Tak hotovo, novinka konečně dokončena. O půlnoci se těšte
@Mike: Jdu na Bright Falls.
EDIT: Jo, počkej. To ale asi vyšlo až po hře, ne? Já mám takový zvyk věci sledovat v pořadí, v jakém vyšly. udělal jsem to tak i u Star Wars Protože to, že znáš a žiješ nějaký příběh a pak se ti kus dovysvětlí zpětně, to je taky super postup
Upravil/a nagasadowcz dne 10.11.2013 23:24
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga
mmmm, mám pocit, že před? Ale teď si nejsem jistej, každopádně, podle mě je to lepší vidět před hrou, protože hra trochu něco z toho vysvětluje, ale ne vše, počítá se s druhým dílem.
Tasemnice napsal:
Už bylo interview tady s kmetem?
Jestli ne, tak podavam žádost
A s jakým ??? Je nás tady údajně víc
Mimochodem, nějak jsem si nevšiml, že by proběhl interview například s jistou parazitickou obyvatelkou trávicího traktu, i přes to, že byla pasována na vrchní výtvarnici zdejšího fóra, čímž bych si dovolil dožadovat se nápravy tohoto trestuhodného opomenutí.
.
Reverzní upír (Vampire Reverse) diagnosed by Whirt
Copyright
PHP-Fusion 2002-2012 Nick Jones. Released as free software without warranties GNU Affero GPL v3.
Grafika: Zarath, Kod:
SkyrimAdmin, Puvodni
theme: Stryker &
WhoCare, nahled puvodniho designu zde. Bez souhlasu autora je prisne zakazano z webu kopirovat text a obrazky.