Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 5 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
hRDLA
Ono se to může zdát zdánlivě jednoduché jako ze seriálu Ztraceni jakože my a ti druzí, ale je to evidentně komplikovanější, stejně tak jako v tom seriálu, už není nikdy s nikým a zároveň každým Grin

A teď přípitek na nejstupidnější 3. řadu a dál seriálů všech dob Grin Grin

http://www.hdwpapers.com/thumbs/lost_wallpaper_14-t2.jpg

Leia: Bohužel Bílou nemoc nemáme, ale četl jsem Válku s mloky, RUR, Krakatit a Ze života Hmyzu (což je i přes úvodní slovo dosti depresivní dílo)
Upravil/a hRDLA dne 14.01.2014 20:14

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Whirt
nagasadowcz napsal:
Co přijímačky vlastně?


No, to je zapeklitá otázka, Nago... Grin

V Plzni jsem skončil v pátek a počkám si pravděpodobně až do konce ledna, než budou všechny ty práce vyhodnoceny a vystaveny výsledky, každopádně myslím si, že druhá polovina druhého kola se mi vcelku povedla, vzhledem k tomu, že témata byla značně záludná, na rozdíl od těch předešlých, takže moje kreativní část mozku mohla začít pracovat. Témata byla 'Návrh na interaktivní diář (roční/měsíční/týdenní/denní...)' a 'Grafický scénář - 3 děje, které se odehrají během tří sekund (každý děj zabíral jednu sekundu), na patnáct až 21 obrázků (každý děj na 5-7), mohli být logicky propojeny'. První který jsem zmiňoval byl na čtyři hodiny druhý na osm. Těmhle úkolům předcházeli dva krátké, na čtyři hodiny 'Nakreslit šest lidských, zadaných, emocí' a 'Návod na přípravu jídla'. Jeden se mi moc nepovedl, protože jsem nebyl značně rozkreslený a druhý se mi povedl, ale prozměnu jsem ho málem nestihl, takže jsem musel zbytek uspěchat...

Myslím si ale, že jsem nepředvedl nejhorší výkon a na poslední (to jest ten osmihodinový) úkol jsem dal 100% ze sebe Smile

Včera jsem odevzdal domácí práce do Zlína a budu čekat do konce tohodle týdne, než mi napíšou výsledek prvního kola. Pak se uvidí, jestli příští středu pojedu dělat další úkoly.

Ale jsem spokojený sám se sebou, dal sem tomu spoustu času, nehorázně jsem kašlal na sebe i na školu a dal jsem tomu vše co jsem měl, v Plzni jsem díky tomu postoupil do druhého kola jak Animované tvorby, tak i Komiksu a Ilustrace... Jen je škoda, že jsem si musel vybrat pouze jeden obor pro druhé kolo.

Dík moc za optání, snad jsem těmi informacemi příliš Grin

Tasemnice napsal:
To bude tím, že Beruška byla (naštěstí) v celé knížce asi na dvou stránkách a do styku se mšicema nepřišla.. jak já jí nemám ráda. Nejlepší byl Ťutínek.
Sekora byl entomolog a věděl, jak to u hmyzu chodí, takže je tam skoro všechno (i když pohádkově přibarvené) víceméně korektní Smile

Já se tedy přiznám, že Ferdu mravence přímo nenávidím... Asi mi to zprotivilo dětství, jak byl na každém výrobku pro děti - od penálu až aktovkám...
Ale za to přímo miluju Kuře Napipi a Uprchlík na ptačím stromě. Bože jak já byl jako dítě z toho konce takovej na měkko Grin

Co se týče Čapka, tak od něj mám asi nejraději Bílou nemoc. To je tak strašně silné téma a přitom tak skvěle podané...
To mě ale připomíná, že jsem zvědavej na filmovou Válku s mloky, ty obrázky co jsem zatím viděl vypadají naprosto fenomenálně Smile
 
Leneren
Prosím vás nevíte kdo by mohl vystupovat pod přezdívkou "Adran" a "Císař"?
 
Tasemnice
V současnosti si může dovolit nazývat se císařem jedině Akihito Smile
 
Leneren
teď mi to nemyslí... kdo to prosímtě je? Grin
 
Tasemnice
Japonský císař, jiný císař momentálně na světě nežije Smile
 
Leneren
Jo aha tenhle Grin hmm... být HRE tak by možná byl ještě ten momentální Habsburg...takže to vypadá, že je to nějáký náhodný vtipálek nebo prostě otrava nebo něco horšího...
 
hRDLA
Lene Grin a je to tu zas... ty nevíš kdo je Akihito? Grin Vždyť se to tu minule říkalo Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Leneren
Sem zapoměl ježiš Grin
 
nagasadowcz
@Whirt: A to všechno proto, aby ses mohl na VYSOKE ŠKOLE učit KRESLIT? Vždyť to je horší jak přijímačky na medicínu! Bohové, děkuji za to, že jsem na kreslení úplně levý Grin

@hRDLA: Celou eng. literaturu? To je poměrně nadstandardní. Neumím si představit, že by se na střední škole Alcuin, Cynewulf, Bede či Aldhelm. Jestli víš, kteří tihle jsou, tak obdivuju nasazení vašeho angličtináře a tvé schopnosti učit se věci, které nejspíš v životě nepoužiješ, pokud nehodláš studovat to, co já Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
Leneren napsal:
Sem zapoměl ježiš Grin


Píšu za 5.... do příště se naučíš stručnou historii japonského císařství a navíc si nastuduješ francouzskou okupaci indočíny.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
hRDLA
Caedmon, Beowulf, Cynewolf máme v old english v middle a modern toho je 100x víc Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Leneren
Což o to, Indočínu bych zvládl, stručnou historii Japonská bych dal na 1/2 ale toho nynějšího vocasa si nepamatuju Grin
 
EldeR
Leneren napsal:
Což o to, Indočínu bych zvládl, stručnou historii Japonská bych dal na 1/2 ale toho nynějšího vocasa si nepamatuju Grin


jenom na 1/2 ??? Za přiznání máš 4 .... to je teda průměr ... do příště doučit včetně nejvýznamnějších rodů.!!!
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
co za co čtveru? nejvýznamější rody umím od od Nary do Meidži ježiš tak nechápu o co ti jde protivnej Starochu Grin
 
EldeR
Leneren napsal:
co za co čtveru? nejvýznamější rody umím od od Nary do Meidži ježiš tak nechápu o co ti jde protivnej Starochu Grin


A ještě pošleš rodiče do školy, abysme probrali tvoji kázeň......
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
Z diskuse se spolubydlící:

"Jak můžeš někoho zabít hygienou?"
"Můžeš třeba někoho ukřižovat, aby sis nad ním mohla umýt ruce."


Rozhovor s mým desetiletým bráškou:

Já: "Brácha, sedíš u toho PC celý den, běž dělat taky něco jinýho."
Brácha: "Máš pravdu... jsem zrůda!!!"
Upravil/a Tasemnice dne 14.01.2014 22:11
 
EldeR
Tasemnice napsal:
Z diskuze se spolubydlící:

"Jak můžeš někoho zabít hygienou?"
"Můžeš třeba někoho ukřižovat, aby sis nad ním mohla umýt ruce."


Rozhovor s mým desetiletým bráškou:

Já: "Brácha, sedíš u toho PC celý den, běž dělat taky něco jinýho."
Brácha: "Máš pravdu... jsem zrůda!!!"


Brácha je řízek Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
Je skvělej.. a na svůj věk umí být umně sarkastickej Grin
 
Leneren
Jasně Starej a víš co Kázeň musí být soudruzi, tak je to správně...
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5695 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7503 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist