Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
nagasadowcz
@Diego: Jelikož tě Intergott - mocný Bůh Sítě - obdařil svou přízní, měl bys být, ale něco mi říká, že role náboženské ovečky ti moc nepůjde Grin

@Mike: Hlahoj, bro! Smile

@Mopi: Tak to je prostě podařená neděle Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
BadWolf
hRDLo, tak ten vtip s nickem na chatu byl fakt dobrej GrinGrinGrinGrin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Mahoney
BadWolf napsal:
hRDLo, tak ten vtip s nickem na chatu byl fakt dobrej GrinGrinGrinGrin


Jj, byl Grin Grin
 
hRDLA
Děkuji pánové Grin

Hele Whirte, Nathan Drake nám trošku zkočkovatěl.

http://www.naught...nyan_drake

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mike
nagasadowcz napsal:

@Mike: Hlahoj, bro! Smile



Hlahóój bró! Grin

Diego napsal:
Mike: Také tě zdravím!
Byly to přibližně čtyři měsíce.Shock



Fakt?? Shock Shock Týýjo, no to je dost tedy... Shock Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@Ligos: Dobře, žes napsal i v hRDLově koutku, úplně jsem to přehlídl, promiň! Každopádně díky za odpověď. Ligosi zní tak nějak "normálněji" Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Jen by mě zajímalo jaké je vaše vysněné povolání?
 
EldeR
Leneren napsal:
Jen by mě zajímalo jaké je vaše vysněné povolání?


Rentier Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
Zajímavé.......Nechápu jak by někoho mohlo jenom se válet a počítat peníze Grin
 
EldeR
Leneren napsal:
Zajímavé.......Nechápu jak by někoho mohlo jenom se válet a počítat peníze Grin


No vzhledem k tomu, že už makám víc jak 13 let, tak se na to asi dívám možná trochu jinak, nehledě k tomu, že těch peněz moc nemám. Vlastně díky hypotéce vpodstatě spíš dlužím Grin A nemysli si, že chodit do práce je nějaká zábava. To tě může bavit chvíli, ale po čase tě to přejde, možná taky díky tomu, že neděláš jenopm věci co by tě mohly bavit, ale i věci co tě vyloženě ser..u a často i s lidma, se kterejma bys radši do styku ani nepřišel, protože tě taky ser..u Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
Já o práci nijak vysoké mínění nemám zvláště o té rutinní a proto chci být vojákem.Výcik atd... všechno je sice opruz, ale potom je tam chvilka adrenalinu a akce. Grin
 
EldeR
Leneren napsal:
Já o práci nijak vysoké mínění nemám zvláště o té rutinní a proto chci být vojákem.Výcik atd... všechno je sice opruz, ale potom je tam chvilka adrenalinu a akce. Grin


Lene nerad tě zklamu, ale znám pár lidí co sou u vojáků a tak žhavý to taky není. V mnoha případech to je něco jako ten rentiér .... nic nedělá a bere peníze. No a pak ta buzerace a vojenská logika....
Pokud tou akcí myslíš nějakej Afgánistán, nebo podobně, tak bych řek, že o tom máš zatím ještě docela "romantický" představy.

Ale nehodlám tě od ničeho odrazovat, je to konec konců tvůj sen. Já osobně bych do armády nechtěl, protože to je akorát samej předpis a buzerace, na to moc zvědavej nejsem.Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
EldeR napsal:
Leneren napsal:
Já o práci nijak vysoké mínění nemám zvláště o té rutinní a proto chci být vojákem.Výcik atd... všechno je sice opruz, ale potom je tam chvilka adrenalinu a akce. Grin


Lene nerad tě zklamu, ale znám pár lidí co sou u vojáků a tak žhavý to taky není. V mnoha případech to je něco jako ten rentiér .... nic nedělá a bere peníze. No a pak ta buzerace a vojenská logika....
Pokud tou akcí myslíš nějakej Afgánistán, nebo podobně, tak bych řek, že o tom máš zatím ještě docela "romantický" představy.

Ale nehodlám tě od ničeho odrazovat, je to konec konců tvůj sen. Já osobně bych do armády nechtěl, protože to je akorát samej předpis a buzerace, na to moc zvědavej nejsem.Grin

Vím, že to až tak horký není, ale možná taky proto chci jít k rakušákům nebo němcům.Buzerace je sice všude stejná, ale i tak němci jsou vyhlášení hostitelé Grin
 
EldeR
Leneren napsal:
Vím, že to až tak horký není, ale možná taky proto chci jít k rakušákům nebo němcům.Buzerace je sice všude stejná, ale i tak němci jsou vyhlášení hostitelé Grin


Nebo zkus Frantíky ... u cizinecký si užiješ adrenalinu dost a dost Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
hRDLA
Tvl, cizinecká Grin Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Leneren
Frantíci fuj....
Beztak musím být velitel buzerace by mi šla pěkně od ruky Grin
 
nagasadowcz
@Leneren: Pokud sis to nějak zjišťoval, docela by mě zajímalo, co musí Čech udělat, aby ho přijala armáda v cizí zemi. Cizineckou legii mají, pokud vím, jen Frantíci (jak příhodné Grin). Myslel jsem, že k přijetí do armády potřebuješ občanství. Ne, že bych snad o takovou kariéru měl zájem Grin Jen mě to zajímá.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
No občanství je základ, ale bohužel se pokud vím dobře musíš rozloučit s případnou kariérou v elitních jednotkách což je škoda :/.
E:Samozřejmě též příslušné vzdělání.
Upravil/a Leneren dne 25.03.2013 13:45
 
nagasadowcz
@Leneren: No tak to tě pak čeká do německé armády velmi dlouhá a obtížná cesta. Vlastně si to ani neumím představit. Odejdeš na vojnu a vojenskou školu tady, takže automaticky se staneš součástí armády ČR, a tím pádem bys asi nemohl prostě odejít do Německa a žít tam, abys získal občanství. Každopádně se v tom nevyznám a nejspíš to nějak možné je.

Zapomněl jsem ti ale odpovědět na tvoji původní otázku: rád bych se živil jako akademik, ale můj skutečný sen je být spisovatelem a s trochou štěstí taky fušovat do filmařiny nebo televize.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
nagasadowcz napsal:
@Leneren: No tak to tě pak čeká do německé armády velmi dlouhá a obtížná cesta. Vlastně si to ani neumím představit. Odejdeš na vojnu a vojenskou školu tady, takže automaticky se staneš součástí armády ČR, a tím pádem bys asi nemohl prostě odejít do Německa a žít tam, abys získal občanství. Každopádně se v tom nevyznám a nejspíš to nějak možné je.

Zapomněl jsem ti ale odpovědět na tvoji původní otázku: rád bych se živil jako akademik, ale můj skutečný sen je být spisovatelem a s trochou štěstí taky fušovat do filmařiny nebo televize.

Právě, že bych do armády ČR vůbec nevstoupil.Já nepůjdu na střední vojenskou školu, ale na dvojjazyčné gymnázium a odtud rovnou do Vídně na akademii.Teda pokud se tam dostanu.
E: Překvapuje mě, že už jsi nezačal nějaké dílko sepisovat.Podle mě by ti to šlo Smile
Upravil/a Leneren dne 25.03.2013 16:12
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4355 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8562 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 6087 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 5183 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 13141 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7795 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6937 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6586 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7800 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist