Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
EldeR
Mahoney napsal:
Grin Grin No, máš Level 30, což je duch.. takže počkej na srazu! Grin Grin

a to se ještě podívej na mýho avatara ... Angry
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
On nějaký sraz vážně bude? Grin
 
Mahoney
Tasemnice napsal:
On nějaký sraz vážně bude? Grin


No nevim jak ty Grin ale já už se připravuju Grin

http://www.shesueexperience.com/wp-content/uploads/2008/12/alcohol.jpg
 
Tasemnice
Sakra, tak vy už jste s organizací takhle daleko Grin
Upravil/a Tasemnice dne 08.09.2013 13:34
 
nagasadowcz
@4FAN: Grin Grin

@Whirt: Óóó... jo, ta je hoooodně dobrá. Do té se zpravidla zamilovávám hned, jak ji někde vidím Grin Našel jsem jednu slečnu, která je jí dost podobná, jen točí filmy trochu jiného... žánrového zaměření Grin

@EldeR: Že za tím vším stojíš ty?! Grin

@Mahoney: Kdo je připraven, není překvapen!
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mahoney
Tasemnice napsal:
Sakra, tak vy už jste s organizací takhle daleko Grin


Tak to víš, máme Sanueda Grin

@Naga - Tak tak Grin
Upravil/a Mahoney dne 08.09.2013 13:46
 
Whirt
nagasadowcz napsal:
@Whirt: Óóó... jo, ta je hoooodně dobrá. Do té se zpravidla zamilovávám hned, jak ji někde vidím Grin Našel jsem jednu slečnu, která je jí dost podobná, jen točí filmy trochu jiného... žánrového zaměření Grin

Grin Oh, rozumím.
 
Tasemnice
Mahoney napsal:
Tak to víš, máme Sanueda Grin


Tak Sanued musí pořádně chlastat, když je teď ten bakchalář Grin
 
Mike
EldeR napsal:
Mahoney napsal:
Grin Grin No, máš Level 30, což je duch.. takže počkej na srazu! Grin Grin

a to se ještě podívej na mýho avatara ... Angry

Muž s kápí. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
Tak si zítra běžím pro Pekelné město Smile Nijak zvlášť skvělé hodnocení to nemá, ale... je to TES Smile
 
Mike
no když mluvíš o knize, dnes jsem se dostal k přečtení Cizinec přichází od Waltariho... znáte tohohle spisovatele? PRej nejlepší finskej za 20. stol. ... EgypŤan Sinuhet, atp. ...
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
Waltari je SKVĚLEJ. Však taky dostal Nobelovku. Máme ho plnou knihovničku a Sinuhet je jeden z mých oblíbených románů Smile
V septimě jsem z něj dělala maturitu z literatury nanečisto a jako poznávačku a zařazení neuměleckého textu jsem měla úryvek Hippokratovy přísahy Grin
Upravil/a Tasemnice dne 08.09.2013 18:54
 
Ligos
@Mike:Jakpak by ne! I když jsem od něho četl pouze dvě knihy: Egypťana Sinuheta a Jeho království (Myslím, že druhá jmenovaná kniha by tě mohla zajímat, popisuje dobrodružství římského občana, který přicestuje do Jeruzaléma a náhodou se stane svědkem ukřižování Krista. Začne pátrat, kdo byl Ježíš zač a kdo jsou jeho stoupenci... ) Obě knížky jsou psány velmi poutavě a věrohodně, takže není problém se s postavami sžít... Doporučuji!Wink
Upravil/a Ligos dne 08.09.2013 19:10
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
Kdo by neznal "Waltíka" Grin

BTW, právě jsem zkoukl dvě části trojdílného Hořícího keře z produkce HBO o Palachovi. Zatím je to výborné. Uvidíme ještě, jak se bude držet závěrečný díl a jestli se to nezvrhne v naivní vlastenectví typu "stejně za všechno můžou komanči". Ale zatím to tak nevypadá Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Ligos napsal:
@Mike:Jakpak by ne! I když jsem od něho četl pouze dvě knihy: Egypťana Sinuheta a Jeho království (Myslím, že druhá jmenovaná kniha by tě mohla zajímat, popisuje dobrodružství římského občana, který přicestuje do Jeruzaléma a náhodou se stane svědkem ukřižování Krista. Začne pátrat, kdo byl Ježíš zač a kdo jsou jeho stoupenci... ) Obě knížky jsou psány velmi poutavě a věrohodně, takže není problém se s postavami sžít... Doporučuji!Wink

JJJ, určitě juknu, páč se mi to líbí od něj - psaní. Smile
Egypťan je děsně dlouhej, na to si nějak netroufám, mysím, že už bych to nestíhal...

Je hustý, jak jej všici znáte Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
Meh, však o něm se učí i ve škole Smile
Egypťan za přečtení rozhodně stojí. Nestíhání je výmluva, i když má člověk deset minut volna na čtení denně, přečte to, akorát mu to trvá třeba rok Grin
 
Mike
Právě, já mám rád krátké, co má hned rozuzlení, na mě je dlouhý příběh těžký, né, že bych četl pomalu, nebo to dokocne nechápal, ale jsem nedočkavej. Grin

No, tak stejně se do toho asi pustím, nicméně, teď si začnu číst obdobně rozsáhlé od Waltariho - Nepřátelé lidstva.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
No, tak nazývej věci pravými jmény Wink
Nepřátelé lidstva jsem nečetla, ale jak tak na to koukám, navazuje to na Jeho království... asi si přečtu obojí, vypadá to dobře a hist. romány ze starého Říma mám nejradši Smile Dávám na seznam.
 
Mike
Nojo, pořád... Pfft

Hej jo, vypadá to zajímavě, to jo...
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Sanued
Mahoney napsal:
Tasemnice napsal:
On nějaký sraz vážně bude? Grin


No nevim jak ty Grin ale já už se připravuju Grin

http://www.shesueexperience.com/wp-content/uploads/2008/12/alcohol.jpg


Radím ti ešte si zväčšiť zásoby aby sa aj tebe a ostatným ušlo.
I used to be an arrow, but then I took an adventurer to the face.


Kľudne si ma pridajte, pokecáme, popaříme Grin
 
www.google.com
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist