Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 8 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
Mahoney
Taky pravda Grin
 
Diego
Elder: Jak já ty králíkárny nemusím... AngryGrin
 
Mahoney
Tak my to mám 4+1, více méně ve třech lidech (protože táta je doma jen o víkendech) se tu celkem dobře vejdem Grin
Navíc jsem tu beztak většinu času sám.. Smile
 
Ligos
Tak to já mám pouhý 1+1, ale protože dosud jsem sám, bohatě to stačí. Navíc s úklidem jsem vždy raz dva hotový (a věřte, že na pořádek si potrpím).

Ale s těmi sousedy máte pravdu. Nade mnou bydlí rodinka, které jsem dal "pracovní" pojmenování "Tlučpodlahovi". Vážně mi kolikrát lezou na nervy...Frown

Ale jak bylo řečeno - vše má svý plus i mínus. Např, od doby co bydlím v paneláku, nemusím každý týden sekat lány trávníku, co jsme u baráku měli...Smile
Upravil/a Ligos dne 27.10.2013 14:27
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Diego
Jo jo, více práce je jedna z nevýhod bydlení v baráku oproti králíkárnám. Apple
 
Ligos
Jo, taky jsem tomu tak říkal, dokud jsem bydlel v baráku...
Jenže v životě přicházejí občas situace, se kterými se předem nepočítá a člověk musí pak učinit to, co by za normálních okolností nedělal - jako třeba že mu nezbude nic, než se odstěhovat do paneláku,ač jimi nanejvýš opovrhuje, protože nic jiného si dovolit nemůže...Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
EldeR
@Ligos: Tak to sme kolegové... taky mám 1+1 Grin Pravda, že tady se mnou bivakuje přítelkyně a křeček, ale ještě to jde, akorát si nějak nedokážu představit situaci, kdy by do toho přišly ještě děti..... Grin

Edit: nade mnou bydlí důchodkyně, která má televizi tak nahlas, že slyším naprosto jasně, když se herec nadechne a pode mnou bydlí druhá důchodkyně, prozměnu nahluchlá, která ječí jak na stadionu v jakoukoliv denní, nebo noční hodinu na celý panelák Grin
Upravil/a EldeR dne 27.10.2013 16:43
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Diego
EldeR napsal:
@Ligos: Tak to sme kolegové... taky mám 1+1 Grin Pravda, že tady se mnou bivakuje přítelkyně a křeček, ale ještě to jde, akorát si nějak nedokážu představit situaci, kdy by do toho přišly ještě děti..... Grin

Edit: nade mnou bydlí důchodkyně, která má televizi tak nahlas, že slyším naprosto jasně, když se herec nadechne a pode mnou bydlí druhá důchodkyně, prozměnu nahluchlá, která ječí jak na stadionu v jakoukoliv denní, nebo noční hodinu na celý panelák Grin

Tak to máš pškně povedené sousedky! Grin
 
EldeR
Diego napsal:
EldeR napsal:
@Ligos: Tak to sme kolegové... taky mám 1+1 Grin Pravda, že tady se mnou bivakuje přítelkyně a křeček, ale ještě to jde, akorát si nějak nedokážu představit situaci, kdy by do toho přišly ještě děti..... Grin

Edit: nade mnou bydlí důchodkyně, která má televizi tak nahlas, že slyším naprosto jasně, když se herec nadechne a pode mnou bydlí druhá důchodkyně, prozměnu nahluchlá, která ječí jak na stadionu v jakoukoliv denní, nebo noční hodinu na celý panelák Grin

Tak to máš pškně povedené sousedky! Grin


Jo je to paráda, obzvlášť, když máš ráno vstávat do práce a o půlnoci deš bouchat o patro vejš na dveře, aby si baba vypla televizi Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Diego
"Vypni už tu bednu ty stará krávo!" Tak nějak? Grin
 
EldeR
Diego napsal:
"Vypni už tu bednu ty stará krávo!" Tak nějak? Grin

Takhle....
"Bouchání na dveře" (zvonek jí nefunguje)
"Kdo je tam??"
"Vypněte si tu televizi!!!"
"A kdo je tam"
"Soused... vypněte si televizi"
"Já vás neslyším, mě tady hraje televize...."
"Proto sem tady....v tom kraválu se nedá spát!!!"
"Mě ta televize nejde ztlumit...."
"Tak si ji vypněte!!!!"
"To bych asi mohla......"

Tohle obvykle zabere a baba to vypne... Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Diego
EldeR napsal:
Diego napsal:
"Vypni už tu bednu ty stará krávo!" Tak nějak? Grin

Takhle....
"Bouchání na dveře" (zvonek jí nefunguje)
"Kdo je tam??"
"Vypněte si tu televizi!!!"
"A kdo je tam"
"Soused... vypněte si televizi"
"Já vás neslyším, mě tady hraje televize...."
"Proto sem tady....v tom kraválu se nedá spát!!!"
"Mě ta televize nejde ztlumit...."
"Tak si ji vypněte!!!!"
"To bych asi mohla......"

Tohle obvykle zabere a baba to vypne... Grin

Takové hrubé zacházení s našimi starými spoluobčany.... Grin
Ale DOBŘE TY! Wink
Apple
 
EldeR
Diego napsal:

Takové hrubé zacházení s našimi starými spoluobčany.... Grin
Ale DOBŘE TY! Wink
Apple


Jak hrubý ???? A kdopak napsal tohle ... ?
Diego napsal:
"Vypni už tu bednu ty stará krávo!" Tak nějak? Grin


Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
Tak, mám za sebou generální úklid pokoje. Opravdu generální. Začal jsem 11:30, skončil před půl hodinou, pak sprcha... Takže si to tu pročtu až zítra, mějte pochopení Grin

BTW, pak možná dodám foto rozbombardovaného pokoje Grin

BTW 2: V Hádání je další zadání, tak neleňte a hádejte, běžní hráči oné hry... Sry, jsem znaven.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
nagasadowcz napsal:
Tak, mám za sebou generální úklid pokoje. Opravdu generální. Začal jsem 11:30, skončil před půl hodinou, pak sprcha... Takže si to tu pročtu až zítra, mějte pochopení Grin


Co blbneš ???? vánoce sou ještě daleko .... Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Diego
Ták ták... na vánoční úklid jemoc brzy. Leda že bys byl, jako ty suprmarkety, které už prodávají mikuláše a vánoční výzdobu od září. Grin
 
nagasadowcz
No, kdybyste věděli, jak dlouho už jsem tu neuklízel... jako myslím VŮBEC. Pravda, tak trochu jsem k tomu byl dotlačen zbytkem rodiny, ale ani jsem se nevzpouzel, poněvadž to už byla vážně katastrofa. Např. teď se tu dá dýchat bez kašle Grin

A navíc budou v úterý čistit koberce, tak by bylo fajn, kdyby tu tou dobou nebyly vrstvy prachu po kolena... Ano, byl jsem strašný bordelář Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
TO mě připomíná ten vtip, jak se malej morgoš koupe..... Asi po půl hodině huláká "Máámo už se umyl špínu za půl roku ...." zase půlhodina mytí a zase řev .. "Néé máámo našel sem svetr... " Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Whirt
Ještě jsem to celé nepročetl, ale jak jsem narazil na téma paneláků, bytovek apod. tak jsem si hned vzpomněl na představení, které je inspirované právě tímhle... O lidech, kteří žijí v paneláku, znají se jen tak od pohledu a pak se potkají jako hnijící mrtvoly v márnici Grin Je to jak činoherní, tak loutkové a loutky jsou zpracovány různými částmi kostí Grin

Vím, je to velice optimistické téma Grin

Asi tak, jako Mahoneyho záliba v dominách Grin (a nemyslím tu hru)
 
EldeR
Kdyby jenom v dominách .... Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist