Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Vaše první hra
Mahoney
Ahoj, tak jaká byla první hra, kterou jste si na počítači zkusili zahrát? U mě to byl jakýsi červený panáček s čepičkou (bohužel název jsem zapomněl), Road Rash a The Neverhood.. co u Vás?Smile

PS: Pokud jste někdo hrál RoadRash, nevíte proč mi tam neběží videa a hudba?? Díky..
Upravil/a Mahoney dne 08.05.2012 15:27
 
BigNord
Ratchet & Clank na PS2
 
Parrot
Asi Prehistoric Grin
 
Whirt
Teď si rozhodně nemůžu vzpomenout, ale naprosto vím, že mezi mými prvními bylo Elder Scrolls: Arena. Potom si vzpomínám ještě na Commander Keen, Jetpack, Crystal, Transport Tycoon a to je nejspíš asi tak ten úplnej začátek... Je těžký si vzpomenout, která z nich byla jako první Smile
 
Nerevar
Gruntz, Get Medieval, Duke Nukem Manhattan Project...
ale to sem byl eště malé celfátko takže jestli tam bylo eště něco tak už nevim Grin
 
martin228
Super Mario Grin
 
risozl
moja prvá hra bola The Elder Scrolls III: Morrowind Grin
wowLuk
Prečítajte si moje príbehy z Elder Scrolls sveta Príbeh Khajiita
http://skyrim.4fan.cz/forum/viewthread.php?thread_id=2773&pid=33591#post_33591
 
Mahoney
Whirt napsal:
Teď si rozhodně nemůžu vzpomenout, ale naprosto vím, že mezi mými prvními bylo Elder Scrolls: Arena. Potom si vzpomínám ještě na Commander Keen, Jetpack, Crystal, Transport Tycoon a to je nejspíš asi tak ten úplnej začátek... Je těžký si vzpomenout, která z nich byla jako první Smile


Ty máš originálku arenu?! wow Jinak Transport Tycoon jsem hrál taky, dostal jsem zlatou edici a vůbec mě to tenkrát nebavilo Grin
 
BadWolf
Moje první hra... No, já začal hrát až později. Myslím že to bylo Neverwinter Nights Frown
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Whirt
Reject napsal:
Whirt napsal:
Teď si rozhodně nemůžu vzpomenout, ale naprosto vím, že mezi mými prvními bylo Elder Scrolls: Arena. Potom si vzpomínám ještě na Commander Keen, Jetpack, Crystal, Transport Tycoon a to je nejspíš asi tak ten úplnej začátek... Je těžký si vzpomenout, která z nich byla jako první Smile


Ty máš originálku arenu?! wow Jinak Transport Tycoon jsem hrál taky, dostal jsem zlatou edici a vůbec mě to tenkrát nebavilo Grin


Kéž by Smile Strášně si přeju abych měl, jenže víš jak to tenkrát bylo - hry se mezi sebou půjčovali, někdy je měli tátové na počítačích a děti ani nevěděli jak se tam dostali... No a u mě to byl zrovna případ, že jsem si od kamaráda Arenu půjčil (táta hraní her nepovoloval a peníze na Arenu jsem neměl), bohužel jsem byl jeden z těch lidí co hry pečlivě vraceli (tenkrát se mi ztratilo několik originálek, který jsem dostal od kámošů např. k narozkám Smile)... No, takže v podstatě moje začátky s TES byli pirátský - ale v té době to tak bylo hodně často, takže si to tolik nevyčítám Grin Ale čekám na ten čas, kdy si ušetřím a koupím si z Amazonu origo Areny Smile
 
hRDLA
BigNord napsal:
Ratchet & Clank na PS2


Jseš můj člověk Wink

Jinak na PC buď Duke Nukem 3D, Age of Empires 2, Starcraft nebo CaC: Tiberian Sun, už si to nepamatuju, jen vím, že sem je v té době střídal.
Upravil/a hRDLA dne 08.05.2012 16:12

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Gandalf
No mezi mýma prvníma hrama :byly

Transport Tycoon
Heroes Might and Magic 2
Red Alert
Settlers 2
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Mahoney
Whirt napsal:
Reject napsal:
Whirt napsal:
Teď si rozhodně nemůžu vzpomenout, ale naprosto vím, že mezi mými prvními bylo Elder Scrolls: Arena. Potom si vzpomínám ještě na Commander Keen, Jetpack, Crystal, Transport Tycoon a to je nejspíš asi tak ten úplnej začátek... Je těžký si vzpomenout, která z nich byla jako první Smile


Ty máš originálku arenu?! wow Jinak Transport Tycoon jsem hrál taky, dostal jsem zlatou edici a vůbec mě to tenkrát nebavilo Grin


Kéž by Smile Strášně si přeju abych měl, jenže víš jak to tenkrát bylo - hry se mezi sebou půjčovali, někdy je měli tátové na počítačích a děti ani nevěděli jak se tam dostali... No a u mě to byl zrovna případ, že jsem si od kamaráda Arenu půjčil (táta hraní her nepovoloval a peníze na Arenu jsem neměl), bohužel jsem byl jeden z těch lidí co hry pečlivě vraceli (tenkrát se mi ztratilo několik originálek, který jsem dostal od kámošů např. k narozkám Smile)... No, takže v podstatě moje začátky s TES byli pirátský - ale v té době to tak bylo hodně často, takže si to tolik nevyčítám Grin Ale čekám na ten čas, kdy si ušetřím a koupím si z Amazonu origo Areny Smile


No tak mě bude teprve čtrnáct takže originálky už v dobách co jsem začal hrát byly, ale byly málo Smile. Jinak, na kolik by tě vyšla ta arena??
 
Mahoney
Potřeboval bych poradit název jedné hry kterou jsem hrál když jsem byl malý. Hlavními hrdiny byly dvě myši, jedna taková hubená a jedna tlustá. Byla to ¨taková klikačka.. co si pamatuji odehrávalo se to na nějaké zahrádce kde byla kadibudka a pak i v nějakém domku.. a vím že klíč k domu byl pod rohožkou.. budu rád za každou vaši radu, díky moc.. snad to někdo znáte Sad
 
Won
Tak mojí vůbec první hrou, kterou jsem si měl možnost na PC zahrát byl Morrowind (bohužel jsem jej shodou okolností zatím nikdy nedohrál Frown ) - to bylo u bratrance v Jeseníkách někdy na začátku roku 2003 (byli jsme tam tehdy lyžovat). Už tehdy se mi ta hra velice líbila (i když to byla úplně první PC hra, kterou jsem hrál), a ta hudba... fantazie.
No, a pak první hrou, kterou jsem hrál na PC, který jsme si pořídili domů byl Oblivion (to byly Vánoce 2006) a ten mi vydržel až dodnes. Wink
 
kupsikrecka.webnode.cz
kevin36
Já prvně hrál na počítači Ondra SPO 186 česká výroba hru Karel ale to byl spíš výukoví program než hra. (Jo to byl internet ještě v plenkách) Grin
 
NoFiS
Mafia, Re-volt , Mario Grin
 
Diego
Moje první hry byly:

Age of Empires I, II (dvojka byla úplně první a taky nejlepší)
Red Alert
Hidden and Dangerous
Half-Life
 
Readyxx
no poprve nekdy v roce 1991 coz my bylo cca 5 let sem sahl na pocitac a hral si v malovani ..az o nakej patek pozdeji sem dostal vlastni Pc a na to uz sem valil Doom1: Perveze, warcraft 2 a naky motorkySmile..jinak moje prvni PRg byl prave morrowind ,do te doby jen strilecky Luk
Upravil/a Whirt dne 08.05.2012 18:58
 
https://www.facebook.com/zdenek.hradil.71
Mukuro Aiken
Úplně první: Bat Attack 3D (přibaleno k ZX Spectrum+, rok výroby 1984)

Nejoblíbenější na ZX: Gilligan's Gold, Skool Daze, Horace, Dizzy, Defender of the Crown, Zorro, Iron Lord, Sim City, Saboteur, Rick Dangerous 2, Last Ninja 2, Vendetta, Everyone's a Wally, Footbal Manager, Myth ad.

První na PC: Jakýsi letecký simulátor, Prince of Persia a Dune

První dohraná: Kyrandia

První koupená: Syberia

První z TES: Morrowind
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Prastaré svitky Výprava do Elsweyru část první » Skyrim - Váš svět 7 12.04.2012 14:13
první propařené hodiny Archív fóra 21 15.01.2012 15:58
Gamepage - první kroky Skyrim - preview 1 11.11.2011 20:42
První česká recenze Skyrimu Skyrim - obecně 26 10.11.2011 23:44
První minuty hry - !SPOILER! Skyrim - obecně 125 08.11.2011 13:47
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5695 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7503 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist