Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Kruhy v obilí a jejich tvorba
Lord Rade
Tak tady máš další útržek z toho textu:

Mayové nás varují před zvýšenou sluneční aktivitou, kdy na nás Slunce bude vrhat svou energii. Ta by u nás mohla vyvolat jisté změny a to změny na našich satelitech, tím, že je spálí nebo vyřadí z provozu, protože v tuto dobu Země bude stát přímo proti Slunci a to nebezpečné je. Nakolik, to nikdo neodhadne, stalo se tomu již dříve několikrát. A dokonce tím došlo k přepólování Země, během několika let. Ale teď by to bylo nebezpečné z toho důvodu, že žijeme v moderním světě plném počítačů, elektrického topení, satelitů, GPS, internetu, mobilů, radií a vše u nás funguje na elektrickou energii. Tomu může být konec, pokud na nás Slunce vyšle svou energii, která dokáže spálit naše satelity, elektrické rozvodny a stožáry. Světu by prý trvalo 6 až 10 let než by se vše dalo do původního stavu. To však ještě stále neznamená konec světa. Jen se svět očistí a obrodí. Dělo se tomu tak dříve a dít se bude i nadále. Bohužel moderní člověk tomu nastavěl překážky, které mohou být zničeny.

Vraťme se ke konci roku, který Mayové označují i za nový počátek nového věku. Tento nový věk, by nám měl odhalit nové věci. Měli bychom najít jinou cestu, cestu svobody bez materiálního zajištění. Měli bychom začít vnímat přírodu a zvěř kolem nás a měli bychom se naučit poslouchat krom sebe i ostatní. Věřte, že se na tento okamžik těším. A že ho nutně potřebujeme, abychom si uvědomili, že v této chvíli ubližujeme nejen Zemi, ale i nám samotným.
_________________

No nevím jak by někteří vydrželi několik let bez elektřiny aniž by se nešli vraždit do ulic.. No ale já doufám že opravdu dojte k tomu co se píše v posledním odstavci.. taky jsem o tom slyšel v jednou dokumentu..
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Mopidu
Jestli se všechno spálí, tak si něco udělám (Možná si udělám buřt nad ohníčkem Grin)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Lord Rade
Myslím že tim autor myslel to že se spálí veškerá elektronika a ne že všude budou táboráky Grin
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Vitek222
No, já jsem na elektrice extrémě závislej.Neumím si bez ní představit světGrin.Doufám že autor to nemyslí vážněGrin
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Whirt
No... Já bych bez ní dokázal docela přežít (ale pokud by to zničilo i - kromě internetu - internetová data tak sem nahranej - navíc bych nechtěl přijít o Elder Scrolls a skyrim.4fan).
Každopádně počítačové hry bych docela dokázal oželet a nahradil bych je stolními (i vlastními, začal bych je vymýšlet)...
Ale co by mě rozhodně chybělo by byla hudba... To by začali kapely hodně rychle vydělávat (už abych si nějakou založil Grin). Ale třeba poslouchat soundtracky by bylo už hodně těžké - chodit někam poslouchat orchestr Pfft...
Upravil/a Whirt dne 16.08.2012 16:05
 
Leneren
Lord Rade napsal:
Tak tady máš další útržek z toho textu:

Mayové nás varují před zvýšenou sluneční aktivitou, kdy na nás Slunce bude vrhat svou energii. Ta by u nás mohla vyvolat jisté změny a to změny na našich satelitech, tím, že je spálí nebo vyřadí z provozu, protože v tuto dobu Země bude stát přímo proti Slunci a to nebezpečné je. Nakolik, to nikdo neodhadne, stalo se tomu již dříve několikrát. A dokonce tím došlo k přepólování Země, během několika let. Ale teď by to bylo nebezpečné z toho důvodu, že žijeme v moderním světě plném počítačů, elektrického topení, satelitů, GPS, internetu, mobilů, radií a vše u nás funguje na elektrickou energii. Tomu může být konec, pokud na nás Slunce vyšle svou energii, která dokáže spálit naše satelity, elektrické rozvodny a stožáry. Světu by prý trvalo 6 až 10 let než by se vše dalo do původního stavu. To však ještě stále neznamená konec světa. Jen se svět očistí a obrodí. Dělo se tomu tak dříve a dít se bude i nadále. Bohužel moderní člověk tomu nastavěl překážky, které mohou být zničeny.

Vraťme se ke konci roku, který Mayové označují i za nový počátek nového věku. Tento nový věk, by nám měl odhalit nové věci. Měli bychom najít jinou cestu, cestu svobody bez materiálního zajištění. Měli bychom začít vnímat přírodu a zvěř kolem nás a měli bychom se naučit poslouchat krom sebe i ostatní. Věřte, že se na tento okamžik těším. A že ho nutně potřebujeme, abychom si uvědomili, že v této chvíli ubližujeme nejen Zemi, ale i nám samotným.
_________________

No nevím jak by někteří vydrželi několik let bez elektřiny aniž by se nešli vraždit do ulic.. No ale já doufám že opravdu dojte k tomu co se píše v posledním odstavci.. taky jsem o tom slyšel v jednou dokumentu..

Grin tak já du vraždit do ulic čau Grin
tak pokud nebude net nebude myths Oh noGrin
 
koniaash
co je na elektrice tak skvělýho? nějak tak v dubnu jsem se jaksi vykašlal na účty a na tejden mi to ustřihli... upozorňuji, že bydlím v králíkárně na sídlišti. Dokonce ani vaření nebyl problém, jen ti pejskaři se na postavu vařící kuřecí polévku na ohni uprostřed Jižáku dívali divně Grin náhodou post-apo trénink jak má bejt Grin
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
Whirt napsal:
No... Já bych bez ní dokázal docela přežít (ale pokud by to zničilo i - kromě internetu - internetová data tak sem nahranej - navíc bych nechtěl přijít o Elder Scrolls a skyrim.4fan).
Každopádně počítačové hry bych docela dokázal oželet a nahradil bych je stolními (i vlastními, začal bych je vymýšlet)...
Ale co by mě rozhodně chybělo by byla hudba... To by začali kapely hodně rychle vydělávat (už abych si nějakou založil Grin). Ale třeba poslouchat soundtracky by bylo už hodně těžké - chodit někam poslouchat orchestr Pfft...
Grin já bez neu taky vydržím mám radši pořádnou stolní hru Grin no a ty sound tracky tak si je nazpívej na přehrávací soulgem Grin
 
Leneren
koniaash napsal:
co je na elektrice tak skvělýho? nějak tak v dubnu jsem se jaksi vykašlal na účty a na tejden mi to ustřihli... upozorňuji, že bydlím v králíkárně na sídlišti. Dokonce ani vaření nebyl problém, jen ti pejskaři se na postavu vařící kuřecí polévku na ohni uprostřed Jižáku dívali divně Grin náhodou post-apo trénink jak má bejt Grin

nejsem jedinej kdo se připravuje Grin
 
koniaash
jo, hudba by byl problém... ale třeba by začli zas kočovat bardi, nebo by se civilizace vrátila k páře...Steampunk... Takhle si vyjet parní mašinou do opery, v kapse šestiraňáka a v ruce špacírku...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Whirt
koniaash napsal:
jo, hudba by byl problém... ale třeba by začli zas kočovat bardi, nebo by se civilizace vrátila k páře...Steampunk... Takhle si vyjet parní mašinou do opery, v kapse šestiraňáka a v ruce špacírku...


Mě by to možná přišlo docela smutně romanticky komický Smile Bylo by to docela hezký...
Po hudbě by se mi opravdu stýskalo - nemohl bych ji poslouchat kdekoliv, ale aspoň by se nestala každodenním chlebem a my by sme měli větší motivaci více chodit na festivaly, koncerty, apod. Smile
 
koniaash
nebyl by problém vrátit se k vynilu natáčeném klikou... Jo o tom zmizení elektřiny psal Neff v knize Tma.
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
koniaash napsal:
nebyl by problém vrátit se k vynilu natáčeném klikou... Jo o tom zmizení elektřiny psal Neff v knize Tma.

dobře máš první službu Grin
 
koniaash
Klidně, ale taky výběr desek... někde by se mi u příbuzných měl válet Arakain a Maiden na vynilech
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Whirt
Podle mě by se ale stejně tyhle věci neměli potřebu vyvíjet, či spíš vyrábět - vědci by řekli - těch šest let bez elektroniky vydržíte, technické věci se budou vyrábět pouze pro nutnou potřebu...
 
koniaash
Tam by šlo spíš o totální rozpad civilizace. Dneska máš čip pomalu i v piksle od paštiky... Kolaps dopravy, světového obchodu atd by byl nevyhnutelný, pokud někdo nemá krizové scénáře ( jako že asi ne) Nemluvě o benzínových motorech... Kdo hodí jiskru jasný sokole? Nikdo. Ale tanky by jezdily ( maj nafťáky )
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
koniaash napsal:
Tam by šlo spíš o totální rozpad civilizace. Dneska máš čip pomalu i v piksle od paštiky... Kolaps dopravy, světového obchodu atd by byl nevyhnutelný, pokud někdo nemá krizové scénáře ( jako že asi ne) Nemluvě o benzínových motorech... Kdo hodí jiskru jasný sokole? Nikdo. Ale tanky by jezdily ( maj nafťáky )

hlavně že armáda jede Grin
 
koniaash
tedy armáda na úrovni roku 1939 jede je přesnější... Zválcovali by nás uganďani v Té 62, takový moderní vozidlo bez elektroniky je jenom kus šrotu
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Mopidu
Jestli ta elektřina vypadne, tak chci vidět naši třídu, na lyžáku sníh shodil kabely s vedením a oni nevydrželi ve tmě ani pět minut a začli panikařit a svítit mobilama (já měla baterku, trochu jsem to očekávala) a když to za pět minut naskočilo tak začali žvanit jaká to byla hrůza.
Fakt bych si je ráda představila ve světě bez elektriky, protože teplo měli (z krbu), světlo měli, jídlo měli a stejnak to byla "hrůza" Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
koniaash
Lidi jsou dnes nepoužitelný... Bratranec vyprávěl, že byl s bandou na vandru a jeden z kompaňonů si s sebou táhl na Šumavu ( !!!! ) notebook a divil se, že ho nemá kde nabít...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy Skyrim - dotazy, návody,.. 431 02.07.2018 22:14
Vaše tvorba Pokec 204 16.10.2015 21:41
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4148 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8140 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5587 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4744 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12597 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7408 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6499 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6292 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7488 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist