Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 3 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
Mike
EldeR: Jako vlčí zrno? Grin

Ligos: Jasnýýýý Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
Miku, dá se někde sehnat ta Isis, abych si jí mohla poslechnout? Na Youtube kompletní není...
 
nagasadowcz
Ještě, že je Ostrava na severu Grin No ale krásné zvíře to zas je. Samozřejmě, doma bych ho volně mít nechtěl, ale líbí se mi na zkoumání.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
http://www.boingboing.net/filesroot/naughtynice.jpg

Naga: tak to by se ti určitě taky líbily solifugy Smile
 
Ligos
@Tasemnice: Bohužel - nedá... Jedině na CD ve specializovaných obchodech, ale na YT, ani jinde ke stažení NENÍ! Sad

(Pokud by ji přece jen někdo někde našel - o čemž ale pochybuju- dejte prosím vědět! Díky! )
Upravil/a Ligos dne 22.08.2013 15:44
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
EldeR
Mike napsal:
EldeR: Jako vlčí zrno? Grin

Ligos: Jasnýýýý Smile


Nee .. .to je ječný zrno Grin vlk je něco trochu jinýho.... (v kalhotách) Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Ligos
Jo jo, když jsem byl malej capart, (cca 5 let) - nechal jsem se napálit od mého "milujícího" staršího bratra: on šel s kamarády sáňkovat, a mě posadil u domu do sněhu s tím, že když to vydržím dostatečně dlouho, chytnu vlka...

A já tam naivně seděl a těšil se, až toho vlka uvidím... Grin
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
EldeR
Ligos napsal:
Jo jo, když jsem byl malej capart, (cca 5 let) - nechal jsem se napálit od mého "milujícího" staršího bratra: on šel s kamarády sáňkovat, a mě posadil u domu do sněhu s tím, že když to vydržím dostatečně dlouho, chytnu vlka...

A já tam naivně seděl a těšil se, až toho vlka uvidím... Grin


No a chytil, nebo nechytil ???? Každopádně horší jak chytit vlka je chytit housera ...... to je teprve průser Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Ligos
Nechytil! Grin

Po nějaké době mě tam spatřila mamka a šla pro mě... Grin
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Tasemnice
Ligos napsal:
Jo jo, když jsem byl malej capart, (cca 5 let) - nechal jsem se napálit od mého "milujícího" staršího bratra: on šel s kamarády sáňkovat, a mě posadil u domu do sněhu s tím, že když to vydržím dostatečně dlouho, chytnu vlka...

A já tam naivně seděl a těšil se, až toho vlka uvidím... Grin


To je ošklivý, pětiletý děti jsou ještě roztomilí a naivní... kdyby jenom riziko vlka, ale to zklamání, když jsi ho nechytil.. to musela být hrůza.
 
Ligos
Hele, já si to už zas tak nepamatuju, ale dodnes mi to brácha i mamka tu a tam připomínají, že se to stalo... Grin

Ale jak se znám, určitě jsem musel být zklamaný... Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
EldeR
Ligos napsal:
Hele, já si to už zas tak nepamatuju, ale dodnes mi to brácha i mamka tu a tam připomínají, že se to stalo... Grin

Ale jak se znám, určitě jsem musel být zklamaný... Smile


To máš těžký... mě také v předškolním věku brácha zavřel v pyžamu na balkón, někdy v prosinci a chytil jsem ne vlka, ale zápal plic Grin Takže tak nějak chápu .....
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Ligos
Jo, tak nějak...

Jednou prý, že si půjdem zahrát na indiány... Přivázal mě ke stromu a musela mě odvázat až sousedka, co šla náhodou kolem z autobusové zastávky, protože brácha se vypařil bůhví kam...Frown
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
@Ligos, EldeR: Výhody bytí jedináčkem Grin

@Tasemnice: Ano, všechny tyhle potvůrky mám nesmírně rád, dokud mi neběhají po posteli nebo rovnou po kůži.

@EldeR: Jo, housera jsem jednou měl. Šlo mi to od plotýnky do nohy a nemohl jsem se ani postavit. Hodně nepříjemné a hlavně bolestivé.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Ještě že jsem prvorozená Smile
 
Ligos
Ale abyste si nemysleli - teď už jsme s bráchou zadobře - jsme oba dospělí, brácha má i ženu a dcerku... Narozdíl ode mě, který o rodině nechce ani slyšet... Smile
Upravil/a Ligos dne 22.08.2013 18:32
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
@Ligos: Je mi to jasné Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
MortuusDominus
Tak Moraváci, všechny ty potvory nachytat a zaslat, sháním krmení pro žábu, tak aspoň nebudu muset chodit na lov Grin
 
BadWolf
Hele, ale mě se ten brouček docela líbí, připomíná mi Rachni z Mass Effectu. Velkých brouků co kousaj lidi není nikdy dost Grin Jen ty nohy, ty se mi nelíbí. Mám radši když to má max. 10 noh, tohle je nějaká armáda GrinGrin

Takže pro bombardování Moravy nejsem, ale když už o tom mluvíme, říkal jsem jakou slabost mám pro biologický zbraně Grin??

Hmm...
Ups, teď jsem si uvědomil, nebydlí náhodou Mopík na Moravě? A Whirt Grin?
Aby je to nesežralo xD
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Tasemnice
Mortuus: Co máš za žabku? Smile

BW: Patří to mezi stonožky- není to ani hmyz, natož brouk Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist