Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Prejmenovani predmetu
Maja
Prosim o radu.Pri ocarovani dam prejmenovat, napisi nove jmeno zbrane, dam enter a skoci mi zpet puvodni jmeno.Jak mam potvrdit prejmenovani.Bez toho se ve zbranich v inventari nevyznam Frown
 
EldeR
Pokud se nepletu, problém dělaly hlavně mezery v názvech a diakritika. Já pojmenovávám bez diakritiky, místo mezer mezi slovy používám podtržítko a nemám nejmenší problém. Wink
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
KinimodLP
Maja napsal:
Prosim o radu.Pri ocarovani dam prejmenovat, napisi nove jmeno zbrane, dam enter a skoci mi zpet puvodni jmeno.Jak mam potvrdit prejmenovani.Bez toho se ve zbranich v inventari nevyznam Frown


Hmmmm.... mám stejný problém Sad Někde jsem četl že to v ČESKÉ verzi hry to nejde ,ale možná to je jen fáma Smile Jinak jsem viděl video ze Skyrimu a tam jeden kluk přejmenovával věci naprosto bez problémů. A měl ANGLICKOU verzi !! Luk (syčák jeden !!!)
 
Starec
To by aj mňa zaujímalo. Asi pred rokom mi to fungovalo, ale si pamätám, že som tam musel celí názov zadať veľkými písmenami a bez dialektiky. Dnes som to skúšal, aby som zistil ako to stou zmenou je, a čuduj sa nič mi nezaberalo. Tak vlastne na akom princípe to funguje?
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Maja
Aha Pfft Bez diakritiky pisi, zkusim jeste ostatni rady a uvidim.Dik
 
fulo77
mne to tiež zrazu nefungovalo, všetko písalo veľkým písmom a potvrdiť nešlo...
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
KinimodLP
fulo77 napsal:
mne to tiež zrazu nefungovalo, všetko písalo veľkým písmom a potvrdiť nešlo...


Pravda...... nedávno jsem to zkoušel psát všemi možnými způsoby ,ale nic. Prostě nevýhoda české lokalizace Sad Smile
 
Ligos
Tak já problém s diaktrikou nemám, akorát s těmi mezerami.
Jak píše EldeR, místo toho použít podtržítko či pomlčku a hotovo.
Je pravda, že vše se pak automaticky přepíše do velkých písmen, ale je to s háčky i čárkami.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Starec
Nechcel by som tu nikoho dáko podceňovať, ale môj dojem je taký, že to premenovanie je úplne zbytočné. Je síce pravda ak by to fungovalo ako by to malo, nebol by problém ( aj mne by sa sem tam zišiel niekedy zvláštny názov) ale nie je to nevyhnutné a dá sa bez toho zaobísť. No čo už, čo nám naši prekladatelia podali, musí nám stačiť. ( alebo si urobiť vlastný preklad) Snáď ešte cez Kit by sa to možná dalo upraviť, ovšem zas to je potrebné aj vedieť.
Upravil/a Starec dne 06.02.2014 21:05
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Maja
Misto mezery podtrzitko a funguje to. Dikec Wink
 
Mike
Vyřešeno, zamykám.

V případě dotazů mne kontaktujte pomocí soukromé zprávy.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist