Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 4 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
Whirt
Myslím si, že Aurel bude mile překvapen až zítra uvidí svůj profil v Nekonečném Konečnu Smile
http://img560.imageshack.us/img560/1729/zzurel.png
 
scorpioncz
tak tohle whirte ... to vypadá hodně epicky Wink super Wink
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Leneren
Velmi hezké Whirte Smile co já bych dal za to kdyby se mi povedlo vymalovat omalovánky Grin
 
hRDLA
Hele lidi,
potřebuju vám něco říct. Není to pro mě moc jednoduchý, ale dlouho jsem přemýšlel a musím to ze sebe dostat. Chtěl bych vám strašně poděkovat, jelikož vzhledem k tomu, že se naši rozváděj, bratr do nedávna každej den ve škole brečel a měl deprese, a když ho to přešlo, tak se mamka zhroutila a je v nemocnici a ještě se mi sere škola, tak vy jste ten kousíček co mě drží od toho abych se zbláznil (a tohle není řečnický obrat, vážně mi k tomu moc nechybí). Navíc já musím být doma ten, kdo je v pohodě, ten kdo ostatním pomáhá, ale to bych moc dobře nezvládl bez vás (a hlavně Mopi - která si se mnou povídá opravdu každý den). Už vážně nevím jak by to mohlo být horší (snad jen kdyby mě srazilo auto Grin), takže jsem to potřeboval někomu říct, nestojím o lítost nebo nějaké extra zacházení. Díky ještě jednou.

A teď protože vím, jak je blbý se k tomu vyjadřovat, tak přejdeme na novou notu. Slyšel jsem, že Microsoft vydá na Steamu Age of Empires 2 HD, neví o tom někdo něco?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
BadWolf
hRDLA napsal:
Hele lidi,
potřebuju vám něco říct. Není to pro mě moc jednoduchý, ale dlouho jsem přemýšlel a musím to ze sebe dostat. Chtěl bych vám strašně poděkovat, jelikož vzhledem k tomu, že se naši rozváděj, bratr do nedávna každej den ve škole brečel a měl deprese, a když ho to přešlo, tak se mamka zhroutila a je v nemocnici a ještě se mi sere škola, tak vy jste ten kousíček co mě drží od toho abych se zbláznil (a tohle není řečnický obrat, vážně mi k tomu moc nechybí). Navíc já musím být doma ten, kdo je v pohodě, ten kdo ostatním pomáhá, ale to bych moc dobře nezvládl bez vás (a hlavně Mopi - která si se mnou povídá opravdu každý den). Už vážně nevím jak by to mohlo být horší (snad jen kdyby mě srazilo auto Grin), takže jsem to potřeboval někomu říct, nestojím o lítost nebo nějaké extra zacházení. Díky ještě jednou.

A teď protože vím, jak je blbý se k tomu vyjadřovat, tak přejdeme na novou notu. Slyšel jsem, že Microsoft vydá na Steamu Age of Empires 2 HD, neví o tom někdo něco?


Vím, už se to dá koupit (nebo předobjednat, nevím) Grin
A BTW, to bych nikdy nedopustil aby ses zbláznil, páč, no offence, ale blázen tu můžu být jen já Pfft
EDIT: Tak jsem se kouknul, a vychází to 9. dubna Wink
Upravil/a BadWolf dne 10.03.2013 13:32
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Mahoney
Dobré rááááno Apple
 
Mopidu
hRDLA: Nemáš zač Grin Smile

Reject: Zdareeeeeeeec Apple

BTW nevíte proč je na mě táta naštvanej? Jen mě poslal do TESCa pro rajčatovej protlak a jáse ho začala vyptávat jestli plechovka nebo krabice, jak je to velký, kolik to váží a za jakou cenu, k čemu to potřebuje, z jakých to má být rajčat a on se na mě naštval Grin
Upravil/a Mopidu dne 11.03.2013 11:37
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
EldeR
@hRDLA: řeknu ti akorát jedinou věc .... "Drž se chlape."

A o tom AoE2 HD psali minulej tejden na idnes, ale nic převratnýho se člověk z toho článku nedozvěděl, teda až na to, že to není první ze starých her předělaná do HD Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
Mopidu napsal:

BTW nevíte proč je na mě táta naštvanej? Jen mě poslal do TESCa pro rajčatovej protlak a jáse ho začala vyptávat jestli plechovka nebo krabice, jak je to velký, kolik to váží a za jakou cenu, k čemu to potřebuje, z jakých to má být rajčat a on se na mě naštval Grin


Já bych tě za to spíš pochválila.
 
EldeR
Tasemnice napsal:
Mopidu napsal:

BTW nevíte proč je na mě táta naštvanej? Jen mě poslal do TESCa pro rajčatovej protlak a jáse ho začala vyptávat jestli plechovka nebo krabice, jak je to velký, kolik to váží a za jakou cenu, k čemu to potřebuje, z jakých to má být rajčat a on se na mě naštval Grin


Já bych tě za to spíš pochválila.


Já bych se z takovýhodle vyptávání naštval asi taky ...... čistě z mužskýho hlediska to je milión dotazů o ničem a jak je známo..... "stokrát nic umořilo vola".... nejspíš si myslel, že si z něho děláš legraci.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mahoney
Mopidu napsal:
hRDLA: Nemáš zač Grin Smile

Reject: Zdareeeeeeeec Apple

BTW nevíte proč je na mě táta naštvanej? Jen mě poslal do TESCa pro rajčatovej protlak a jáse ho začala vyptávat jestli plechovka nebo krabice, jak je to velký, kolik to váží a za jakou cenu, k čemu to potřebuje, z jakých to má být rajčat a on se na mě naštval Grin


To máš za to, že jsi taková dobračka Grin. Já to mam taky tak Grin.
 
Tasemnice
Základem dobrého jídla jsou dobré suroviny. Podle mě je lepší, když se někdo zeptá, než když pak přinese něco z rozemletýho odpadu.
I když je fakt, že těhlech dotazů bylo asi trošku přes míru Grin
 
Mahoney
A teď se mi nabízí otázka... uklidím po bytě a udělám mamce radost, nebo si něco zahraju a udělám radost sobě? Grin

E: Ano, zahraju si a tak za tři hodinky se dám do toho úklidu Grin.
Upravil/a Mahoney dne 11.03.2013 11:50
 
EldeR
Tasemnice napsal:
Základem dobrého jídla jsou dobré suroviny. Podle mě je lepší, když se někdo zeptá, než když pak přinese něco z rozemletýho odpadu.
I když je fakt, že těhlech dotazů bylo asi trošku přes míru Grin


A ještě někdo kdo to dobře udělá Grin Ale v případě protlaku v tom zase až taková věda není, stačí když je z rajčat a bez tuny chemie.... Grin



Mahoney napsal:
A teď se mi nabízí otázka... uklidím po bytě a udělám mamce radost, nebo si něco zahraju a udělám radost sobě? Grin

E: Ano, zahraju si a tak za tři hodinky se dám do toho úklidu Grin


Tohle mě nikdy nevyšlo ..... já bych to udělal radši obráceně Grin
Upravil/a EldeR dne 11.03.2013 11:57
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mopidu
njn, stejnak jsem to nakonec musela zaplatit ze svýho… Grin ale tak co, nemám se ptát Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Mahoney
EldeR napsal:
Mahoney napsal:
A teď se mi nabízí otázka... uklidím po bytě a udělám mamce radost, nebo si něco zahraju a udělám radost sobě? Grin

E: Ano, zahraju si a tak za tři hodinky se dám do toho úklidu Grin.


Tohle měm nikdy nevyšlo ..... já bych to udělal radši obráceně Grin


Máš pravdu Grin. Trochu tu uklidim, mamka bude spokojená, pak si k tomu sednu, budu spokojenej já.. všichni si přijdeme na svý Grin.
 
Tasemnice
Mahoney: když teď uklidíš, bude se ti pak hrát s lehčím srdcem Wink (přísahám, že mě nenavedla tvá matka!)

EldeR: Když si nekoupím protlak sama, mívám důvody pro podezření, že ta rajčata viděl leda z vlaku Grin
 
Mopidu
Děti, budu vám vyprávět příběh...jak Mopi rozpoutala diskuzi o rajčatovém protlaku Grin

Rejecte, ty na tom chatu spíš nebo jsi jen omdlel? Grin
E: a Šípková Růženka už se probrala Grin
Upravil/a Mopidu dne 11.03.2013 12:03
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
EldeR
Tasemnice napsal:
EldeR: Když si nekoupím protlak sama, mívám důvody pro podezření, že ta rajčata viděl leda z vlaku Grin


já používám protlak jen do rajský polívky, nebo omáčky a tu zase tak často nedělám a na nákupy chodím většinou stejně sám, takže to mám o to jednodušší Grin

Mopidu napsal:
Děti, budu vám vyprávět příběh...jak Mopi rozpoutala diskuzi o rajčatovém protlaku Grin

Rejecte, ty na tom chatu spíš nebo jsi jen omdlel? Grin


No vzhledem k tomu, že sem v práci a nejsem vytíženej na 100%, můžu diskutovat v podstatě o čemkoliv Grin
Upravil/a EldeR dne 11.03.2013 12:04
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mahoney
Mopidu napsal:
Děti, budu vám vyprávět příběh...jak Mopi rozpoutala diskuzi o rajčatovém protlaku Grin

Rejecte, ty na tom chatu spíš nebo jsi jen omdlel? Grin
E: a Šípková Růženka už se probrala Grin


Tak pardón že tam jenom nejsem a nečekám, až někdo z vás milostivě přijde Grin. Mam to v záložce, občas se tam mrknu Grin. Řikám že uklízim Grin.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist