Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství šesté
Whirt
Tak proč mi je teda neřekneš? Je to stejné, jako když tě žádal Diego o důkaz o nějaké urážce k hRDLOvi - taky ji nedostal.
 
EldeR
No nic Lene... ať se ti jinde daří líp a sou tam na tebe hodnější.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
Whirt napsal:
Tak proč mi je teda neřekneš? Je to stejné, jako když tě žádal Diego o důkaz o nějaké urážce k hRDLOvi - taky ji nedostal.

No..protože už nemám důvod, když je nikdo nebral na zřetel poprvý tak na ně nehodlám znovu upozorňovat stejně už tady ani nechci být Smile
A k diegovi nemluvil jsem o urážce, ale o provokaci Wink
E: a pokud chceš vědět proč jsme mu to neposlal tak rpoto, že už jsem v tý době plánoval se na tohle vykašlat. Jenom mi tohle hádání ničilo nervy. Mimochodem před Diegem jsem ani neměl důvod a nutkání nějak podložit své tvrzení. Jednou jsme v nekonečný, myslím, že přčedešlí mluvili o blbinách co jsme udělali nebo tak něco, prostě šlo o naprostou pitomost. A v tom jsme Mikovi a Diegovi připoměl tu pípovinu, aneb ten soud. A diego na mě hned, stejně jako mike vyjel že se za to nestydí a v diegově případě též že jsem malý fracek který nemá co dělat na netu a má jít do školky. A já to celou dobu stejně jako oni, kteří mi tenkrát pokud si pamatuju též něco vyčítali, myslel ze srandy. A když má potřebu ospravedlňovat se kvůli vtipu a nadávat mi kvůli mému věku protože nemá nic jiného čeho se chytl tak na tu konkrétní osobu tak říkajíc zvysoka seru Wink
Upravil/a Leneren dne 05.04.2014 19:35
 
Nerevar
Pro bůh, proč to tak řešit? Je to jen další děcko, je tu spousta lepších a rozumnějších lidí, jestli si chce jít, tak ať si jde.. Beztak z toho akorát dělá divadýlko, kdyby chtěl odejít, tak už tu neni a neodepisuje.. *sigh*

Je to sice celkem smutnej případ někoho, kdo ze sebe dělá rádoby revolucionáře, ale tak oukej, já mu v tom bránit nebudu, když se mu to tak líbí, ať si pro mě za mě veme triko s Che Guevarou a jde si protestovat na náměstí, jakej tu máme špatnej režim a lidi jako hRDLA posíláme do gulagů a vraždíme jim rodiny, no ne? Pořád je to jeho rozhodnutí
Upravil/a Nerevar dne 05.04.2014 19:34
 
Leneren
Odepisuju jenom protože sem nechtěl odejít uprostřed hádky, ale okey
 
Nerevar
Děláš, jak kdyby někdo na netu věděl, že seš kůň. Jestli chceš odejít, tak prostě odejdi, akorát tu děláš dusno.
 
SuperHunter
Né že bych měl něco proti, ale myslím že když tu někdo zmínil něco proti byl automaticky označen za rebela a všichni ho najednou nesnášeli.
 
Nerevar
Neni pravda. Pokud někdo zmínil něco proti, dalo se to vyřešit. Ale jde o ten způsob, jakym to vždycky vyjadřovali, a o to, že nikdy nic slušnýho nešpitli nahlas. Nahlas uměli akorát nadávat, a pak za našimi zády pomlouvat, proto byli tito 'rebelové' tak neoblíbení Smile
 
SuperHunter
Pomlouvat ? Kdo koho kdy pomlouval ?
 
Nerevar
Chceš po mě výpisy?
Pomlouvala celá ta banda dětí neschopných srovnat se s tim, že jejich malý milý bůh hRDLOUŠEk dostan BANán natvrdo. Nevim, jestli ses mezi ně řadil i ty, a nebudu uvádět jména, ale oni vědí
 
SuperHunter
Proč sou všichni hned děti ? Né že bych měl něco proti ale skoro všem lezl hRDLA na nervi. Mlel pořád jen to jak ho nikdo nemá rád a pak se věčně urážel a chodil nám na chat brečet. To že by někdo někdy někoho pomlouval sem si nevšiml
 
Nerevar
Po tom, co dostal hRDLA BAN, nás(mody) ty lidi začali pomlouvat, jaký sme strašný modi, že jenom nemáme rádi hRDLU, NĚKDO se tam ráčil napsat, jak si nechaj všichni dát BAN na truc, jakej si založej odboj, a tak dále a tak dále......
 
Whirt
SuperHunter napsal:
Né že bych měl něco proti, ale myslím že když tu někdo zmínil něco proti byl automaticky označen za rebela a všichni ho najednou nesnášeli.


No, pokud si pamatuju, tak zrovna dobrým příkladem je hRDLA po svém opětovném příchodu.
Neustále nám dával připomínky a my je řešili. Nijak sme na něj nevyletěli.

Naopak, když jsem třeba já jen zmínil, že se mi nelíbí anketa na začátku nekonečné, jeden z prvních příspěvků hRDLy na takový můj návrh bylo vyhrožení že pokud to někdo změní "tak ať si ho nepřeje".

Nebo taky když jsem jen mezi řádky prohodil větu, že se mi nezamlouvají příspěvky typu plus 1, tasemnice mi na to vyčetla, že se tedy bude snažit vyhýbat tomu a tomu a tomu...

My jsme vždy problém řešili, pokud byl nadnesen mile (a někdy dokonce, když to mělo provokativní podtext!)

Len: Neřekneš mi důvody co ti vadili, ale řekneš mi proč se ti nechtělo diegovi odpovídat... A pokud ti to vadí, tak se můžeš takovým lidem vyhýbat. Prostě, to není důvod. Navíc, mohl si mu tohle říct a třeba by se to vyřešilo ještě dřív než to začalo...



-------

Prostě...

Vyděsilo mě, jak se někteří lidi na chatu vybarvili.

Jsem rád, že se mezi ně nepočítají lidi jako například Mopi, BW, nebo Škorp. Protože mě nešlo o to, abych tady rozpoutal nějakou válku. Chtěl jsem, aby tu byl konečně klid, aby se tu všichni mohli bavit v klidu o čem chtějí, ale to evidentně nebylo přání všech.
Upravil/a Whirt dne 05.04.2014 20:08
 
SuperHunter
Co se stalo na chatu ? Rád bych o tom něco věděl, protože sem zřejmě nebyl přítomen.
 
Aurelius
@Ner: Z tvých příspěvků je vidět, že žárlíš. Zkrátka, kdyby se něco podobného stalo tobě, ani pes by po tobě neštěkl. Mluvíte tu o pomlouvání a sami si tu furt berete hRDLu do úst.. Podle tebe, je každý na chatu dětsko. Nejdřív by ses měl zamyslet sám nad sebou..

@Whirt: Věci jsou mnohdy vytržené z kontextu a mnohdy bys musel být na chatu, aby jsi pochopil celou pravdu. Zkrátka člověk je zodpovědný zato co napíše, ovšem není zodpovědný jak to ostatní pochopí Smile.


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
Nerevar
Aurele, tebe pohání tvoje přecitlivělost k mým fórkům a tvoje osobní nenávist ke mě, takže tě tu teď žádám, abys mě nekomentoval, snižuješ IQ celý Nekonečný Smile Je vidět, že se v lidech nevyznáš ani trochu, protože do žárlivosti mám hodně daleko ^^
Tý jo, dyť tam ani nemám jak žárlit, prosim tě, víš co vůbec slovo žárlivost znamená? Smile
 
Lord Rade
DRŽTE VŠICHNI HUBY! Grin
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Whirt
Aurel: Jenže někteří, jako právě Len, se nechovají zrovna tak, že by to právě bylo z kontextu vytržené, ale přesně podle "úryvku".

Právě proto se udivuju, proč se zakládá nové fórum, protože naše sekce je funkční se stabilní pravidly, atd.

Rád bych věřil, že pravda je naprosto jiná, ale někteří mě přesvědčují o opaku.

Navíc přiznejme si, že ten hRDLA se (i kdyby ten ban byl neprávoplatný) nezachoval zrovna pěkně.
 
Nerevar
Whirte, já tě obdivuju, že po tom všem argumentování si ještě dokážeš zachovat takovej klid a jednat tak formálně.
Mám velkou trpělivost s 'jistýma' lidma, ale po sté už by měl pochopit i debil........
 
SuperHunter
Hlavně že furt Lenovi nadáváte jak nic neřekne atd., ale že by ste mi odpověděli to né co ?
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist