko Sikkersverd, což znamenalo Jistý meč. No, rozhodně to bylo lepší než Ralofovo přízvisko, které si vysloužil již dávno- Ulvsgrin, Vlčí škleb, ale to zase bylo mnohem přesnější a pravdivější. Věděl jsem, že do rána bude o tomhle mém činu vědět celý tábor a časem se to rozkecá po půlce Skyrimu. Tipoval jsem, že v podání třetího, nejvýš tak čtvrtého vypravěče budu měřit deset stop a Oktavia, nebo jak tady komolili Oktjafa, zabiju holýma rukama. Norda by to možná těšilo, ale já vím, že přílišná sláva nikdy válečníkovi nic dobrého nepřinesla. Kolik se teď najde idiotů, hlavně tady, ve slávou posedlém Skyrimu, kteří mě budou chtít zabít jen aby mohli vyprávět, že složili Konjase Sikkersverda? Tenhle večer jsem na to ale nehodlal myslet. Zapojil jsem se do zábavy a obavy z přílišné slávy sem rozpustil v rybníku medoviny.
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
Dobrý Smile těším se na další díl.
 
koniaash
Leneren napsal:
Dobrý Smile těším se na další díl.


děkuji jediný čitateli Grin snad ještě napíšu něco dneska, musel jsem napsat jen krátce, anžto se objevily jiný důležitější povinnosti.
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
Určitě nejsem jediný čtenář.O to se nemusíš bát.Už jen proto ,že ikdyž tu hodně lidí dobře píše ,ty jediný umíš popsat pořádně to co dělají a tak. A jako jediný tam máš tolik černého humoru Grin
 
EldeR
no s tím jediným čtenářem bych si dovolil taky nesouhlasit Wink
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Upíři a denní světlo Skyrim - dotazy, návody,.. 1 26.04.2015 17:41
Zase další problémy... :/ Skyrim - dotazy, návody,.. 19 04.03.2015 19:58
Další bugnuté questy Skyrim - dotazy, návody,.. 8 19.08.2014 15:55
[Hudba] The Blacksmith's Tale, Call to Arms a další » Skyrim - Váš svět 27 22.07.2014 22:35
Cech zlodějů + další dotazy Archív zodpovězených dotazů 34 02.03.2014 13:28
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist