Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Pro prohlen se regni.
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba II.
Aurelius
ScorpionCZ a BW
@Vlk: Převlékl jsi se a poté vyšel z pokoje. Zamkl tak jak ti doporučila Serana a následně sešel schody, kde už vyčkával Škorpas, Laurana s Merril a Serana.

@Škorpias: "Jak ses mohl takhle zřídit?" řekla směrem k Beliovi Serana. "Já se nezřídil. Jenže tvůj bratříček si kolem půlnoci vzpomněl, že zapomněl na svoji účast v eskortě císaře do Kvatchu.. takže mě musel s deseti pivami v sobě a několika štamprdlaty táhnout až do Imperial City a pak do Kvatchu." odpověděl jí. "Jinak bych byl naprosto v pohodě." dodal a poté se otočil ke dveřím. "Jdu na čerství vzduch." řekl a poté vykročil k východu.

@Oba: Poté se Vlk sešel po schodech dolů jste se konečně odebrali ke koním. Nasedli a vyrazili polní cestou směrem k rozcestí a následně směrem ke Kvatchu. U rozcestí jste spatřili vyčkávajícího Scipia a jeho doprovod, který tvořila šestice legionářů. Doprovázela jej i žena zahalená do šedivé kápě a kožené zbroje a nějaký mág v modrém rouchu. Scipio už na sobě neměl svoji tradiční generálskou zbroj. Nýbrž černý oblek s kloboukem na kterém měl červené pero od nějaké ptáka. Kolem krku měl amulet, který značil, že je členem rady Starších. Z brašny, kterou měl přehozenou přes rameno mu koukala hlava jeho malé opičky, které říká 'Jack'.


@Oba: "Zdravím tě Škorpiasi, ano budeme pokračovat." řekl Scipio a následně jste pokračovali s jeho doprovodem. "Chci mít jistotu, že se nic nepokazí." poznamenal Scipio směrem ke Škorpiasovi, který jel poblíž. Laurana a Serana jeli opodál o čem si spolu diskutovali a chichotali se. Vlk jel až úplně na konci, připojil se k němu i Belius a o čem si spolu mluvili.

@Vlk: Přijel k tobě Belius, "Hele.. přemýšlel jsem. Jestli nemáš žádný dárek pro novomanžele. Možná bych pro tebe něco měl." řekl tiše. "Jestli máš tak nevím.. asi si to nechám pro sebe." ušklíbl se. "Hele. Co takhlec darovat pernamentku do bordelu? Aby Škorpias poznal i něco jiného než barvu kůže své vyvolené elfky." uchechtl se. "Navíc!" řekl s důrazem, "Ta pernamentka není omezená na jméno a je přenosná. Takže když budeš přemýšlet v širších rozměrech.. jistě víš kam mířím."
(Do Kvatchu dorazíte za 1 příspěvek.)

KruziikCZ
Nekladl jsi odpor. Stráže tě ihned zajali, nasadili ti okovy. "Jestli pak to není náš napravený zlodějíček." řekl posměšně Jarlův osobní stráž. "Věděl jsem, že ti to dlouho nevydrží." usmál se a poté jsi stanul před samotným Jarlem. Díval se na tebe se ztrápeným výrazem. "Věřil jsem.. že jsi to myslel upřímně." řekl poté. Opřel se o futra pokoje a nadechnul se. "Jarle.. jste v pořádku?" zeptal se osobní strážce a starý mág na Jarla pohlédl. "Jistě.." řekl starý Jarl a poté se opět podíval očima směrem k tobě. "Nechám tě zavřít.. později rozhodnu o tvém osudu. Chceš říct něco na svoji obhajobu?"
Sarako
(tah v PM)

Mopidu
Co nejrychleji jsi se postavila na nohy a rozeběhla se ke vstupu do kanalizace. Klekla si a zkusila ji otevřít, nepovedlo se. Zkusila jsi ji vykopnout, taktéž se nepovedlo. Když jsi se chtěla vydat na útěk a otočila jsi se. Stanula jsi krkem přímo u mečem legionáře. "Ani hnout." řekl, "Jménem generála Osmé legie vás tímto zatýkám za vraždu a krádež. Ze svých zločinů vůči císařství se budete zodpovídat přímo před naším generálem. Teď hned." pokračoval. Po chvilce dorazili i ostatní legionáři. "Doufám, že jsi rozumná a nebudeš dělat problémy." dodal.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 02.01.2015 23:25
 
Mopidu
zvednu ruce nad hlavu a se sklopenou tváří se k nim obrátím "Nebudu vzdorovat, slibuju" pak se na ně podívám a zakaboním se "to je zase den, co?"
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
scorpioncz
"Jo to je dobře, díky za starost ... bylo by špatný kdyby se stalo něco ... strašnýho zrovna v náš šťastný den." podívám se na Lauranu a pak zase stočím pohled k Scipiovi "Můžu si pohladit Jacka? nebo to nemá rád?" zeptám se a mrknu na hlavu opičky čouhající z brašny.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
LordeS
Najdu volný stůl, někde u krbu a objednám nám oběma pohár medoviny. Pak ještě nějaké kořeněnější víno pořádné zahřátí. "Můžeme tady mluvit? Nerad bych na sebe upozorňoval." tiše k Alyx. "Doufám, že mne hospodská nepozná..."
http://svoboda.jiri.jh.sweb.cz/M%C5%AFj%20film.gif

Est Sularus Oth Mithas

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198083204883.png

Povídka z postapocalyptického světa (Fallout) zde
Máš zájem o Let´s play videa ze Skyrimu a dalších? Klikni zde Wink
LPéčková Facebook fan page Smile klikni zde
Netradiční DrD (hra na hrdiny) ze světa Fallout zde Smile
Chceš vést Osadníky k lepšímu životu? Navštiv je zde Grin
Steam nick: LordeS111 Origin nick: LordeS11
 
https://www.facebook.com/pages/Lordes-LP/138224323
Aurelius
ScorpionCZ a BW
@Vlk: Převlékl jsi se a poté vyšel z pokoje. Zamkl tak jak ti doporučila Serana a následně sešel schody, kde už vyčkával Škorpas, Laurana s Merril a Serana.

@Škorpias: "Jak ses mohl takhle zřídit?" řekla směrem k Beliovi Serana. "Já se nezřídil. Jenže tvůj bratříček si kolem půlnoci vzpomněl, že zapomněl na svoji účast v eskortě císaře do Kvatchu.. takže mě musel s deseti pivami v sobě a několika štamprdlaty táhnout až do Imperial City a pak do Kvatchu." odpověděl jí. "Jinak bych byl naprosto v pohodě." dodal a poté se otočil ke dveřím. "Jdu na čerství vzduch." řekl a poté vykročil k východu.

@Oba: Poté se Vlk sešel po schodech dolů jste se konečně odebrali ke koním. Nasedli a vyrazili polní cestou směrem k rozcestí a následně směrem ke Kvatchu. U rozcestí jste spatřili vyčkávajícího Scipia a jeho doprovod, který tvořila šestice legionářů. Doprovázela jej i žena zahalená do šedivé kápě a kožené zbroje a nějaký mág v modrém rouchu. Scipio už na sobě neměl svoji tradiční generálskou zbroj. Nýbrž černý oblek s kloboukem na kterém měl červené pero od nějaké ptáka. Kolem krku měl amulet, který značil, že je členem rady Starších. Z brašny, kterou měl přehozenou přes rameno mu koukala hlava jeho malé opičky, které říká 'Jack'.


@Oba: "Zdravím tě Škorpiasi, ano budeme pokračovat." řekl Scipio a následně jste pokračovali s jeho doprovodem. "Chci mít jistotu, že se nic nepokazí." poznamenal Scipio směrem ke Škorpiasovi, který jel poblíž. Laurana a Serana jeli opodál o čem si spolu diskutovali a chichotali se. Vlk jel až úplně na konci, připojil se k němu i Belius a o čem si spolu mluvili.

@Vlk: Přijel k tobě Belius, "Hele.. přemýšlel jsem. Jestli nemáš žádný dárek pro novomanžele. Možná bych pro tebe něco měl." řekl tiše. "Jestli máš tak nevím.. asi si to nechám pro sebe." ušklíbl se. "Hele. Co takhlec darovat pernamentku do bordelu? Aby Škorpias poznal i něco jiného než barvu kůže své vyvolené elfky." uchechtl se. "Navíc!" řekl s důrazem, "Ta pernamentka není omezená na jméno a je přenosná. Takže když budeš přemýšlet v širších rozměrech.. jistě víš kam mířím."

@Škorpias: "Nemá to moc oblibě, pokud chceš riskovat, že ti ukousne prst tak ho pohlaď." usmál se Scipio směrem k tobě a poté povídá "Za chvilku tam budeme."
(cestujete)

KruziikCZ
Nekladl jsi odpor. Stráže tě ihned zajali, nasadili ti okovy. "Jestli pak to není náš napravený zlodějíček." řekl posměšně Jarlův osobní stráž. "Věděl jsem, že ti to dlouho nevydrží." usmál se a poté jsi stanul před samotným Jarlem. Díval se na tebe se ztrápeným výrazem. "Věřil jsem.. že jsi to myslel upřímně." řekl poté. Opřel se o futra pokoje a nadechnul se. "Jarle.. jste v pořádku?" zeptal se osobní strážce a starý mág na Jarla pohlédl. "Jistě.." řekl starý Jarl a poté se opět podíval očima směrem k tobě. "Nechám tě zavřít.. později rozhodnu o tvém osudu. Chceš říct něco na svoji obhajobu?"
Sarako
(tah v PM)

Mopidu
Zvedla jsi hlavu se sklopenou tváři a vzdala se. Legionář tvoji poznámku neignoroval a když tě legionáři urychleně vedli spoutanou k velitelskému stanu povídá ti "Pro mě jednoznačně výborný." usmál se. Po chvilce jste došli až do velitelského stanu. Vešli jste do velitelského stanu. Byl honosně vybaven. Postelí, stolem se strategickou mapou. Před stanem vysel symbol Osmé legie a taktéž symbol rodu generála Osmé legie. Uvnitř stanu se však nenacházel generál nýbž důstojnice Penitus Oculatus. Byla to rudovlasá žena - odhadem jí může být něco málo kolem dvaceti tří let.
"Důstojnice." zasalutoval legionář, který tě přivedl. "Generál tu stále ještě není?" zeptal se ihned. Důstojnice zakroutila hlavou, "Ano stále tu není.. ale chrámové hodiny už odbili osmou hodinu. Takže snad už brzo dorazí." řekla. Legionář se na tebe podíval a řekl, "Kradla a zabila dva naše legionáře." Důstojnice se podívala směrem k tobě a poté povídá, "Smím vědět jaký důvod jste k tomu měla? Samozřejmě si můžete vyžádat přítomnost generála během výslechu."

LordeS
Oběma jsi objednal pohár medoviny a kořeněné víno. Hostinská jej ihned pohotově přinesla a poté se vrátila ke svým povinnostem. "Myslím, že ano." řekla potichu. "Toho bych se nebála.. přece jen tu projde za den mnoho tváří."

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
[/quote]
Upravil/a Aurelius dne 02.01.2015 23:59
 
scorpioncz
"V tom případě ho raději nechám." řeknu a zasměju se "Mimochodem kdo jsou ti lidé, které máme sebou?"
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
LordeS
"Bojím se,co řekne Velmistr na náš výlet...nebylo nic dumluveného... Ten stařík nám taky jen přidělá problémy... Tak tedy na lepší a sušší večery." Naznačím přiťuknutí.
http://svoboda.jiri.jh.sweb.cz/M%C5%AFj%20film.gif

Est Sularus Oth Mithas

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198083204883.png

Povídka z postapocalyptického světa (Fallout) zde
Máš zájem o Let´s play videa ze Skyrimu a dalších? Klikni zde Wink
LPéčková Facebook fan page Smile klikni zde
Netradiční DrD (hra na hrdiny) ze světa Fallout zde Smile
Chceš vést Osadníky k lepšímu životu? Navštiv je zde Grin
Steam nick: LordeS111 Origin nick: LordeS11
 
https://www.facebook.com/pages/Lordes-LP/138224323
Tondulin
"Neboj se však mě znáš, bezpečnost především." Usměju se, poděkuji Šmajďákovi a vrátím se hlídat tržiště.
 
Mopidu
Povzdychnu si a hodím měšce co jsem sebrala mrtvolám na stůl "Chtěla jsem se sem vloupat v převleku za legionáře a nakrást. Ti dva mě prokoukli, nechtěla jsem do vězení tak jsem chtěla utéct a zabila je. Tohle a ta zbroj je všechno co jsem sebrala, přísahám"
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Aurelius
ScorpionCZ a BW
@Vlk: Převlékl jsi se a poté vyšel z pokoje. Zamkl tak jak ti doporučila Serana a následně sešel schody, kde už vyčkával Škorpas, Laurana s Merril a Serana.

@Škorpias: "Jak ses mohl takhle zřídit?" řekla směrem k Beliovi Serana. "Já se nezřídil. Jenže tvůj bratříček si kolem půlnoci vzpomněl, že zapomněl na svoji účast v eskortě císaře do Kvatchu.. takže mě musel s deseti pivami v sobě a několika štamprdlaty táhnout až do Imperial City a pak do Kvatchu." odpověděl jí. "Jinak bych byl naprosto v pohodě." dodal a poté se otočil ke dveřím. "Jdu na čerství vzduch." řekl a poté vykročil k východu.

@Oba: Poté se Vlk sešel po schodech dolů jste se konečně odebrali ke koním. Nasedli a vyrazili polní cestou směrem k rozcestí a následně směrem ke Kvatchu. U rozcestí jste spatřili vyčkávajícího Scipia a jeho doprovod, který tvořila šestice legionářů. Doprovázela jej i žena zahalená do šedivé kápě a kožené zbroje a nějaký mág v modrém rouchu. Scipio už na sobě neměl svoji tradiční generálskou zbroj. Nýbrž černý oblek s kloboukem na kterém měl červené pero od nějaké ptáka. Kolem krku měl amulet, který značil, že je členem rady Starších. Z brašny, kterou měl přehozenou přes rameno mu koukala hlava jeho malé opičky, které říká 'Jack'.


@Oba: "Zdravím tě Škorpiasi, ano budeme pokračovat." řekl Scipio a následně jste pokračovali s jeho doprovodem. "Chci mít jistotu, že se nic nepokazí." poznamenal Scipio směrem ke Škorpiasovi, který jel poblíž. Laurana a Serana jeli opodál o čem si spolu diskutovali a chichotali se. Vlk jel až úplně na konci, připojil se k němu i Belius a o čem si spolu mluvili.

@Vlk: Přijel k tobě Belius, "Hele.. přemýšlel jsem. Jestli nemáš žádný dárek pro novomanžele. Možná bych pro tebe něco měl." řekl tiše. "Jestli máš tak nevím.. asi si to nechám pro sebe." ušklíbl se. "Hele. Co takhlec darovat pernamentku do bordelu? Aby Škorpias poznal i něco jiného než barvu kůže své vyvolené elfky." uchechtl se. "Navíc!" řekl s důrazem, "Ta pernamentka není omezená na jméno a je přenosná. Takže když budeš přemýšlet v širších rozměrech.. jistě víš kam mířím."

@Škorpias: "Později bude času dost na seznámení." ujistil tě Scipio.
(cestujete)

KruziikCZ
Nekladl jsi odpor. Stráže tě ihned zajali, nasadili ti okovy. "Jestli pak to není náš napravený zlodějíček." řekl posměšně Jarlův osobní stráž. "Věděl jsem, že ti to dlouho nevydrží." usmál se a poté jsi stanul před samotným Jarlem. Díval se na tebe se ztrápeným výrazem. "Věřil jsem.. že jsi to myslel upřímně." řekl poté. Opřel se o futra pokoje a nadechnul se. "Jarle.. jste v pořádku?" zeptal se osobní strážce a starý mág na Jarla pohlédl. "Jistě.." řekl starý Jarl a poté se opět podíval očima směrem k tobě. "Nechám tě zavřít.. později rozhodnu o tvém osudu. Chceš říct něco na svoji obhajobu?"

Sarako
(tah v PM)

Mopidu
Hodila jsi na zem měšce a poté vše důstojnici pověděla. "Udělala jste si to horší než jste mohla." konstatovala důstojnice, "Ale i tak mi to přijde jako dost stupidní a nesmysl čin, proč by jste kradla zbroj legionářů jen kvůli tomu, aby jste si mohla nakrást v tomhle táboře. Není tu nic co by mělo nějakou hodnotu a za ten risk by vám to jistě nestálo." pokračovala a přitom se procházela po stanu. "Legionáři, kvestor Arterius už dorazil?" zeptala se. "Ne důstojnice, Kvestor Belius tu ještě není." odpověděl pohotově legionář, "V tom případě mi přiveďte Kvestorku Pelenu ta má pokud se nepletu na starost tábor. A nebo zkrátka někoho z řad Kvestorů." řekla důstojnice a legionář ihned kývl a poté odešel ze stanu. "Nevěřím moc té vaší historce." konstatovala a poté ti pokynula, že se můžeš posadit na židli.

LordeS
"Velmistr na to neřekne snad nic. Uvidíme. Každopádně smrt toho starce.. bude horší." řekla potichu a přiťukli jste si. Oba se napili. "Ale na druhou stranu.. máme co jsme potřebovali." řekla s úsměvem.

Tondulín
Poděkoval si a poté se vypravil hlídkovat tržiště. Zatím se nic podezřelého nedělo, akorát u stánku kde probíhal zapás na turnaj (otevřený teprve před chvílí) se začala hromadit řada lidí.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 03.01.2015 00:29
 
scorpioncz
"Dobře, ale cesta je dlouhá." pokrčím rameny.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Tondulin
"Zapíšu se někdy později teď se mi nechce čekat fronta." Pomyslím si a dál budu obcházet tržiště.
 
Mopidu
"S tím že mi nevěříte asi nic nezmůžu. Všechno co jsem chtěla byly nějaké peníze a historka která by mě z toho mohla vykecat" povzdechnu si "a budu nést zodpovědnost za své činy"
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
hRDLA
Pokoj si pořádně prohlédnu jestli v něm někdo není, a jestli ne tak se pomalu vydám až na kraj schodů a poslouchám.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
BadWolf
Zasměju se "To by už pohár přetekl a zabili by mě. Poradím se Seranou, díky."
a jak řeknu tak udělám.

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
KruziikCZ
Usmál jsem se a řekl: ,,Ne''! xD
 
Lisa ThompsonSKYRIM
Zaslechla jsem své jméno. Pootočila jsem hlavu směrem ke dveřím, protože jsem slyšela někoho přicházet. No, zatím mi zbývalo jen doufat že jsem nic neprovedla.
 
Aurelius
ScorpionCZ a BW
@Vlk: "Jak myslíš." zasmál se Belius a poté jsi se rozjel směrem k Seraně. Když jsi k ní dojel stanuli jste již před branou do města.

@Oba: Konečně jste stanuli před branou města Kvatch. Před branou stáli jak legionáři generála Lucia (poznali jste to podle charakteristického zeleného zabarvení tógy pod zbrojí) tak zdejší stráže. Legionáři vás ihned zastavili a už chtěli zahájit obvyklou kontrolu, ale když si pořádně jeden z nich prohlédl Scipia ihned je přerušil a nechal vás projet do města. Své koně jste ustájili ve zdejších stájích, které už byli téměř plné a každý se poté vydal svojí cestou. Belius vyrazil směrem k velitelskému stanu Osmé legie, Serana vyčkávala na Vlka. Scipio v čele se svým doprovodem vyrazil směrem k sídlu hraběnky.

KruziikCZ
Po tvé odpovědi tě vydal Jarl rozkaz strážím. Chopili se tě a vedli tě po kamenném schodišti dolů do síně, Jarl šel těsně za vámi. Když jsi náhle uslyšel, "Jarle? Jste opravdu v pořádku?" zeptal se opět starostlivě osobní strážce. "J.. jsem.." vydal ze sebe Jarl a poté se skácel k zemi. Stráže se ihned otočili a mág i osobní strážce zírali na ležícího Jarla. Cítíš, že stráže nyní povolili a věnují pozornost ležícímu Jarlovi.

Sarako
(tah v PM)

Mopidu
"Jak jsem řekla. Je blbost krást v táboře bezdůvodně zbroj s tím, že jste chtěla prachy. Jsou zde daleko méně hlídanější části města a daleko bohatší." řekla důstojnice. "Berte to takto. Každou lží si zbytečně škodíte, pakliže mi řeknete pravdu můžu vám zaručit, že se za vás přimluvím u generála." pokračovala důstojnice.

LordeS
"Velmistr na to neřekne snad nic. Uvidíme. Každopádně smrt toho starce.. bude horší." řekla potichu a přiťukli jste si. Oba se napili. "Ale na druhou stranu.. máme co jsme potřebovali." řekla s úsměvem.

Tondulín
Pokračoval jsi v obcházení tržiště. Nic podezřelého se zatím nestalo, nebo alespoň ničeho sis nevšiml. "Kvestore!" křikl náhle jeden z legionářů a přiběhl k tobě, "Důstojnice Edwin. Si vyžádala přítomnost nějakého Kvestora. Kvestorku Pelenu jsem zatím nezastihl, ale vy by jste měl taky stačit." vydal ze sebe.

hRDLA
Pořádně sis prohlédl pokoj. Nikoho jsi v něm nezahlédl a tak jsi se vydal ke schodišti. Zastavil se na okraji a opatrně poslouchal. Nejprve jsi uslyšel hlas šlechtice: "Takže.. jaká je tu situace?"
"Pořád stejná Tertie. Útok Temného bratrstva přežila jen hraběnka a ta teď vládne s podporou nižší šlechty. Změnila dokonce i velitele zdejší stráže.." odpověděl muž. "Myslel jsem, že hrabě měl bratra?" poznamenal překvapeně Tertius. "Ano, ale ten se prý nástupnictví zřekl. Prej chce sloužit v legii a na pozici hraběte se necítí." odpověděl mu muž. "Každopádně hraběnčin hlas budeme potřebovat na dnešním večerním zasedání. Doufám, že to nějak zařídíte, aby hlasovala v Luciův prospěch." řekl Tertius. "Pokusím se, ale nejsem si jist. Hraběnka bude respektovat Císařovou rozhodnutí.. takže.." vydal ze sebe muž, ale Tertius jej ihned přerušil. "Mé město se postaví za generála Lucia. Radím vám - aby jste přesvědčil svoji hraběnku, aby takto jednala i ona." řekl rázně Tertius. "Generál Osmé legie není schopen vyhrát válku proti Thalmoru, generál Lucius ano." pokračoval.
(další tah bude doplněno pokračování)

Lisa ThompsonSKYRIM
Dveře do tvého pokoje se otevřeli a ty jsi spatřila profesora Arteria. "Připravena?" zeptal se a poté se rozhlédl po svém pokoji. "Vypadá to, že ano." usmál se a poté vytáhl z kapsy u roucha runový kámen, "Do Cyrodiilu se teleportujeme.. takže až budeš připravena stačí když položíš ruku na tento runový kámen." vysvětlil.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 03.01.2015 18:46
 
BadWolf
Půjdu za Seranou.
"Táákže... tohle dělám poprvý. Nějaký nápady?"

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
scorpioncz
"Sejdeme se u hraběnky!" řeknu Scipiovi a zamířím na nějaké tržiště, chtěl bych si něco opatřit. Tak vyrazíme na tržiště ... nejlepší by bylo kdybych jel sám, protože bych chtěl koupit Lauraně náhrdelník, ale pokud se mnou někdo pojede tak proč ne ... když Laurana tak jí ho dám hned a bude ho mít třeba i na svatbě! Grin
Upravil/a scorpioncz dne 03.01.2015 19:11
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba III. Zdejší kobky 5098 22.06.2024 00:26
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4203 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8234 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5709 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4858 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12733 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7514 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6639 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6369 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7561 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist