Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 5 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství druhé
Mopidu
Ligos napsal:
Hmm, tak nevím, nejprv jsem si vytvořil upíra, všechno v cajku, pak si chci vytvořit čaroděje a hra přestala šlapat... Grrr! Pff!

Nejlepší jsou vlkodlaci, zkus je podrbat na břichu a budeš tak znechucen až si je oblíbíš Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Whirt
Nerevar napsal:
Aurelius napsal:
Whirt napsal:
Aurelius napsal:
Whirt napsal:
Aurelius napsal:
Zvažuji koupi SCORE Grin

Nezvazuj a kup ho! Dveste korun za kompletni Gothic serii neni vubec moc! Smile
Zvalst kdyz je to moje druha nejoblibenejsi herni serie!


Třetí díl mám, a dvojka mě bavila (ještě ty datáče) jen co se dostanu do Hypernovy tak si to koupím Wink
A možná konečně dohraji jedničku Smile


Ja hral serii chronologicky a ackoliv mela dvojka rozsahlejsi svet, tak me jednicka bavila vic Smile


Mě zase 2 a 3 (tam byly super skřeti, i když jsem je nakonec pozabíjel). Ale spíš se těším na ty datadisky Smile

Já začal na Elder Scrollech, a vzhledem k tomu, že co se týče zpracování/obsáhlosti/hratelnosti/úspěšnosti/grafický stránce/příběhem nešahá Gothic TESku ani po podrážky, tak mě Gothc absolutně nebavil

No tak Gothic je TESku velice podobny ve velonosti, ale msuim rici, ze TES me taky bavi vice, ale Gothic byl taky skvely svou atmosferou a pribehem
Neznam jinou hru, ktera by se mohla TES podobat vice.

A pokud te nebavil, tak je to skoda. Rozhodne jednicka a dvojka stoji za to Smile

EDIT: Sakra! Uz me stve jak nemuzu na Vite psat hacky a carky. Kvuli preklepum vypadam jak desetilety retardovany klucina.
Upravil/a Whirt dne 02.10.2012 23:11
 
Nerevar
Whirt napsal:
Nerevar napsal:
Aurelius napsal:
Whirt napsal:
Aurelius napsal:
Whirt napsal:
Aurelius napsal:
Zvažuji koupi SCORE Grin

Nezvazuj a kup ho! Dveste korun za kompletni Gothic serii neni vubec moc! Smile
Zvalst kdyz je to moje druha nejoblibenejsi herni serie!


Třetí díl mám, a dvojka mě bavila (ještě ty datáče) jen co se dostanu do Hypernovy tak si to koupím Wink
A možná konečně dohraji jedničku Smile


Ja hral serii chronologicky a ackoliv mela dvojka rozsahlejsi svet, tak me jednicka bavila vic Smile


Mě zase 2 a 3 (tam byly super skřeti, i když jsem je nakonec pozabíjel). Ale spíš se těším na ty datadisky Smile

Já začal na Elder Scrollech, a vzhledem k tomu, že co se týče zpracování/obsáhlosti/hratelnosti/úspěšnosti/grafický stránce/příběhem nešahá Gothic TESku ani po podrážky, tak mě Gothc absolutně nebavil

No tak Gothic je TESku velice podobny ve velonosti, ale msuim rici, ze TES me taky bavi vice, ale Gothic byl taky skvely svou atmosferou a pribehem
Neznam jinou hru, ktera by se mohla TES podobat vice.

A pokud te nebavil, tak je to skoda. Rozhodne jednicka a dvojka stoji za to Smile

EDIT: Sakra! Uz me stve jak nemuzu na Vite psat hacky a carky. Kvuli preklepum vypadam jak desetilety retardovany klucina.

Nevypadáš, spousta lidí neumí psát, skoro se divim že se dneska průměrnej člověk dokáže podepsat Grin

mě příběh Gothicu příde celkem slabej :/ a celkově mi ta hra nesedí. Navíc mě hrozně štve, když si lidi řeknou že Skyrim má slabej příběh. Ano, nemá nej příběh, ale celý Elder Scrolls jako takový, to je počteníčko..! Grin
 
Whirt
Nerevar napsal:

mě příběh Gothicu příde celkem slabej :/ a celkově mi ta hra nesedí. Navíc mě hrozně štve, když si lidi řeknou že Skyrim má slabej příběh. Ano, nemá nej příběh, ale celý Elder Scrolls jako takový, to je počteníčko..! Grin


No ja bych si opovazil rici, ze Elder Scolls maji vyjimecny a vyborny pribeh, jelikoz to vystihuje podstatu uz samotneho nazvu - Starodavne svitky.
Navic v dnesni dobe mi prijde pribeh Skyrimu velice vydareny, jelikoz spouste hernim studiim zalezi na hratelnosti a nekdy berou pribeh jako nutnost. Sice zacatek Skyrimu nevypovida o tom, jak skvele pude hra pokracovat, ale coz...
 
nagasadowcz
Dokoukal jsem čtvrtou řadu + 2 speciály. THE DOCTOR FOREVER!!!
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
Nerevar napsal:

mě příběh Gothicu příde celkem slabej :/ a celkově mi ta hra nesedí. Navíc mě hrozně štve, když si lidi řeknou že Skyrim má slabej příběh. Ano, nemá nej příběh, ale celý Elder Scrolls jako takový, to je počteníčko..! Grin


Náhodou, Gothic 1 a 2 mají příběh dobrý a hlavně tato hra má svoji specifickou úžasnou atmosféru. A srovnávat Gothic a TES nelze, každá hra je zkrátka o něčem jiném, každá má své pro i proti, ale obě jsou prostě GUT !
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
EldeR
Celkově neustálý srovnávání něčeho s něčím je na prd .... Hra je prostě buď dobrá a baví mě, nebo ne .... nic víc, nic míň.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
Whirt napsal:
Nerevar napsal:
Aurelius napsal:
Whirt napsal:
Aurelius napsal:
Whirt napsal:
Aurelius napsal:
Zvažuji koupi SCORE Grin

Nezvazuj a kup ho! Dveste korun za kompletni Gothic serii neni vubec moc! Smile
Zvalst kdyz je to moje druha nejoblibenejsi herni serie!


Třetí díl mám, a dvojka mě bavila (ještě ty datáče) jen co se dostanu do Hypernovy tak si to koupím Wink
A možná konečně dohraji jedničku Smile


Ja hral serii chronologicky a ackoliv mela dvojka rozsahlejsi svet, tak me jednicka bavila vic Smile


Mě zase 2 a 3 (tam byly super skřeti, i když jsem je nakonec pozabíjel). Ale spíš se těším na ty datadisky Smile

Já začal na Elder Scrollech, a vzhledem k tomu, že co se týče zpracování/obsáhlosti/hratelnosti/úspěšnosti/grafický stránce/příběhem nešahá Gothic TESku ani po podrážky, tak mě Gothc absolutně nebavil

No tak Gothic je TESku velice podobny ve velonosti, ale msuim rici, ze TES me taky bavi vice, ale Gothic byl taky skvely svou atmosferou a pribehem
Neznam jinou hru, ktera by se mohla TES podobat vice.

A pokud te nebavil, tak je to skoda. Rozhodne jednicka a dvojka stoji za to Smile

EDIT: Sakra! Uz me stve jak nemuzu na Vite psat hacky a carky. Kvuli preklepum vypadam jak desetilety retardovany klucina.

Gothic je velice povedená série (první dva, eventuálně tři díly...) Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Nerevar
Macraschley1 napsal:
Whirt napsal:
Nerevar napsal:
Aurelius napsal:
Whirt napsal:
Aurelius napsal:
Whirt napsal:
Aurelius napsal:
Zvažuji koupi SCORE Grin

Nezvazuj a kup ho! Dveste korun za kompletni Gothic serii neni vubec moc! Smile
Zvalst kdyz je to moje druha nejoblibenejsi herni serie!


Třetí díl mám, a dvojka mě bavila (ještě ty datáče) jen co se dostanu do Hypernovy tak si to koupím Wink
A možná konečně dohraji jedničku Smile


Ja hral serii chronologicky a ackoliv mela dvojka rozsahlejsi svet, tak me jednicka bavila vic Smile


Mě zase 2 a 3 (tam byly super skřeti, i když jsem je nakonec pozabíjel). Ale spíš se těším na ty datadisky Smile

Já začal na Elder Scrollech, a vzhledem k tomu, že co se týče zpracování/obsáhlosti/hratelnosti/úspěšnosti/grafický stránce/příběhem nešahá Gothic TESku ani po podrážky, tak mě Gothc absolutně nebavil

No tak Gothic je TESku velice podobny ve velonosti, ale msuim rici, ze TES me taky bavi vice, ale Gothic byl taky skvely svou atmosferou a pribehem
Neznam jinou hru, ktera by se mohla TES podobat vice.

A pokud te nebavil, tak je to skoda. Rozhodne jednicka a dvojka stoji za to Smile

EDIT: Sakra! Uz me stve jak nemuzu na Vite psat hacky a carky. Kvuli preklepum vypadam jak desetilety retardovany klucina.

Gothic je velice povedená série (první dva, eventuálně tři díly...) Smile

To sem tu jedinej kdo si všiml že G3 obsahuje nejpodivnější Combat System, jakej se v hernim světě vyskytuje? Grin
 
Ligos
Nerevar napsal:

To sem tu jedinej kdo si všiml že G3 obsahuje nejpodivnější Combat System, jakej se v hernim světě vyskytuje? Grin


Lidi, omezte prosím ty citace, jde to přece i umazávat.....

A pokud jsem správně zaregistroval, většinou se tu zmiňují první dva díly Gothicu. Podle mě už ten třetí je takový pofidérní, a nedobře zpracovaný... U mě Gothic jednoznačně vede v prvních dvou vydáních. Trojka je jen "přívěšek", ačkoliv je velmi rozsáhlá a o Arkanii se nemá cenu ani bavit...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mopidu
Lidi, asi jste mě přesvědčili, možná si seženu FNV (ale jak řek Toby: "žádnej hardcore mód, hardcore si z toho udělám sám" Grin)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
BadWolf
Mopidu napsal:
Lidi, asi jste mě přesvědčili, možná si seženu FNV (ale jak řek Toby: "žádnej hardcore mód, hardcore si z toho udělám sám" Grin)


EPIC Grin
Ale Hardcore musíš hrát. Jen si to představ - budeš si z toho dělat hardcore sama + hrát hardcore = budeš Double Hardcore Girl Grin
BTW: Přece nedovolíš, abych byl JÁ (známe obtížnost Pro BadWolfa Grin) víc hardcore než ty Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Whirt
Ano. Vsichni vime kdo je tu hardcore Grin
 
Leneren
Whirt napsal:
Ano. Vsichni vime kdo je tu hardcore Grin

Víme ,že já.
 
Whirt
leneren napsal:
Whirt napsal:
Ano. Vsichni vime kdo je tu hardcore Grin

Víme ,že já.

Moc se nedusuj.
 
Leneren
Whirte můžu mít dotaz?
 
Chell
leneren napsal:
Whirte můžu mít dotaz?

nie Grin
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Leneren
Ovšem.Na tebe nebyla určena má otázka Chell.
 
Mopidu
No, protože jsem líná stahovat, tak začnu u prvního dílu Falloutu který mi půjde na komp, totiž u Fallout 3. Půjčí mi to můj jediný (rozumný) kamarád co hraje hry (a znám ho osobně) kterej má origoš. No, akorát mu musím trochu vytknout vkus na hry, před Skyrimem dává přednost Oblivionu a před FNV Falloutu 3, ale jinak je to můj dobrý zdroj her Grin (bez něj bych ani neznala Mafii) takže pardon BW a hRDLo, první 3, pak FNV (a pak jestli si to kamarád koupí tak možná i 5 Grin)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Diego
Hezkej večír všem!pes
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist