Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Pro prohlen se regni.
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba II.
Aurelius
ScorpionCZ
"Myslím si, že ani ne. Ono se totiž snadněji říká 'Ty vole' než 'Vy vole'." zasmál se Belius a poté se krátce odmlčel. Ticho přerušovalo praskání v krbu a nakonec i Flavius, který přišel z kuchyně. "Sklepení je čistý.. no, teď si půjdu vybalit, potom přijdu." řekl a odešel po schodech nahoru. "Hmm.. je nějakej divněj, buď ho vzalo to se Seranou a nebo je v tom něco jiného." poznamenal Belius, "Tak jo.. dneska je to tvůj poslední 'svobodný den'. Tak ho nepromarni. Pak už budeš 'Vici' dostaneš šlechtický titul a další kraviny.. no a prostě se budeš muset chovat jako šlechtic. To mě připomíná!" poslední slova zvolal dost hlasitě a vstal od stolu "Arterius chtěl, abych tě naučil bojovat. Nebo alespoň nějaké základy." dodal.

SuperHunter
(cesta bude trvat 3 příspěvků, cestou můžeš komunikovat s vozkou i s Rangelou)

Lord Rade
Postupně trénuješ sprint na koni.. (kdykoliv můžeš přestat)

Sarako
Dobře Grin - 2 příspěvky nic nepiš.

Tondulín
Vyběhl jsi na hradbu a běžel k bráně. I Atius zpozorněl a vydal se za tebou, když jsi doběhl až k bráně spatřil jsi šestici legionářů v čele s jedním generálem v charakteristické zbroji legie a červeným pláštěm. Podle obličeje jsi poznal Arteria. Legionář strážící bráni ihned vydal rozkaz k otevření a legionáři stále loajální k Arteriovi se začali seřazovat pod hradbou a připravovat se na setkání s Arteriem. Skupinka legionářů, kteří byli loajální Luciovi postávali opodál a vyčkávali co se bude dít.

ImperialFob838
"Na ochranu máme Jorika, nikoho jiného nepotřebujeme." řekl obchodník a vyskočil na vůz, chytl se otěží a vyčkával na druhého, "Támhlec ti jde." řekl druhý když lezl na vůz. Kousek za tebou kráčel nord s blonďatými vlasy a dlouhými vousy, které měl různě propletené. Na sobě měl kroužkovou zbroj a přes záda měl zavěšenou obouruční sekeru. "Nějaký problém?" zeptal se tě, když došel až k obchodníkům. "Máme sbaleno, můžeme vyrazit." řekl směrem k Jorikovi obchodník.

Lisa ThompsonSKYRIM
Několik málo noviců zůstalo na nádvoří, trojice z nich postávali v kruhu a o čem si diskutovali a dvojice dvou novicek postávali opodál a zkoušeli si nějaké základní elementová kouzla. Také sis všimla, že jedna novicka měla v ruce i podivný kámen, který se při vyvolání kouzla rozzářil.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
[/quote]
 
scorpioncz
"Bojovat? A jéje ... no ale umím přece kouzla! ale pokud na tom tedy Arte trvá tak to zkusím ... normálně mečem? nebo mne chcete naučit něco složitějšího?" řeknu nepříliš nadšeně a odtrhnu zrak od ohně.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
ImperialFob838
Přijdu k Jorikovi a zastavím ho.,,Co děláš v Riftenu?"Řeknu.
KnightKnightKnightKnightKnightŠaman
skyrim je pro mě nezapomenutelná hra kterou hraju do teď

Příručka alchymisty pro začátečníky
http://skyrim.4fa...ad_id=4878

http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20121121132845/elderscrolls/images/e/e9/First_Dragonborn.jpg

Mirrak je moje nejoblíbenější postava ve Skyrimu.
 
matthew074
"Bude to obtížné ,ale zničím generála a jeho poskoky i kdybych u toho měl položit svůj život. Neztrácejme čas musí se to vykonat co nejrychleji." Jako přátelské gesto na rozloučenou si potřesu s Ravenem rukou a vydám se směrem k věznici.
 
Matthew
Tondulin
"Tohle si asi v plánu neměl Atie. Co budeš dělat teď?" řeknu a s úšklebem se otočím na Atia.
 
Aurelius
ScorpionCZ
"Chtěl abych tě naučil bojovat s mečem. Občas jsou totiž chvíle kdy ti magie nepomůže a je vhodný umět zacházet i s nějakou další zbraní." odpověděl ti Belius. "Sice se bude za chvilku stmívat, ale snad ještě něco málo natrénovat stihneme. Krom toho, zítra bude na vaší počest i turnaj tak ať máš nějakou šanci na výhru." dodal po chvíli, už se chtěl zvednou od stolu, když se náhle ozvalo cvaknutí zámku a otevření hlavních dveří. Ve dveřích jsi spatřil onu rudovlasou bretonku Edwin, která před sebou vedla malého Aldu. Zabouchla za sebou dveře a následně zamkla. "Tak Aldo, tady budeš v bezpečí." poznamenala směrem k Aldovi a následně se podívala na tebe a Belia, "Jste tu nějak brzy." konstatoval překvapený Belius, "Ani ne, Arterius dorazí o něco později. Ještě jel zkontrolovat jednu pevnost." povídá Edwin a následně ukázala Aldovi ať se posadí ke stolku. Když tě Alda uviděl usmál se a povídá "Ahoj strejdo." a posadil se naproti tobě. "Chlapce máte, takže to šlo dobře." poznamenal Belius, "Lucius poslal svojí legii, aby Aldu zachránila.. ale řekla bych, že dost pohořeli." odpověděla mu Edwin a postavila se ke stolku. Svojí zbroj měla poměrně dost špinavou a místy i poničenou. "Pokoj budeš mít.." začal Belius, ale Edwin ho přerušila slovy "Už jsem dostala klíč od Arteria, neboj." usmála se.

(až budeš chtít začít s výcvikem stačí si promluvit s Beliem, do té doby si můžeš dělat co budeš chtít. Diskutovat s kýmkoliv, atd..)

SuperHunter
(cesta bude trvat 2 příspěvků, cestou můžeš komunikovat s vozkou i s Rangelou)

Lord Rade
Postupně trénuješ sprint na koni.. (kdykoliv můžeš přestat)

Sarako
(1 příspěvek)

Tondulín
Atius se na tebe překvapeně povídal, když jsi scházeli ze schodů a mířili k shromažďujícím se legionářům. "Nevím o čem to mluvíš, Aedane." odpověděl ti, když jste se zastavili u seřazených legionářů. Generál mezitím projel branou, seskočil z koně a s dvojicí legionářů mířil směrem k seskupeným legionářům. Luciovi legionáři nevraživě zírali a vyčkávali co se bude dít. Zůstal stát u vyvýšeného místa a prohlížel si legionáře, když zpozoroval tebe povídá "Kvestore Aedane, pojďte sem." řekl a poté se otočil k ostatním legionářům. Atius mlčel, vyčkával co se bude dít.

ImperialFob838
"Doprovázím dvojici obchodníků, solidně platí a není to nic náročného." zasmál se Jorik, poté se podíval na jednoho z obchodníků, "Mezitím vyjeďte z města, ihned budu u vás." řekl a obchodník kývl.

Matthew
"Hodně štěstí, synu." odpověděl ti otec poté co jste si potřásli rukou. Raven se vydal sám najít Viarma a následně i únikovou cestu a nějaké ty dokumenty. Meleril šla s tebou. Sešli jste po schodišti zpět do věznice. "Nějaká lehčí kouzla zvládnu." ujišťovala tě Meleril.

Lisa ThompsonSKYRIM
Několik málo noviců zůstalo na nádvoří, trojice z nich postávali v kruhu a o čem si diskutovali a dvojice dvou novicek postávali opodál a zkoušeli si nějaké základní elementová kouzla. Také sis všimla, že jedna novicka měla v ruce i podivný kámen, který se při vyvolání kouzla rozzářil.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 18.10.2014 13:41
 
scorpioncz
"Ahoj Aldo." oplatím mu podrav, ale jelikož chci tedy vyrazit cvičit tak se omezím jen na tenhle pozdrav. Pak se otočím na Belia "Turnaj? no předpokládám že jelikož to je na mojí počest tak bych se asi zúčastnit měl ..." řeknu a usměju se "No dobře tak pojďme, ať něco stihneme ..." řeknu Beliovi a ještě na pozdrav kývnu Edwin, mezitím co půjdeme nějam cvičit.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Tondulin
Dojdu k Arteriovi a zeptám se ho: "Generále, čím jsme si zasloužili vaší přítomnost v téhle zřícenině?"
Upravil/a Tondulin dne 18.10.2014 18:14
 
LordeS
"Ale, snažil jsem se dosáhnout na tu dýku na poličce a rupnul pode mnou ten pitomej stolek. Padl jsem přímo na něj...zatraceně. Kdybych to neudělal, zavolal by na nás stráže." Vyhrabu se z postele. "Pomoz mi to trochu uklidit, ať to vypadá, že umřel ve spánku." Začnu stlát postel.
http://svoboda.jiri.jh.sweb.cz/M%C5%AFj%20film.gif

Est Sularus Oth Mithas

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198083204883.png

Povídka z postapocalyptického světa (Fallout) zde
Máš zájem o Let´s play videa ze Skyrimu a dalších? Klikni zde Wink
LPéčková Facebook fan page Smile klikni zde
Netradiční DrD (hra na hrdiny) ze světa Fallout zde Smile
Chceš vést Osadníky k lepšímu životu? Navštiv je zde Grin
Steam nick: LordeS111 Origin nick: LordeS11
 
https://www.facebook.com/pages/Lordes-LP/138224323
ImperialFob838
,,Uš od vás nic nepotřebuju.''Otočím se a jdu do cechu si odpočinout.
KnightKnightKnightKnightKnightŠaman
skyrim je pro mě nezapomenutelná hra kterou hraju do teď

Příručka alchymisty pro začátečníky
http://skyrim.4fa...ad_id=4878

http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20121121132845/elderscrolls/images/e/e9/First_Dragonborn.jpg

Mirrak je moje nejoblíbenější postava ve Skyrimu.
 
Aurelius
ScorpionCZ
"Na počest vaší svatby a Císaře." opravil se Belius a společně jste vyšli před rezidenci. Ještě se nesetmělo, stále mírně svítilo slunce. Pokračovali jste za rezidenci, byl tam větší plac s několika figurínami a terči. "Toto už tu musí být dlouho." poznamenal Belius a prohlížel si jednu z figurín, "No nic.." zvolal a podal ti dřevěný meč. "Meč už jsi určitě držel - takže víš jak s ním zacházet." řekl s úsměvem a poodstoupil od tebe a zaujal obranný postoj. "Začneme, zaútoč na mě."

SuperHunter
(cesta bude trvat 1 příspěvků, cestou můžeš komunikovat s vozkou i s Rangelou)

Lord Rade
Postupně trénuješ sprint na koni.. (kdykoliv můžeš přestat)

Sarako
Ležíš na své posteli vedle Aerin, zbroj máš zavěšenou na jedné z židlí a zbraně různě poházené po domě - stejně tak i Aeriny šaty (jestli se tomu vůbec dají říkat šaty).

Tondulín
Arterius se na tebe podíval a v rychlosti ti odpověděl, "Závist jistého člověka." poté se odmlčel a pohlédl směrem k vlající vlajce nad pevností, "Jsem rád, že i potěch vše našich konfliktech jsi ke mně loajální." řekl opět směrem k tobě a následně se podíval na jednoho ze svých legionářů a poté se rozhlédl.

"Legionáři, situace je následující: Thalmor byl více méně v Cyrodiilu rozdrcen, dokázal se však zformovat u hranic s Valentským lesem a právě tam si utvořil menší, ale dobře opevněný tábor, který je třeba zničit. Dále se ještě v Cyrodiilu nachází pevnost, která je ještě pod nadvládou Thalmoru - nicméně část legie pod vedením Legáta Amragora již druhý den tuto pevnost obléhají, takže co nevidět padne." řekl Arterius, poté začal pochodovat z místa na místo. "Nyní je tu, ale větší problém. Čtyři z našich pevnosti se připojili ke Generálovi Luciovi Valeriovi a zformovali se tak pod uskupení jménem 'Pravá Osmá legie'. Zbývají nám tedy už jen dvě pevnosti, tato a pevnost poblíž hranic se Skyrimem. Vážím si věrnosti všech, kteří nyní stojí zde a poslouchají to co říkám a věří mi a podporují mě. Ti z vás co odmítají přijmout fakt, že jsem a budu generálem Osmé legie budou považování a někteří již jsou považováni za zrádce. Každý zrádce automaticky ztrácí právo na žold, právo na důstojný pohřeb a právo na zajištění rodiny v případě úmrtí při vykonávají své služby!" pokračoval, poté se zastavil až u Atia. "Každý kdo podporuje Generála Lucia je zrádce a zemře jako zrádce." řekl už tišším hlasem a podíval se na Atia. "Atie, poklekni před svým generálem." řekl Arterius a vyčkával jak bude Atius reagovat. Dva legionáři doprovázející Arteria ihned zamířili ke svému generálovi, zbylí čtyři vyčkávali opodál. "Co se to děje?" špitla potichu Nilwen, která vyběhla z řady legionářů.

ImperialFob838
Otočil jsi se a zamířil jsi na hřbitov, rozhlédl se a otevřel tajný vstup do cechu. Sešel po schodech a následně vešel do nádrže. Bylo tam celkem rušno, trojice zlodějíčků se o čem si dohadovala a velmistr vyčkával jak situace dopadne, nejspíš neměl zapotřebí se zapojovat do zbytečné hádky.

Matthew
"Hodně štěstí, synu." odpověděl ti otec poté co jste si potřásli rukou. Raven se vydal sám najít Viarma a následně i únikovou cestu a nějaké ty dokumenty. Meleril šla s tebou. Sešli jste po schodišti zpět do věznice. "Nějaká lehčí kouzla zvládnu." ujišťovala tě Meleril.

Lisa ThompsonSKYRIM
Několik málo noviců zůstalo na nádvoří, trojice z nich postávali v kruhu a o čem si diskutovali a dvojice dvou novicek postávali opodál a zkoušeli si nějaké základní elementová kouzla. Také sis všimla, že jedna novicka měla v ruce i podivný kámen, který se při vyvolání kouzla rozzářil.

LordeS
"Jo, hned." řekla Alexia, odložila nějaký zlatavý předmět a ihned ti šla pomoci. Kusy rozbité vázy posbírala a schovala je do nějaké poličky ve skříni. Mezitím si ustlal postel a porovnal noční stolek tak, aby jsi co nejlépe zakryl díru v podlaze. "Můžeme vypadnout, já mám všechno co jsem chtěla."

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..
[/quote]
 
scorpioncz
Když mi podá meč tak s ním mírně zakroužím. "Jo už jsem v ruce meč držel." řeknu a usměju se. Pak na něj zaůtočím, použiju spodní útok, ten je celkem nečekanej.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Tondulin
"To nic, jen taková formalita." odpovím a budu se koukat jestli poklekne nebo ne.
Upravil/a Tondulin dne 18.10.2014 23:47
 
Sarako
Počkám až Aerin usne (dnešní den si toho prožila dost, takže by to nemělo dlouho trvat), potom se obléknu a zajdu na pobočku Morag Tong informovat Sathu o svém úspěchu:,,Zprávy o smrti toho argoniana se už asi ráčili dostat k vaším uším." (určitě si mě někdo z našich všiml, jak tu prodávám zajatého argoniána do otroctví) přitom jí předám všechny zapečetěné dopisy:,,Chtěl jsem ho dostat živého, neboť by nám mohl prozradit několik cenných informací, jenže nějaký zabiják z Temného bratrstva narušil můj skvělý plán." předám jí i jeho dýku a pokračuji:,,I on padl mojí rukou." v duchu přitom doufám, že se Satha nebude vyptávat na Aerin.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Lisa ThompsonSKYRIM

Po chvíli moji pozornost upoutal jakýsi šutrák, který držela novicka napravo ode mě v ruce. Byl zvláštní. Nějakou dobu jsem si ho prohlížela. Přišla jsem k ní blíž a zeptala se: "Zdravím, co to máš?" obvykle jsem nebývala vlezlá, ale tohle mě docela zajímalo.
"... life is like Friday's episode of the television series. It will give you the illusion that everything is coming to the end, and then on Monday will begin the same shit. "
 
ImperialFob838
Ignoruji hádku a jdu si lehnout.
KnightKnightKnightKnightKnightŠaman
skyrim je pro mě nezapomenutelná hra kterou hraju do teď

Příručka alchymisty pro začátečníky
http://skyrim.4fa...ad_id=4878

http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20121121132845/elderscrolls/images/e/e9/First_Dragonborn.jpg

Mirrak je moje nejoblíbenější postava ve Skyrimu.
 
Aurelius
ScorpionCZ
Zakroužil jsi mečem a poté jej pevně uchopil a podnikl útok směrem zespoda. Belius tento útok skutečně nečekal a jen tak se mu ho podařilo na poslední chvíli odrazit. "Tohlec bylo nečekaný." poznamenal a opět zaujal obraný postoj. "Protivníka musíš předvídat, když budeš na tom turnaji budeš mít dost času si své protivníky prohlédnout a také si zjistit jejich styl boje." pokračoval Belius a poté pozvedl meč nad hlavu. (je 18:00)

SuperHunter
Jen co jste přejeli hranice začala být cesta daleko příjemnější. Žádný sníh ani zima. Rangela ze sebe shodila svůj kabát a následně schovala knihu do vaku. Cesta uběhla rychle, během chvíle jste stanuli před městem Kvatch. "Teď už jen najít tetičku." řekla s úsměvem Rangela, když vůz zastavil. Seskočila z vozu, vzala svoje 'zavazadla' a poté pomalu vykročila do ulici. (je 18:00)

Lord Rade
Dotrénoval jsi, řekl bys, že kůň si na tvoje povely již zvykl a zítra by tedy neměl být žádný problém. Ovšem netušíš jaká bude konkurence. Pomalu se již začíná blížit noc (je 18:00).

Sarako
Počkal jsi než Aerin usne, netrvalo to moc dlouho a skutečně usnula. Potichu jsi na sebe oblékl zbroj, našel zbraně a poté se odebral do sídla Morag Tong. Došel jsi až do kanceláře Sathi vše potřebné si jí oznámil. Satha chvilku mlčela, nejspíš přemýšlela, ale nakonec povídá "Temné bratrstvo se nám poslední dobou až příliš plete pod nohy. Možná bychom jim časem mohli dát nějak najevo, že nechceme konkurenci." poté se odmlčela a začala si prohlížet zapečetěné dopisy, "Udělal jsi dobře, že jsi je přinesl." konstatovala když jeden z nich otevřela. "Vzhledem k tomu, že argoniani totu teď téměř ovládají nebo alespoň část - není vhodné jim dávat záminku. Proto jsi měl toho argoniana raději zabít." dodal po chvilce, "A někdo jiný tam nebyl? Otroci, nebo nějací 'sluhové'?" při těchto slovech a se na tebe upřeně podívala a vyčkávala na odpověď.

Tondulín
"Asi dost závažná.. když je tu generál." poznamenala Nilwen a vyčkávala co se bude dít stejně jako ty. Atius váhal, Arterius vyčkával. Legionáři doprovázející Arteria se rozhlíželi po okolí. Luciovi legionáři nenápadně zamířili k bráně. Arterius se otočil k Atiovi zády, "Legionáři! Zamyslete se nad tím komu nyní vyslovíte svoji podporu. Buď podpoříte muže, který chce uzurpovat titul, který mu byl odepřen právem! A nebo raději podpoříte člověka jako jsem já co tento titul získal poctivě a s podporou většiny těch co o udělení titulu hlasovali?! Zamyslete se." začal Arterius poté pochodoval opět mezi legionáři, "Tím co zde Lucius předvádí může akorát tak rozpoutat občanskou válku, místo toho, aby se věnoval válce s Thalmorem tu oslabuje Říši a ničí vztahy mezi jednotlivými generály. Neštítí se ani unést malého chlapce z Univerzity, copak toto je chování generála?! Oslabovat říši, ničit vztahy a ničit vše co léta budovali naši předci?! Skutečně to chcete? Místo toho, aby jste bojovali a chránili rodiny před skutečnou hrozbou jako je Thalmor budete raději bojovat proti svým přátelům?! Jenom proto, že jeden z generálů touží po titulu toho jiného!" zakončil svůj proslov Arterius a poté se opět vrátil k Atiovi, který mlčky vyčkával. Jeden z tvých legionářů vyšel z řady a povídá "Byl jsem a budu legionářem Osmé legie - máte moji věrnost!" řekl starý legionář a poté poklekl, po jeho činu i další legionáři začali postupně poklekávat, aby se oddělili od těch co s Arteriem jakožto generálem nesouhlasí. I Nilwen která v legii nesloužila poklekla. Stát zůstala jen skupinka legionářů. Arterius se opět otočil k Atiovi a povídá mu "Řekl bych, že jsi neuspěl. Zradil jsi MĚ jakožto generála Osmé legie, zradil jsi MĚ jakožto vrchního generála, pošlapával jsi moji pověst a snažil se poštvat proti mě každého koho to jen šlo! Zradil jsi Císařství a sám sebe. Nechť je Stendarr milostiví k tvé duši - tento rozsudek bude jako výstraha a vzor pro všechny další zrádce Císařství a Císaře!" řekl s důrazem Arterius, "Chopte se ho!" křikl na své dva legionáře, "Kritizujete tady Lucia! Ale sám jste neschopnej sráč! Odepřel jste štěstí své sestře!" křikl Atius, když ho legionáři začala zatýkat. "Odepřel štěstí? Nebuď směšný." řekl mu s klidem Arterius aniž by se na Atia otočil, došel až k tobě. "Jaká je tvá loajalita Kvestore Aedane?"

ImperialFob838
Ignoroval jsi hádky a rozepře, zalehl jsi do své postele a následně po chvilce usnul.
(můžeš spát jak dlouho chceš, den započne až usnou ostatní hráči co se nachází v Riftenu)

Lisa ThompsonSKYRIM
Novicka se pousmála, "Runu." řekla krátce a poté ji ti ji podala, aby jsi se mohla podívat. Na to jak velký kámen to byl byla poměrně dost lehká, opatrně sis ji prohlížela. Na jedné ze stran byla vyrytá formulka ledového kouzla a sama runa byla dost studená když jsi ji vzala do rukou. "Začni chodit na hodiny runové magie, dost se toho tam o nich dozvíš a ještě si můžeš vyrobit runu jakou chceš." pokračovala.

Ostatní tahy - Tahy, na které ještě nebylo odpovězeno..

Upravil/a Aurelius dne 19.10.2014 11:27
 
Tondulin
"Myslím že na to se ptát ani nemusíte Arterie, jsem přeci váš odvěký přítel." Lehce se pousměju, aby to viděl jen Arterius. "Rád bych s vámi mluvil v soukromí ohledně Atia, pokud by to šlo."
 
Sarako
,,No v zajetí tam drželi několik dunmerů, které jsem všechny nechal jít a jedna mladá bosmerka." jelikož je Sathin pohled až moc upřený a mám pocit, že mi zase hledí až do žaludku, dodám:,,Ta bosmerka se jmenuje Aerin, nemyslím si, že by byla nějak nebezpečná. Vzal jsem jí k sobě domů a touhle dobou by se měla nacházet v mojí posteli." (hlavní důvod, proč mě Satha nemůže vystát: mám slabost pro krásné elfky Grin)
Upravil/a Sarako dne 19.10.2014 14:50
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
ImperialFob838
Spím až do noci.
KnightKnightKnightKnightKnightŠaman
skyrim je pro mě nezapomenutelná hra kterou hraju do teď

Příručka alchymisty pro začátečníky
http://skyrim.4fa...ad_id=4878

http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20121121132845/elderscrolls/images/e/e9/First_Dragonborn.jpg

Mirrak je moje nejoblíbenější postava ve Skyrimu.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba III. Zdejší kobky 5098 22.06.2024 00:26
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4203 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8237 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5711 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4861 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12734 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7515 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6640 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6371 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7562 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist