Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 3 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé
nagasadowcz
Já se k novému Hobitovi nehodlám vyjadřovat. Dvojka byla tak neskutečné zklamání, že na trojku už ani nejdu do kina. Bohužel, já si neumím film užít, pokud od něj mám určitá očekávání; nedovedu některá díla brát s nadhledem, když jsem se na ně opravdu těšil...

Myslím, že Tolkien by skousl PP za některé momenty, ale Hobita už rozhodně ne.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
Já se z vás pos*ru ... dva dny tady nejsem a 10 stránek Shock
Přiznám se, že sem z toho přečet asi tak 15 příspěvků a ostatní prachsprostě přeskočil Grin
Ale udělám shrnutí po Nagově vzoru...
1) Každý náboženství je zlo...
2) Hobita pitvat nebudu páč to zbytečně natahujou...
3) Hádky o ničem... nebudu se vyjadřovat, akorát bych se nas*al
4) Mike láká spolufórany do svý nory v kupě hnoje zvaný Praha .... Grin Grin Grin
5) Nějak se zase rozmáhají obrázkové podpisy.... občas sem si připadal, jak když listuju komixem... Grin
6) číslo 5 se mi nelíbilo, takže proto ještě jedno Angry
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Lord Rade
Náhodou je dobře, že jsme se konečně rozepsali...
Náboženství nejsou zlo, jelikož dnes existuje spoustu lidí, kteří praktikují různé pohanství.
Hádky nebyly o ničem. Řešili se v nich hodně moudré věci. Kromě nich pak to, jak mě Ligos nasral, ale to byla jiná kapitola Grin
Jinak já mám obrázkový podpis prvně, za celé působení zde, takže to alespoň oceň. A velikostí není nijak větší, než podpis dalších lidí.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Mike
Přijeď EldeRe na kafe/colu. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Ad 1) No comment
Ad 2) Všechny náboženství i pohanský sou zlo a šmitec!
Ad 3) Radši si svůj názor nechám pro sebe...
Ad 4) Nezmiňoval sem velikost, ale to, že než se mi ten komix komplet načte, tak mi akorát vyskočí velký obrázek který se pak smrskne a znova a znova, u každýho příspěvku...


Mike napsal:
Přijeď EldeRe na kafe/colu. Grin


Do Prahy jo ??? Ani kdybys mě dal na benzín... Grin
Upravil/a EldeR dne 24.11.2014 15:50
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Whirt
nagasadowcz napsal:
Já se k novému Hobitovi nehodlám vyjadřovat. Dvojka byla tak neskutečné zklamání, že na trojku už ani nejdu do kina. Bohužel, já si neumím film užít, pokud od něj mám určitá očekávání; nedovedu některá díla brát s nadhledem, když jsem se na ně opravdu těšil...

Myslím, že Tolkien by skousl PP za některé momenty, ale Hobita už rozhodně ne.

Pro člověka, který do kina nechodí, protože v podstatě ani nemá moc šancí přijde to prohlášení o tom "že na trojku ani nejdu do kina" (protože to působí naštvaně) strašně vtipné Grin
Já sem osobně říkal, že natahovat Hobita na tři části je na nic, to by už bylo lepší na dvě (i když bych preferoval jediný film), všichni okolo mě říkali, že jedině rádi dostanou trojitou dávku něčeho, co se jim líbí.
Každopádně Hobit jako film od Petera Jacksona mě vůbec nepřijde špatný.
 
MightRider
Tak mě Hobit přijde dobrý. Na Bitvu pěti armád se těším...

Ale na LotRa Hobit prostě nemá.

LR: To víš no. Já je spíše obdivuju, že se k SEALu vůbec přidali. Ten výcvik musí být náročný jak fyzicky tak psychicky. Podobně to ale mají i britské SAS a mám takový dojem, že podobný tvrdý výcvik snad i Spetsnaz (Ruské spešl jednotky) a francouzská cizinecká legie.
A to si představ, kolik má Spetsnaz příslušníků Grin.

Jo a když jsme u těch armád.... Kdo viděl?
YouTube Video

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Diego
Já se na Hobita těším, pokud to vyjde půjdu na něj, tak jako na dvojku do kina. Wink
O náboženství se dá velmi dlouze diskutovat, takže je dobře, že jste se rozepsali... Grin
 
Lord Rade
EldeR: Víš prd o pohanským náboženství. Pfft (Ale u ostatních náboženstvích to budeš mít asi stejný.)
Upravil/a Lord Rade dne 24.11.2014 16:57
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
nagasadowcz
1) Ano, působí to naštvaně, protože mě Jackson druhým Hobitem pěkně nakrkl. Ovšem můj názor je třeba brát s rezervou. Jednak rád reptám na díla svých oblíbených režisérů, protože mám velká očekávání, druhak jsem celkem Tolkienovec.

2) Rade, WTF? Co to jako je za argument, že všechna náboženství nejsou zlo, protože je teď hodně novopohanů? Grin Pohanství je stejně debilní jako ostatní náboženství - tedy alespoň v dnešní době. I když pravda, musím uznat, že staroevropské pohanské víry mě v mnohém oslovují svou filosofií a jsou to alespoň skutečná původní náboženství narozdíl od křesťanství či Islámu.

3) Mi to právě přijde super, že se tu lidi zase takhle rozepsali. Po drobném fiasku s povídkovou soutěží, které poukazovalo na skomírání fóra, je strašně fajn vidět, jak to tu zase žije. A ty agresivnější názorové výměny, které tu proběhly, se nakonec podařilo v klidu ukočírovat a nezvrhlo se to tu v nesmyslnou rozepří jako jindy, takže za mě dobrý! Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Adrian_S
Nemá smysl se dál zabývat náboženstvím.. ještě chvíli, a někdo z nás tu vyhlásí válku...

Ne, teď vážně... Každá mince má dvě strany a to platí i u náboženství, politické strany, názoru na film, rande s holkou, zavázání kravaty.. atd, atd...

Pro někoho je náboženství zlo, někdo jiný jej zase vnímá jako světlou stránku života. Každý si musíme udělat svoji představu, u mně je náboženství zkrátka nic... nevyznávám, nepobuřuji, nechválím.. No.. jak kdy, že jo.. Grin

Co se týče Hobita, četl jsem jej několikrát a četl bych ho znova. A teďka, jak ho dávali v sobotu jsem se na něj schválně podíval a i když tam bylo pár nesrovnalostí s knihou, líbilo se mi to Smile
Nejsem zas tak "žhavej" na další pokračování, já si počkám, až to budou zase dávat v TV (já do kina nechodím). Ale MightRider to tu napsal pěkně a s tím souhlasím, i když Hobit měl lepší zázemí a "nové technologie" pro filmování, na LOTRa nemá.. to už je klasika a více než povedená.. Smile

Jo, mimochodem Mighte, pěkné video. Chvílemi jsem si říkal, že to je asi vážně skutečnost... Grin
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Lord Rade
Nagasadoune, nevím, co ti na tom přijde směšné. Náboženství nejsou zlo, to jen lidé, kteří v jeho zájmu vraždí. A pohané nikdy masově nevybíjeli kvůli víře. (Jen jednou za několik let se obětovalo bohům - ale to je už věc jednotlivých náboženství).
A vážně tě nechápu.... Řekneš si, že se mnou nebudeš za každou cenu souhlasit, a pak mi stejně přiznáš pravdu. Můžeš mi říct v čem jsou novopohané špatní? Čím páchají zlo? Jistě, že nemůžeš.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Adrian_S
No.. když už je řeč o náboženství ve světě.. a tohle je Skyrim fórum...

Co takhle v reálu uctívat Devítku? Znesvětíme některé kostely, přejmenujeme a do významných míst zabudujeme tajné svatyně??

Už to vidím, až bude mít někdo v okolí svatbu, tak je budou oddávat v Talově chrámu.. Grin Grin
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Lord Rade
Nejsem nerd, abych uctíval bohy počítačové hry Grin Ale ty jsi pro mě za mě uctívej koho chceš. Klidně tohle:
Spaghetti

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Whirt
No tak při sčítání lidu si můžeš napsat jako víru cokoliv Grin

Už jsem taky přemýšlel, jak by takové uctívání Tamrielských božstev vypadalo, akorát mě trochu štve, že od Morrowindu se vůbec nezmiňují Tamrielské svátky, takže by toho nebylo moc co oslavovat Grin

Každopádně kašlu na devítku, já uctívám Azuru. Postavím sochu její vznešenosti na své zahradě. Grin
 
Adrian_S
to Lord Rade:

Co ty víš, třeba je nějaká civilizace na naší planetě uctívá... zatím doposud neobjevená.. (mám na mysli např. domorodé kmeny v Pacifiku)...

I když z jiného hlediska...

Edit:

To Whirt: Já zas přemýšlel, že až bych si našetřil víc peněz a měl čas, pustil bych se do tohodle:

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20111215222416/elderscrolls/images/4/4f/TESV_The_Mage_Stone.png


Už to vidím, jak stojí na zahradě.. ^_^
Upravil/a Adrian_S dne 24.11.2014 18:38
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Lord Rade
A: Jasně. Banda vysloužilých nerdů, která se rozhodla žít do pralesa a uctívat TES bohy. totally legit Wink
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Adrian_S
Lord Rade napsal:
A: Jasně. Banda vysloužilých nerdů, která se rozhodla žít do pralesa a uctívat TES bohy. totally legit Wink


Vždyť všechno je možné.. a pokud ne v tomto světě, tak v paralelním určitě.. Smile
Zamysli se... každá myšlenka má odpostatnění a může se objevit všude.. Vážně..
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Whirt
Adrian_S napsal:

To Whirt: Já zas přemýšlel, že až bych si našetřil víc peněz a měl čas, pustil bych se do tohodle:

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20111215222416/elderscrolls/images/4/4f/TESV_The_Mage_Stone.png


Už to vidím, jak stojí na zahradě.. ^_^

To je jedna věc, co mě na Skyrimu strašně zarážela, možnost si naprosto změnit znamení, kdy se mi zachce, každopádně ty kameny vypadali pěkně.
 
Adrian_S
To Whirt:

Když jsem viděl pár videí z Obliviona, jak si tam hráč nacvakal své znamení, napadlo mě, proč některá znamení mají jen "+" a některá "+" i "-"??

Mohli udělat, že každé znamení mělo svou výhodu i nevýhodu, než jen "výhodu"..
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství šesté Archív fóra 6000 30.06.2014 17:29
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7505 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist