Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Pro prohlen se regni.
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba II.
scorpioncz
Až dojím tak se optám "Kdy vyrazíme? teďka hnedka nebo kdy? mimochodem v kolik tam máme být? nikdo mi to zatím nestihl říci." zeptám se a podívám se na Belia jestli odpoví ... nebo kdokoliv jinej.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
Tondulín
,,Potřebuji přespat někde jinde než na ulici, děkuji." odpověděl ti imperiál a následně se odebral do jedné z uliček. "V tom případě můžeme pokračovat, nebo tu máme nechat také nějakou hlídku?" zeptal se jeden z legionářů.

ScorpionCZ a BW
@Vlk a Škorpias: "Za chvilku půjdeme všichni.. ale jestli chceš tak klidně můžeš vyrazit na před. Já bych ti klidně s výběrem pomohla v Kvatchu sem už párkrát byla." nabídla se Serana. Laurana mezitím sešla po schodišti dolů a posadila se ke stolu. Škorpias se usadil vedle ní a společně se dali do snídání. Vlk si mezitím zkontroloval svoje vybavení. "Možná bych ti měla půjčit nějaký oblek.. ať tam nejdeš v tomhle." poznamenala Serana, když si všimla Vlka jak si kontroluje svoje vybavení. "Dobréé ráno." ozval se Beliův rozespalí hlas a následně chůze po schodišti. Když se usadil ke stolu vypadal jako by celou noc nespal. Vlasy měl různě rozcuchané a oblečení, které měl na sobě měl mírně zašpiněné jako by spadl do nějakého bláta. Serana se na něj podívala a zeptala se "V tomhle doufám nejdeš na svatbu?". Belius se na ní zadíval a povídá, "Ne.. potom se převlíknu." a zívl si a zamžoural po místnosti.

(Vlk je oblečen do staré kroužkové zbroje, která už něco málo pamatuje - prošil v ní bitvu o IC a pak závěrečnou bitvu proti Thalmoru. Dále je ozbrojen svým mečem a k opasku má připnutý měšec ve kterém může být s hrubým odhadem něco málo kolem 800 septimů. Zbylé vybavení, které kdysi míval během svého cestování buď někde zapomněl, nebo ztratil a nebo mu jej sebrali když jej zatkli.)


"V deset celá ta sláva začíná." odpověděl ti Belius a rukou si mnul čelo. "Vyrazíme jen co se najíte. Na koni jsme tam do rychle." dodal a poté se zvedl a došel si pro hrnek. Položil jej před sebe a vyčaroval v rukou pramínek vody, nalil jej do hrnku a následně se napil. "Nejprve musím, ale najít nějaké lepší hadry." zasmál se, "Já myslela, že sis to připravil." zvolala Serana, "Jasně, že jsem si to připravil.. ale večer.. no.. nemohl jsem se trefit do postele." poznamenal Belius a opět se napil vody.

SuperHunter
Rangela se usmála a poté jste společně s Rangelou vyrazili na tržiště. Prošli jste několika uličkami, kolem hostince kde zrovna procházela ozbrojená hlídka legionářů a poté pokračovali přímo na tržiště. Na tržišti bylo již mnoho atrakcí. Stánků s jídlem a nejrůznějšími výrobky, ale také zde bylo mnoho bardů - mezi prvními, které jsi spatřil patřil bard menšího vzrůstu co hrál na flétnu a občas něco málo zazpíval, vedle něj postával jeho kolega v nordském tradičním obleku a hrál na loutnu. Opodál stáli další bardi, ale ti nebyli příliš nápadní a málo kdo se u nich zastavil. Jedním z důvodu také je, že je ještě brzy a hlavní nápor lidí se sem bude hrnout během turnaje a svatby. Dále jsi spatřil žongléře taktéž jich tu bylo požehnaně byli různě pobarvení nejrůznějšími barvami a měli pestrobarevné obleky. Jeden z nich měl blonďaté vlasy a druhý, který mu asistoval měl na tváři podivnou masku. Ostatní jsi neviděl, protože byli opodál a nevěnoval jsi jim takovou pozornost. Opodál byli opět v pestrobarevném oblečení akrobati. Byla to trojice, dva muži a jedna žena a předváděli nejrůznější kousky. Také sis všiml tanečnic, které stáli na jakémsi pódiu a nacvičovali si tanec, aby byli připraveni až přijde více lidí. Také sis všiml vozu ve kterém jsi spatřil zavřeného medvěda, poblíž vozu postával a popíjel nějaký tlustší muž v kožešině, nejspíš majitel. Vypadal jako nord, podle dlouhých blonďatých vlasů, které měl rozevláté a velkým mečem na zádech. Dále následovali kejklíři. Těch tu bylo snad nejvíce. Po celém tržišti bys jich napočítal snad šest. Každý měl různě barevné šaty, obličej a jiný účes. Jeden byl blonďatý, druhý hnědovlasí a další černovlasí. Také měl každý jiný terč, některý měl obyčejný kulatý jiný měli různě tvarovaný. Poslední koho zajímavého sis všiml byl muž co žongloval s hořícími loučemi. "Wou.. kam si stoupneme?" řekla užasle Rangela.

KruziikCZ
Opustil jsi sídlo a opatrně jej obešel, aniž by si tě všiml stráž. Okno ve vyšším patře je, otázkou zůstává jak se do něj dostat. Ke tvému štěstí je otevřené.

Sarako
(tah v PM)

Mopidu
Zkontrolovala sis vše co máš u sebe. Svoji starou zbroj (kožená zbroj s černou kápí) jsi svlékla a nějakým způsobem ji nasoukala do svého vaku - sice vak vypadal jako jsi v něm nesla nějakou mrtvolu. K opasku jsi měla připevněný měšec s 250 Septimy a své dvě ocelové dýky. Meč, který jsi sebrala ze stojanu sis připnula vedle jedné z dýk a poté vykročila ven ze stanu a pozdravila přicházející legionáře. Dvojice legionářů se zastavila asi jen metr od stanu. Opětovali ti pozdrav a následně se jeden z nich (ten druhý v předchozí diskuzi) zeptal "Jak to, že jste se ulila z nástupu?"

hRDLA
Odpověděl jsi a poté jsi se odebral dál ulicí. Ulice vedla přímo k chrámu, před kterým již byli dokončeny veškeré přípravy a legionáři zaujímali své pozice na klíčových místech. Velel jim nejspíš nějaký mladší imperiálský kvestor. Když jsi se podíval doprava spatřil jsi cestu na tržiště. Už zdálky to vypadá, že tam bude živo.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
[/quote]
 
hRDLA
Tržiště zní dobře, řeknu si v duchu a vydám se tím směrem, cestou se snažím všímat lidí kolem sebe, hlavně těch lépe oblečených a stráží.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mopidu
"Mám na to moc práce" upravím si meč u opasku a pak se na ně otočím. "Pardon, asi chcete vysvětlení" usměju se "Jsem tu navíc kvůli svatbě, doneslo se že na URČITOU osobu se tam plánuje atentát" zadrhnu se "ale prosím nevyžvaňte to. Mám za úkol toho NĚKOHO hlídat z povzdálí, už jsem měla dávno být na místě, ale zapomněla jsem si vyzvednout zbroj" upravím si řemínek u nátepníku "opravdu nemáte nic jiného než tohle?"
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
BadWolf
Šeptnu na Seranu zpátky: "Jo, tyhle oba dva návrhy se mi dost zamlouvaj. Mám jít připravit koně?"
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Aurelius
Tondulín
,,Potřebuji přespat někde jinde než na ulici, děkuji." odpověděl ti imperiál a následně se odebral do jedné z uliček. "V tom případě můžeme pokračovat, nebo tu máme nechat také nějakou hlídku?" zeptal se jeden z legionářů.

ScorpionCZ a BW
@Vlk a Škorpias: "V deset celá ta sláva začíná." odpověděl ti Belius a rukou si mnul čelo. "Vyrazíme jen co se najíte. Na koni jsme tam do rychle." dodal a poté se zvedl a došel si pro hrnek. Položil jej před sebe a vyčaroval v rukou pramínek vody, nalil jej do hrnku a následně se napil. "Nejprve musím, ale najít nějaké lepší hadry." zasmál se, "Já myslela, že sis to připravil." zvolala Serana, "Jasně, že jsem si to připravil.. ale večer.. no.. nemohl jsem se trefit do postele." poznamenal Belius a opět se napil vody.

"Nejprve ti půjdeme najít nějaký lepší oblečení. Pojď." řekla směrem k Vlkovi a poté zamířila ke schodišti.

SuperHunter
Rangela se usmála a poté jste společně s Rangelou vyrazili na tržiště. Prošli jste několika uličkami, kolem hostince kde zrovna procházela ozbrojená hlídka legionářů a poté pokračovali přímo na tržiště. Na tržišti bylo již mnoho atrakcí. Stánků s jídlem a nejrůznějšími výrobky, ale také zde bylo mnoho bardů - mezi prvními, které jsi spatřil patřil bard menšího vzrůstu co hrál na flétnu a občas něco málo zazpíval, vedle něj postával jeho kolega v nordském tradičním obleku a hrál na loutnu. Opodál stáli další bardi, ale ti nebyli příliš nápadní a málo kdo se u nich zastavil. Jedním z důvodu také je, že je ještě brzy a hlavní nápor lidí se sem bude hrnout během turnaje a svatby. Dále jsi spatřil žongléře taktéž jich tu bylo požehnaně byli různě pobarvení nejrůznějšími barvami a měli pestrobarevné obleky. Jeden z nich měl blonďaté vlasy a druhý, který mu asistoval měl na tváři podivnou masku. Ostatní jsi neviděl, protože byli opodál a nevěnoval jsi jim takovou pozornost. Opodál byli opět v pestrobarevném oblečení akrobati. Byla to trojice, dva muži a jedna žena a předváděli nejrůznější kousky. Také sis všiml tanečnic, které stáli na jakémsi pódiu a nacvičovali si tanec, aby byli připraveni až přijde více lidí. Také sis všiml vozu ve kterém jsi spatřil zavřeného medvěda, poblíž vozu postával a popíjel nějaký tlustší muž v kožešině, nejspíš majitel. Vypadal jako nord, podle dlouhých blonďatých vlasů, které měl rozevláté a velkým mečem na zádech. Dále následovali kejklíři. Těch tu bylo snad nejvíce. Po celém tržišti bys jich napočítal snad šest. Každý měl různě barevné šaty, obličej a jiný účes. Jeden byl blonďatý, druhý hnědovlasí a další černovlasí. Také měl každý jiný terč, některý měl obyčejný kulatý jiný měli různě tvarovaný. Poslední koho zajímavého sis všiml byl muž co žongloval s hořícími loučemi. "Wou.. kam si stoupneme?" řekla užasle Rangela.

KruziikCZ
Opustil jsi sídlo a opatrně jej obešel, aniž by si tě všiml stráž. Okno ve vyšším patře je, otázkou zůstává jak se do něj dostat. Ke tvému štěstí je otevřené.

Sarako
(tah v PM)

Mopidu
Upravila sis meč u opasku. Legionář kývl když jsi se zmínila o vysvětlení a začala s ním. První legionář na tebe zmateně zíral a poté se koukal na druhého. "Ne. Nic lepšího nemáme." řekl legionář a poté si tě prohlédl, "To jako máte hlídat TU osobu v téhle zbroji? Ze které skoro vypadnete?" zeptal se překvapeně legionář. "Pod kterým generálem sloužíte? Pod Luciusem?" zeptal se legionář ještě.

hRDLA
Na tržišti bylo mnoho atrakcí. Stánků s jídlem, medovinou a nejrůznějšími výrobky z různých koutů Císařství, ale také zde bylo mnoho bardů nejvíc lidí kolem sebe měla dvojice bardů první bard menšího vzrůstu co hrál na flétnu a občas něco málo zazpíval, vedle něj postával jeho kolega v nordském tradičním obleku a hrál na loutnu. Opodál stáli další bardi, ale ty už jsi tak z blízka neviděl a neměli kolem sebe ani tolik lidí. Kousek od bardů jsi spatřil žongléře taktéž jich tu bylo požehnaně byli různě pobarvení nejrůznějšími barvami a měli pestrobarevné obleky. Jeden z nich měl blonďaté vlasy a druhý, který mu asistoval měl na tváři podivnou masku. Ostatní jsi neviděl, protože byli opodál a nevěnoval jsi jim takovou pozornost. Opodál byli opět v pestrobarevném oblečení akrobati. Byla to trojice, dva muži a jedna žena a předváděli nejrůznější kousky. Také sis všiml tanečnic, které stáli na jakémsi pódiu a nacvičovali si tanec, aby byli připraveni až přijde více lidí. Také sis všiml vozu ve kterém jsi spatřil zavřeného medvěda, poblíž vozu postával a popíjel nějaký tlustší muž v kožešině, nejspíš majitel. Vypadal jako nord, podle dlouhých blonďatých vlasů, které měl rozevláté a velkým mečem na zádech. Dále následovali kejklíři. Těch tu bylo snad nejvíce. Po celém tržišti bys jich napočítal snad šest. Každý měl různě barevné šaty, obličej a jiný účes. Jeden byl blonďatý, druhý hnědovlasí a další černovlasí. Také měl každý jiný terč, některý měl obyčejný kulatý jiný měli různě tvarovaný. Poslední koho zajímavého sis všiml byl muž co žongloval s hořícími loučemi. Kolem tebe prošlo několik honosně oblečených lidí. Jeden byl nějaký nord s tradičních šlechtických hadrech, měl dlouhé zrzavé vlasy a malou korunku. Doprovázel jej jeho dvorní mág v zelené róbě a nějaká žena, nejspíš poradkyně. Stráže postávali téměř na každém rohu ulice. Všichni měli stejnou zbroj se symbolem Vlka v bílém poli a přilbu díky, které jim nebylo vidět do tváře.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
 
BadWolf
Jdu za ní.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Mopidu
"A tuhle informaci, když dovolíte, si nechám pro sebe" usměju se "jak mi můžete zaručit že nejste ten atentátník zrovna vy a že se ze mě nesnažíte dostat jméno své další oběti?" utáhnu řemínek na druhém nátepníku "Co se té zbroje týče tak je značně nepraktická, ale menší nemáte a já ji potřebuji abych se ztratila v davu, kdyby vrah viděl že někdo hlídá tak by si začal dávat větší pozor, jako běžná stráž budu nenápadnější. Přinejhorším ji ze sebe rychle shodím. Když dovolíte tak mám práci, máte další otázky nebo můžu jít?"
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
LordeS
Naznačím rukou Alexii a případně i tomu zloději, jestli šel s námi, čekání. Vyčkáme dál na místě, dokud se stráže nepohnou.
http://svoboda.jiri.jh.sweb.cz/M%C5%AFj%20film.gif

Est Sularus Oth Mithas

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198083204883.png

Povídka z postapocalyptického světa (Fallout) zde
Máš zájem o Let´s play videa ze Skyrimu a dalších? Klikni zde Wink
LPéčková Facebook fan page Smile klikni zde
Netradiční DrD (hra na hrdiny) ze světa Fallout zde Smile
Chceš vést Osadníky k lepšímu životu? Navštiv je zde Grin
Steam nick: LordeS111 Origin nick: LordeS11
 
https://www.facebook.com/pages/Lordes-LP/138224323
Tondulin
"Radši ať tu aspoň 2 legionáři zůstanou kdyby ještě někdo dělal potíže." odpovím a půjdeme dál.
Upravil/a Tondulin dne 30.12.2014 11:30
 
hRDLA
Počkám chvilku až kolem mě projdou a připojím se za ně, ale né moc blízko aby si nemysleli že jim chci vybrat kapsy. Uvidíme kam půjdou, třeba to bude zajímavé.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
scorpioncz
"Dobře výborně ..." pak se otočím na Lauranu, půjdu nahoru ještě pro oblečení, máš to svoje někde připravené nebo ti ho mám vzít? jinak bych vzal i Merril, asi by bylo dobrý už vyrazit ..." řeknu a zvednu se od stolu, přičemž počkám ještě na Lauraninu odpověď a pak se vydám do našeho pokoje pro své roucho, kdyžtak i Lauraniny šaty či v čem bude oblečená a kdyžtak Merril pokud tam ještě je a Laurana jí tedy nedala někomu do opatrování.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
KruziikCZ
Vyšplhal jsem po tvrzi do otevřeného okna a dával jsem si pozor, aby mě nikdo neviděl.
 
SuperHunter
pokusím se najít nějaký volný, vhodný plácek
 
Aurelius
Tondulín
Dva legionáři se odpojili od vaší skupiny a poté jste pokračovali kolem chrámu, kde se zrovna rozdělovali legionáři pod vedením kvestora Reguluse. Na tržišti jsi spatřil mnoho atrakcí. Stánky s jídlem, medovinou a nejrůznějšími výrobky z různých koutů Císařství. Krom stánků zde bylo i mnoho bardů nejvíc lidí kolem sebe měla dvojice bardů první bard menšího vzrůstu co hrál na flétnu a občas něco málo zazpíval, vedle něj postával jeho kolega v nordském tradičním obleku a hrál na loutnu. Opodál stáli další bardi, ale ty už jsi tak z blízka neviděl a neměli kolem sebe ani tolik lidí. Kousek od bardů jsi spatřil žongléře taktéž jich tu bylo požehnaně byli různě pobarvení nejrůznějšími barvami a měli pestrobarevné obleky. Jeden z nich měl blonďaté vlasy a druhý, který mu asistoval měl na tváři podivnou masku. Ostatní jsi neviděl, protože byli opodál a nevěnoval jsi jim takovou pozornost. Opodál byli opět v pestrobarevném oblečení akrobati. Byla to trojice, dva muži a jedna žena a předváděli nejrůznější kousky. Také sis všiml tanečnic, které stáli na jakémsi pódiu a nacvičovali si tanec, aby byli připraveni až přijde více lidí. Také sis všiml vozu ve kterém jsi spatřil zavřeného medvěda, poblíž vozu postával a popíjel nějaký tlustší muž v kožešině, nejspíš majitel. Vypadal jako nord, podle dlouhých blonďatých vlasů, které měl rozevláté a velkým mečem na zádech. Dále následovali kejklíři. Těch tu bylo snad nejvíce. Po celém tržišti bys jich napočítal snad šest. Každý měl různě barevné šaty, obličej a jiný účes. Jeden byl blonďatý, druhý hnědovlasí a další černovlasí. Také měl každý jiný terč, některý měl obyčejný kulatý jiný měli různě tvarovaný. Poslední koho zajímavého sis všiml byl muž co žongloval s hořícími loučemi.

ScorpionCZ a BW
@Vlk: Následoval jsi Seranu. Dovedla tě až k pokoji svého bratra. Sáhla na kliku - bylo zamčeno. "On se dokonce i zamyká." poznamenala překvapeně a poté se naklonila k zámku a zamumlala podivné kouzlo. Z ruky jej vylétlo zelené kouzlo, které projelo klíčovou dírkou a dveře cvakli. "Hotovo." usmála se a poté vešla. Arterius pokoj byl rozměrově asi o něco málo větší než Serany. Uprostřed místnosti byla dvoupostel a po jejích stranách byli noční stolky. Naproti posteli byla knihovna a vedle knihovny po obou stranách vysoké skříně. Dále byla v místnosti jedna figurína s jakousi starou generálskou zbroji, která měla proraženou hruď. Nad figurínou vysel portrét staršího muže v té samé zbroji. Dále tu byli dvě prosklené vitríny a stojan na meč, který byl prázdný. Ještě jsi spatřil nějaké delší dveře, ale kam vedou netušíš. Serana ihned otevřela jednu ze skříní a zeptala se "Jaké barvě dáváš přednost?" a začala prohrabávat obleky.

@Škorpias: "Můžeš to všechno přinést." řekla Laurana a mezitím dojídala snídani. "No.. já se půjdu taky připravit." řekl Belius a odebral se společně s tebou nahoru. Akorát jste šli každý do jiného pokoje. Uvnitř vašeho pokoje jsi pobral všechno potřebné a poté vzal opatrně Merril. Když jsi se vrátil do síně, Laurana měla již dojedeno. "Asi ještě počkáme na ostatní, ne?"

SuperHunter
Našel jsi si volný plácek poblíž onoho muže s medvědem. Rangela si ihned připravila zpěvník a naposled si pročítala slova, poté se k tobě otočila a povídá "Jestli chceš tak si to tady klidně projdi. Já to tu pohlídám."

KruziikCZ
Začal jsi opatrně šplhat po tvrzi. Šlo to dost obtížně, bez jakéhokoliv potřebného vybavení. Podařilo se ti vylézt až k oknu, opatrně jsi se zachytil a připravil se na vlezení do okna. Když se náhle dveře v pokoji do kterého jsi se chtěl vloupat otevřeli a dovnitř vešel nějaký muž a žena - ženu jsi koutkem oka zahlédl a jsi si jist, že je to dcera Jarla.
(můžeš chvilku počkat - třeba odejdou a odposlechnout si jejich rozhovor a nebo nechat svoji loupež na jindy)

Sarako
(tah v PM)

Mopidu
"To vám můžu zaručit velmi rychle madam." odpověděl pohotově legionář a pokračoval, "V této legii sloužím již devátým rokem a většinu našich legionářů poznám, vás jsem ale nikdy neviděl. Ani na nástupu ani když jsme přibírali nováčky. Byl jsem tam totiž přítomen kvůli výpomoci s papírováním.. ale to je nepotřebná informace. Když nebudu prát v potaz, že legionáři si nosí svoje zbroje do svých domů, stanů a mají je neustále u sebe starají se o jejich údržbu a vy si teď vyzvednete novou zbroj přímo během nástupu, kdy máte být přítomna a poslouchat projev generála k dnešnímu dni. Nehledě na to, že veškerá podezření na atentát a ohrožení občanů říše by jste měla hlásit.. takže bude mojí povinností se o tom zmínit před generálem. Ale dost tohohlec, stále odbočujete od důležité otázky, kterou jsem vám položil. Kdo je váš generál? Sloužíte pod Luciem?" dokončil svoji dlouhou řeč druhý legionář. První jen protočil očima a vypadalo to, že kdyby záleželo na něm tak takové hle pitomosti ani neřeší. Druhý legionář však neustále čekal na odpověď, dokonce také dodal "Jistě chápete, že není příjemné když se vám ztratí zbroj během vaší hlídky.. nemám zapotřebí dostat seřváka. Obzvlášť né potom co se stalo v Imperial City."

hRDLA
Chvilku jsi počkal a poté se připojil nenápadně k nim. Držel sis odstup, ale takový, aby jsi slyšel co říkají. "Nic nového.. pořád to samé, šašci, bardi.. kejklíři a tanečnice." postěžoval si imperil, "Doufám, že turnaj přinese něco nového." dodal. Zastavili se až u jednoho stánku s medovinou, "Budete si přát, hrabě?" zeptal se obchodník, "Jednu medovinu.. ale něco levného, nechci nic drahého pro manželku." odpověděl mu hrabě. Obchodník se pousmál a podal mu láhev medoviny. "Skyrimská." vydal ze sebe přitom. Hrabě kývl, "To je fuk. Stejně to bude pít ona." odpověděl mu vyplatil mu několik septimů a poté se otočil ke svému poradci, "Kde jste domluvila tu schůzku?" zeptal se. "Hned za rohem." odpověděla.

LordeS
Stráže se po chvilce pohnuli, "Dnes už to balíme.. zítra razantně zakročíme." zvolal stráž a poté se odebral zpět do města. Na stráži zůstal jediný stráž a ten se po chvilce stáhl na hradbu, aby měl lepší přehled a byl v 'bezpečí'.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
[/quote]
 
KruziikCZ
Rozhodl jsem se, že budu odposlouchávat. Koneckonců, se mohu dozvédět něco úžasného, nebo se může stát něco nečekaného.
 
scorpioncz
"Jo to by jsme mohli." řeknu a předám Merril Lauraně a ještě dopovím "Jen dám na koně tohle oblečení, ať ho tu kdyžtak nezapomeneme." řeknu a zasměju se. Pak jak řeknu tak udělám a tornu s oblečením nebo jestli je na koních nějaká torna na sedle tak to tam opatrně dám a pak se zase vrátm do síně.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
LordeS
Pár minutek posečkáme a pak se vrátíme na cestu. "Myslím, že bychom se už mohli dostat zkrz bránu. Kdyby se ptali, řeknem, že jen slyšeli nějaké výkřiky a pak někoho v křoví. Báli jsme se..." Půjdeme do města.
http://svoboda.jiri.jh.sweb.cz/M%C5%AFj%20film.gif

Est Sularus Oth Mithas

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198083204883.png

Povídka z postapocalyptického světa (Fallout) zde
Máš zájem o Let´s play videa ze Skyrimu a dalších? Klikni zde Wink
LPéčková Facebook fan page Smile klikni zde
Netradiční DrD (hra na hrdiny) ze světa Fallout zde Smile
Chceš vést Osadníky k lepšímu životu? Navštiv je zde Grin
Steam nick: LordeS111 Origin nick: LordeS11
 
https://www.facebook.com/pages/Lordes-LP/138224323
Mopidu
zamračím se, vyjdu blíž k nim (co nejblíž) a lítostivě se na ně podívám. "Určitě si nemyslíte že dostat seřváno by bylo lepší než co vám teď budu muset udělat?" Vyndám dýky zpoza opasku a jednoho čapnu a podržím mu jednu pod krkem. Jestli začne vzdorovat tak rovnou řežu. "Poslední šance" Brnění mě dělá imobilnejší takže jestli ten druhý začne utíkat tak po něm druhou dýku hodím. Tak jako tak to je lepší jak nic. Zadívám se na toho druhýho a usměju se aby věděl co ho jinak čeká "Takže... Máte rodinu?"
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Tondulin
Řeknu legionářům ať se rozptýlí a kdyby se vyskytli potíže ať mi to oznámí. Já se půjdu porozhlídnout po tržišti jestli bych nenašel nějaký dárek pro Škorpiase.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba III. Zdejší kobky 5098 22.06.2024 00:26
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4203 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8234 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5709 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4858 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12733 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7514 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6639 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6369 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7561 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist