Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
Ligos
@EldeR: A jak jsi přišel zrovna na kus horniny? U nás se po husách střílí broky... Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Tasemnice
EldeR ad časopisy: ano, to je přesně můj případ.

Ligos: Wink
 
Mike
EldeR napsal:
Tasemnice napsal:
A co myslis, ze v te knihovně dělám? Grin

Znám lidi, co si chodí to knihovny číst "ženský časopisy" Grin Grin Grin

Mike napsal:
No to pozor, já se taky věnoval studiu, měl jsem jen přestávku mezi dvouhodinovou každotýdenní přednáškou o tom, proč je Microsoft the best. Grin Ani jsem se neodvažoval vytahovat Macbook při výzvě, jestli tu nemá někdo ntb pro test WiFi… to by byla asi hard provokace. Grin


Tak to já bych se být tebou hned pochlubil Grin Grin



Mimochodem, znáte to pořekadlo o domácím opeřenci bílé barvy, co po zásahu kusem horniny letící po balistické křivce, vydá hlasitý zvuk, svému druhu vlastní ???? Grin Grin Grin

Tyjo snad radši né. Grin už ksem zase ve škole, ale pěkně nez Apple produktu. V rukou vzorně třímám Windows phone. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Ligos napsal:
@EldeR: A jak jsi přišel zrovna na kus horniny? U nás se po husách střílí broky... Smile


V tom případě si místo "kusu horniny" dosaď "kulovité výrobky, běžně obsahující velmi vysoké množství prvku známého jako Pb" Grin Nicméně, na konečný význam to nemá větší vliv....pokud se netrefíš do hlavy Grin

Tasemnice napsal:
EldeR ad časopisy: ano, to je přesně můj případ.
Ligos: Wink


Drahá kolegyně, ne tak vztahovačně.... Grin
Jen jsem konstatoval, že fyzická přítomnost v budově běžně zvané knihovna, neznamená automaticky ukládání dat do šedé kůry mozkové, zvané též studium..... Grin
Upravil/a EldeR dne 12.11.2013 14:22
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
Promin, zase jsem zapomněla smajlíka. Smile
 
EldeR
Tasemnice napsal:
Promin, zase jsem zapomněla smajlíka. Smile


Nic se neděje ..... mimochodem ten avatar ptáka s parazity je docela morbidní Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
Morbidní? Proč? Grin Mně právě moc nevyhovuje, protože ty všenky jsou moc nevýrazný..
 
EldeR
Tasemnice napsal:
Morbidní? Proč? Grin Mně právě moc nevyhovuje, protože ty všenky jsou moc nevýrazný..


Morbidní protože sou ty všenky hrozně veliký v poměru k tomu ptákovi.... Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
Jo, kdyby takhle vypadaly ve skutečnosti, svět by byl zase o něco pestřejší a mně by to ušetřilo spoustu práce Smile
A všichni by žili šťastně až do smrti. Kromě ptáka.
Upravil/a Tasemnice dne 12.11.2013 15:01
 
EldeR
Tasemnice napsal:
Jo, kdyby takhle vypadaly ve skutečnosti, svět by byl zase o něco pestřejší a mně by to ušetřilo spoustu práce Smile
A všichni by žili šťastně až do smrti. Kromě ptáka.


Děkuji nechci ... takováhle velikost mě snad ani nechybí, nehledě k tomu, že nemám rád nejrůznější breberky a otravný hmyz, ještě aby to tak bylo takhle veliký ... brrrr Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
Tak kromě ptáka a EldeRa.
EDIT: Grin
Upravil/a Tasemnice dne 12.11.2013 17:20
 
Mopidu
Mám božího bratra, sedím u kompu, řeknu si o jídlo, donese rohlík. Řeknu si o pití, donese šťávu Grin Jednoho dne bude moc bydlet v mé rezidenci Grin Grin
Upravil/a Mopidu dne 12.11.2013 17:35
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Leneren
No já měl dneska 9. a teď ještě k tomu doučuju němčinu Grin
 
METTALIC
Mopidu napsal:
Mám božího bratra, sedím u kompu, řeknu si o jídlo, donese rohlík. Řeknu si o pití, donese šťávu Grin Jednoho dne bude moc bydlet v mé rezidenci Grin Grin


Chudák malej GrinGrinGrin Styď se Mopi GrinGrinGrin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mike
Mopidu napsal:
Mám božího bratra, sedím u kompu, řeknu si o jídlo, donese rohlík. Řeknu si o pití, donese šťávu Grin Jednoho dne bude moc bydlet v mé rezidenci Grin Grin

Hah Grin Kolik tomu tvému sluhovi je let? Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mopidu
Už skoro šest, už je na sloužení dost starej Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Whirt
Kurnik lidi. Nechcete mi někdo prodat čas? Neviděli jste ho třeba na aukru ve slevě? Grin
 
Mopidu
Tak mi přišel X-COM, hezká krabička, ještě se naučit balit a jsem za vodou Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
METTALIC
Mopidu napsal:
Už skoro šest, už je na sloužení dost starej Grin


Víš jak je to těžká práce GrinGrinGrin Zkus si to sama Grin
Grin Ne teď fakt někdo takový by se mi hodil. Nechceš to zkusit ??? Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Tasemnice
Whirt napsal:
Kurnik lidi. Nechcete mi někdo prodat čas? Neviděli jste ho třeba na aukru ve slevě? Grin

Haha Grin Dneska jsem byla 12 hodin ve škole. Teď jsem se vrátila a jdu se učit na páteční zkoušku. Od doby, co mi přišla Antalogie, jsem si stihla Arenu zahrát 4x Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist