Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
Ligos
ALOE VERA napsal:
Whirte kdo je Gerald v cele 01? Grin


Geralt byl člověk, který tu měl založeno několik profilů na různá jména a spamoval... Nehorázně mě naštval. Od tý doby, když vidím, že má někdo v obrázku sle!@#%§, jsem k němu značně nedůvěřivý... EldeR by mohl vyprávět Grin

Edit: odkdy je sle-pi-ce sprostý slovo?
Upravil/a Ligos dne 26.12.2012 14:44
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Norbi
fajn Grin toto forum nemá rado zvieratká GrinDDD najprv opi-cu, a teraz aj sliepky GrinDD
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
nagasadowcz
@Whirt: Mně to teda na PB našlo jen trailer, ale díl s07e06 pořád nikde. Hledám to blbě či co?

@Ligos: Od té doby, co je automatická cenzura natvrdlá Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
nagasadowcz napsal:
@Whirt: Mně to teda na PB našlo jen trailer, ale díl s07e06 pořád nikde. Hledám to blbě či co?

Asi jo Grin
Zadej pouze "Doctor who" dej vyhledat a klikni na SE - seřadí se ti to podle seedů a máš to tam Smile
 
MortuusDominus
Whirt.... Hezký, koukám ujali se různé verze celýho Skyrim4fanu Smile Já vás obdivuju, já bych asi neměla na to fantazii, protože bych nevěděla, jak koho vyobrazit... Ehm Whirte ? Já jsem ve spodním prádle a u tyče? Grin že ty už mě znáš a víš jakou mám práci Grin Grin Grin
------------
------------

Tak romantika tu je? Smile No proč ne, někdy a někde se začít musí. Začíná to Mass efektem, může končit svatbou Grin Wink
 
Norbi
romantika po Badwolfsky Grin sú Vianoce, tak prečo nie dve naraz že BW GrinDD
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
nagasadowcz
@Whirt: Tak, první řada dokoukaná. OK, lítám v tom až po uši. Jak se vrátím ze špitálu, jde se na druhou Grin A teď už DW!! Našel jsem to podle toho, co jsi psal. Těším se na novou společnici, sic mi budou Pondovic chybět.

@MD: Bacha, co si pamatuju, na Mopi má výhradní právo hRDLA, pokud už to nepadlo. Nějak se nám to tu páruje Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
nagasadowcz napsal:
@Whirt: Tak, první řada dokoukaná. OK, lítám v tom až po uši. Jak se vrátím ze špitálu, jde se na druhou Grin A teď už DW!! Našel jsem to podle toho, co jsi psal. Těším se na novou společnici, sic mi budou Pondovic chybět.

@MD: Bacha, co si pamatuju, na Mopi má výhradní právo hRDLA, pokud už to nepadlo. Nějak se nám to tu páruje Grin


Nějak se nám to tady páruje........ jenom BW zakládá harém Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Diego
Za chvíly tu bude svatba BW+Mop...Grin

Jinak jak je o vánočních svátcích?Smile



Máte někdo účet na tiscali.cz ?
Mě jej totiž nejde založit, přičemž už jsem jeden měl, ale zapoměl jsem hesílko a email mi něajk hapruje.

Chtěl bych totiž psát recenze na hry, které jsem hrál...
Dal bych sem i adresy na ony případné recenze.
Upravil/a Diego dne 26.12.2012 18:24
 
EldeR
Diego napsal:
Za chvíly tu bude svatba BW+Mop...Grin

Jinak jak je o vánočních svátcích?Smile



Máte někdo účet na tiscali.cz ?
Mě jej totiž nejde založit, přičemž už jsem jeden měl, ale zapoměl jsem hesílko a email mi něajk hapruje.

Chtěl bych totiž psát recenze na hry, které jsem hrál...
Dal bych sem i adresy na ony případné recenze.


možná mám ... už sem tam nebyl ale aspoň 5 let Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Diego
EldeR napsal:
Diego napsal:
Za chvíly tu bude svatba BW+Mop...Grin

Jinak jak je o vánočních svátcích?Smile



Máte někdo účet na tiscali.cz ?
Mě jej totiž nejde založit, přičemž už jsem jeden měl, ale zapoměl jsem hesílko a email mi něajk hapruje.

Chtěl bych totiž psát recenze na hry, které jsem hrál...
Dal bych sem i adresy na ony případné recenze.


možná mám ... už sem tam nebyl ale aspoň 5 let Grin


Právěže mi to píše furt chyby. Třebaže nemám zaplé cookies, přičemž jej mám zapnutý.Frown
 
EldeR
Diego napsal:
EldeR napsal:
Diego napsal:
Za chvíly tu bude svatba BW+Mop...Grin

Jinak jak je o vánočních svátcích?Smile



Máte někdo účet na tiscali.cz ?
Mě jej totiž nejde založit, přičemž už jsem jeden měl, ale zapoměl jsem hesílko a email mi něajk hapruje.

Chtěl bych totiž psát recenze na hry, které jsem hrál...
Dal bych sem i adresy na ony případné recenze.


možná mám ... už sem tam nebyl ale aspoň 5 let Grin


Právěže mi to píše furt chyby. Třebaže nemám zaplé cookies, přičemž jej mám zapnutý.Frown


člověče to by mohlo mít i spojitost a tím, že ti nejde chat ... co používáš za prohlížeč ?
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Diego
Mozzilu. Všemožné javy mám. Aktualizace jsou ale naposledy z listopadu.

Na tiscali, mi to píše tyto možné chyby:



Platnost formuláře vypršela. Zadejte potřebné údaje a znovu jej odešlete. Nepoužívejte F5 (aktualizovat stránku)
Zapněte si v prohlížeči cookie. Bez cookie se nelze přihlásit.
Registrace je povolena jen z České Republiky a Slovenska. Pokud chcete opravdu založit účet, kontaktujte helpdesk na adrese
Opište kód z obrázku
 
EldeR
Diego napsal:
Mozzilu. Všemožné javy mám. Aktualizace jsou ale naposledy z listopadu.

Na tiscali, mi to píše tyto možné chyby:



Platnost formuláře vypršela. Zadejte potřebné údaje a znovu jej odešlete. Nepoužívejte F5 (aktualizovat stránku)
Zapněte si v prohlížeči cookie. Bez cookie se nelze přihlásit.
Registrace je povolena jen z České Republiky a Slovenska. Pokud chcete opravdu založit účet, kontaktujte helpdesk na adrese
Opište kód z obrázku


zkus třeba tohle http://portableap...e_portable

Já to používám a bez problémů .. .hlavně se to nikam necpe
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
@Diego: No, mně třeba začala Mozilla jednu dobu hrozně blbnout, prostě z ničeho nic přestala fungovat skripty atd. Tak jsem přešel na Google Chrome a od té doby je vše bez problémů. Taky mi ten prohlížeč přijde o něco rychlejší, tak ho taky můžeš vyzkoušet. Sry, až teď jsem si všiml, že na něj odkázal už EldeR. No co už Grin

Ke slovnímu fotbalu: Já určitě navrhuju RPG Zaklínač a Mass Effect, z toho zná plno lidí plno věcí, takže se nám to dost obohatí.

@4FAN: BW a Mopi tu celý den nepostli jediný příspěvek, pokud jsem se dobře díval. Doteď jsem to bral jako legraci, ale možná už jsou na líbánkách... Grin

P.S.: Chudáci, až si to tu budou pročítat, doufám, že se neurazí Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 26.12.2012 19:49
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mopidu
Já jsem jen příliš zaneprázdněná hráním Mass Effectu Grin je to EPIC Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Nix
Jakej díl hraješ já mám 1 a 2 obě sem dohrál a tět čekám až bude škola aby kámoš přinesl stáhlou 3 a má být 4 to jsou ale blbci chci vědět jak navážou na 3. četl jsem že ve 4 schepard už nebude hlavní hrdina !!!
Hurrrrráááááááá 78lvl skilly na 100b!!!!!!
 
hRDLA
Víš možná si o tom něco přečti. Sice to bude Mass Effect 4, ale nebude to navazovat na Shepardův příběh, to univerzum je snad dost rozsáhlé aby se dalo vymyslet něco dalšího.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mopidu
Nixi, mohl bys používat čárky? Já se v těch větách nevyznám xD
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Nix
Mopidu napsal:
Nixi, mohl bys používat čárky? Já se v těch větách nevyznám xD


Český jazyk není moje nej.. věc!!!
Hurrrrráááááááá 78lvl skilly na 100b!!!!!!
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7505 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6632 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist