Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hate park
Leneren
diego olikrát má ještě psát že moje 1 odpověd na Mahoneho námitku obsahovala to že je to pravda
 
Mahoney
Už toho nechte, on se omluvil takže není důvod dál rozvádět tuhle diskusi.
 
Diego
Mahoney napsal:
Už toho nechte, on se omluvil takže není důvod dál rozvádět tuhle diskusi.

Však to nikdo dál nerozvádí....
 
Mahoney
Diego napsal:
Mahoney napsal:
Už toho nechte, on se omluvil takže není důvod dál rozvádět tuhle diskusi.

Však to nikdo dál nerozvádí....


Jo, já vím. To nemělo být konkrétně na tebe, ale prostě to už jen nechci řešit Smile.
 
Lord Rade
Sorry jsem moc podežřívavej, ale pokud mě smysly neklamou tak ten Debilsro je vážně jenom herec. Vždycky jsem chtěl být vyšetřovatelem.. Frown
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Leneren
Chci říci zjevné:Shoggot je ignorant.
 
Norbi
Leneren napsal:
Chci říci zjevné:Shoggot je ignorant.


Ale vážne Sherlocku Grin
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
Leneren
Říkám ,že říkám zjevné.
 
Diego
Včera mi pár lidí řeklo, že do zítřka vychladnu, a neměli pravdu, ba naopak. Zahořkl jsem nechutí, vidět tu pár lidí a myslím že oprávněně.
 
EldeR
Diego napsal:
Včera mi pár lidí řeklo, že do zítřka vychladnu, a neměli pravdu, ba naopak. Zahořkl jsem nechutí, vidět tu pár lidí a myslím že oprávněně.

Pod tohle se podepíšu.

Vědecko-polemická revoluce, která se tady strhla zabíjí tohle HERNÍ fórum. Chodil jsem sem kvůli Skyrimu a lidem na fóru, ale ne pro sáhodlouhý vědecký poučky nebo žvásty o polemikách. Chtěl jsem to ignorovat, ale prostě to nejde, protože se to tady rozlejzá jako rakovina, takže bych rád vzkázal něco lidem, kteří to mají na svědomí. (to ať si rozhodne každý sám, zda se ho to týká)

- Znechutili jste mi toto fórum, protože se mi příčí vaše povyšování se nad ostatní.

- Znechutili jste mi zdejší diskuze, protože teď už je přeskakuju po stránkách, abych nemusel ty vaše slinty číst.

- Rozdělili jste tady lidi tak, že někteří z nich odcházejí. To je velká škoda, protože narozdíl od vás, oni sem patří.

- Já taky nelezu na fórum pacifistům, abych jim tak kázal o zbraních, tak nevím, proč vy ventilujete svoje vědátorství tady.

- Průměrně inteligentní člověk pochopí, když někoho sere a snaží se přizpůsobit většině. Vy ale chete aby se většina přizpůsobila vám a sedla si z vás na zadek, čímž mi připomínáte jistou menšinu v naší republice, která je neustále diskriminovaná a také se akorát pořád ohání tím, na co má právo a co chce, bez ohledu na ostatní.

- To, že s vámi zdelší lidé nesouhlasí jste nazvali arogancí a fašismem. Arogantní jste přitom právě vy a co se toho fašismu týče, pokud by tu opravdu byl, tak tady už nejste vy. Při tom vašem hraní si se slovy motáte dohromady pojem a průjem.



Není se proto třeba divit, že se stáhnu do ústraní a budu čekat, jak se to tady vyvine, protože po celém dni v práci chci relaxovat a mám opravdu lepší věci na práci, jak pročítat tuny vědeckých žvástů a rádobyučených frází.

P.S. Klidně si mě nazvěte fašistou, rasistou, komunistou, nebo jíným istou, mě je to jedno protože já na ty vaše odborný termíny zvysoka seru a z vaší povýšenosti a ignorance je mi na zvracení. Angry
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Ligos
Elder:

Tak lépe bych už to nevyjádřil.
Bohužel, veškerá tato slova jsou prd platná, jak se ukázalo včera večer. Stále ta samá písnička ze strany jistého člověka a stále stejný přístup, navzdory všem připomínkám a námitkám.
Nemám k tomu již co říci, než že i já se nyní "stahuji do ústraní".
Toto fórum mě již nehorázně nudí a štve, dokud se to nevylepší, nemám důvod ho navštěvovat...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mopidu
Do p*ele, já bych jim s velkou radostí něco udělala! Jenže prostředí mého počítače a iPodu ještě není na takové úrovni a tak brutální a vzteklý čin by mi vyhodil pojistky! Všichni odcházejí, moji kamarádi, známí, spolufórané... Co máte vy dva sakra za problém? Baví vás to hodně? Odpovídáte vždy, když zrovna doufáme že nás budete ignorovat, nadáváte hRDLovi, i když jste ho vyhnali. Copak nechápete jak jste ho s*ali? A teď se*ete i mě, stejně jako hRDLu. Kdyby jste se na tohle fórum vykašlali, žili by jsme si šťastně, v plném osazenstvu, povídali si, smáli se, pak jste přitáhli a lidi odcházejí. CO MÁTE ZA PROBLÉM? Jste snad vy trollové duševně nevyrovnaní, šikanovaní, natvrdlí, nebo ve cvokhausu? Já myslím že jo, protože to co vy tu děláte je zvěrstvo, nastává tu novej režim, ale tohle nás akorát všechny "zabije"! Nazývejte si mě fašistou, já odpovím "Ano, jsem" protože vám neudělám tu radost, aby jste mi mohli vysvětlovat že fašista jsem. Ano, nejradši bych vám vytrhala střeva, ano, začala jsem sprostě nadávat, ano, budu tu za to bojovat, ale neodejdu! S velikou radostí souhlasím s tím, co říkal hRDLA a s ještě větší radosti se těším na váš BAN...

Mopi
(a jestli mi na tohle půjdete s tou vaší "logikou", tak vám nejradši zpřerážím končetiny)
P.S. Klidně mi za tohle dejte ban, říct jsem to musela
Upravil/a Mopidu dne 30.11.2012 15:22
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Merundin Thuri
Mopi to by mě zajímalo-kdybych si vzal rudou jak mě zničíš? protože všechno jde tak trochu mimo mě. no to je jedno- já mam stejně žlutou.

Akorát mě zajímá, kde jak a proč se rozpoutala tahle válka? no nevermind jsem tu dost krátce na to abych něco posuzoval a moc línej na to abych se o to snažil. Prostě budu typickej Čech, nechám se vláčet a klidně i prodat.
Akathosh je vládcem bohů, ale já su čarovny.
Přízrak Noci- moje povídka o Thalmorském vrahovi http://www.skyrim...ad_id=3723



http://www.nodiatis.com/pub/6.jpg
 
Whirt
Já jsem vděčny, když se kdokoliv z vás zapojí! Sám to prostě už vůbec nezvládám.
 
Merundin Thuri
Long burn the Hating Fire.
Akathosh je vládcem bohů, ale já su čarovny.
Přízrak Noci- moje povídka o Thalmorském vrahovi http://www.skyrim...ad_id=3723



http://www.nodiatis.com/pub/6.jpg
 
Diego
V práci jsem teda dost přemýšlel, ne výjmečně o pokračování některého z příběhů, ale o situaci zdejší.

Jsem stále "na vážkách" jak se říká. Nevím co si tom myslet.

Vy si všichni(krom Ligose, Mopi, hRDLY), že se vše vyřeší když fórum vychladne? To je pohádka...ohraná, vlastní zkušenost. Mortuus ví...

Navíc někteří tvrdí "oni už nic nenapsali dva dny, tak proč je nenecháte?" ?
Nenapsal jen plavec, ale shoggot píše furt.


Serou mě jejich řeči, komentáře, diskuze a vůbec, že sem přišli. Vyhnali hRDLU nadobro, někteří z nás se přesunou do ústraní, s čekáním, jak se situace vyvine. Však ono to nějak dopadne, že?

Uvědomte si, že to oni nás svými příspěvky, dotěrnými víc jako osina v prdeli, rozdělily.

A co dál? To budeme psát nějako petici, za účelem jejich vyhnání?

Nechápu vás, čím dál více...
 
Whirt
Diego napsal:
Vy si všichni(krom Ligose, Mopi, hRDLY), že se vše vyřeší když fórum vychladne? To je pohádka...ohraná, vlastní zkušenost. Mortuus ví...

Myslím, že s tím mám více zkušeností, než mnozí... Občas se to stane a pak je klid. A ačkoliv jsem sám psal ať to "vychladne", tak o tom trochu pochybuju... Ale já na to teď nemám vůbec čas - druhé kolo soutěže se blíží a já nemám čas tu řešit takový malicherný hádky.

 
Diego
Pro moderátory a Admina.




BY Mopi: Lidi... Nevíte co teď přibližně dělat..? Utíkat a ječet, zarytě mlčet, nebo jako by nic...? Nějak si nemůžu vybrat...
Upravil/a Diego dne 30.11.2012 19:24
 
Ligos
Je mi jasné, že tímto svým příspěvkem ztratím na "popularitě", měl jsem li nějakou...

Ano, člověk chce poukázat na to, že tvrzení, že nás nechávají na pokoji již dva dny není pravdivé a nakonec je on skoro ten špatný, protože "to znovu vytahuje"... Shoggot psal dál svým urážlivým stylem ještě včera před půlnocí, jsem jediný, kdo si toho všiml?

A proč to znova vytahuju? Protože chci, aby se věci dali do pořádku. Chci, aby se někteří lidé vzpamatovali.

Podle Mikeho nebo Radea jsem nyní určitě horší, než Shoggot, protože to nechci nechat vychladnout a nenechám ho na pokoji, že? Nyní jsme já a Diego ti, co tu dělají zbytečné rozbroje, že ano? Právě z toho postoje je mi na nic.

Chcete-li, strkejte hlavu do písku dál a dělejte, že se nic nestalo. Nebo to, že tu není klid sveďte na mě, je mi to fuk.
Jen upřímně doufám, že nejsme jen dva (plus ještě hRDLA, který prostě odešel) kdo to vidí tak, jak to vidí.

Pro některé jsou to malichernosti, pro mě to je vážná věc, která by se měla řešit (ale ne tím, že se bude ignorovat)

Tak a je to venku... Pusťte se do mě.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Whirt
Proč bych se do tebe měl pouštět... Mimochodem máš PM Wink

 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5695 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7503 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist