Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 8 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
nagasadowcz
@Mike: Že bych to taky zkusil? Pamatuju si jenom divné a děsivé sny, takže tenhle bych si pamatovat mohl. Předpokládám, že nejsem sám, pro koho je schizofrenní koala poměrně nezvyklou podívanou.


Upravil/a nagasadowcz dne 27.08.2013 21:23
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
- Taky, Diego. Smile

- Nago, zkus. Grin


http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Diego
Tu je najednou vymetíno!
Asi nikdo nechce vědět, jak mě bolí zuby a jak mám otravnou rýmu, že? Grin
Tak nic.... Apple
 
EldeR
Diego napsal:
Tu je najednou vymetíno!
Asi nikdo nechce vědět, jak mě bolí zuby a jak mám otravnou rýmu, že? Grin
Tak nic.... Apple

Zuby tě bolej z těch jablek..... Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mahoney
Tak jsem po dlouhém dni zpět, sorry že nejsem moc aktivní, mám dost práce Smile
 
Ligos
Klídek, nejsi sám... Wink
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Diego
Já mám též práce dost, ale dnes jsem si řekl, že něco musí počkat, abych měl aspoň pár hodin v jednom dni klid. Zítra do práce a pak z práce do práce.... z...Grin
 
Mike
Máha: Tyjo, nejsi sám, no... taky mám celý den co dělat, výhoda je, že u pc, takže mužu být online. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
samej workoholik tady ....... tfuuuuuuuuuuj Angry
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Diego
Mike napsal:
Máha: Tyjo, nejsi sám, no... taky mám celý den co dělat, výhoda je, že u pc, takže mužu být online. Smile

Aby se z tebe nestal počítačový maniak! Grin
 
Ligos
@EldeR: Říká ten, co si ještě před pár hodinami stěžoval, že musí tvrdnout v práci... Grin
Upravil/a Ligos dne 27.08.2013 22:06
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
Já tu zas moc nebudu zítra. Asi až večer, možná se stihnu stavit ještě dopoledne. A ve čtvrtek tu nebudu skoro vůbec Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Diego napsal:
Mike napsal:
Máha: Tyjo, nejsi sám, no... taky mám celý den co dělat, výhoda je, že u pc, takže mužu být online. Smile

Aby se z tebe nestal počítačový maniak! Grin

To snad nehrozí. Spíš workoholik. Ale všímám si, že jsem na pc fakt hodně. Ale jako pracuju zas... no... nevím. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Parrot
EldeR napsal:
samej workoholik tady ....... tfuuuuuuuuuuj Angry


Konečně někdo, s kým si budu názorově rozumět Grin
Upravil/a Parrot dne 27.08.2013 22:12
 
Asiel z Ponurvalu
Ts..takhle si dělat srandu z Vlastíka! Mě vyléčil z deprese a stačila mu na to půl hodinka bubnování + naladění se na pátou dimenzi za pomocí piksle od cukroví a vibrační kouličky. Takže já o Vlastíkovi nemůžu říct špatné slovo, pro mě je to hrdina, kterému všichni ti přemoudřelí kritici nesahají ani po ztvrdlou kůži na patách. Angry
Bohužel Vlastík se stáhl z televizní obrazovky do ústraní, neboť nechtěl velkou popularitu, kvalitně ho nyní ovšem zastupuje věštec Milan z Chorvatska.
Věštec

Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.
http://img716.imageshack.us/img716/3849/b37z.jpg
 
Parrot
Asieli? To jako fakt? Grin Grin
 
Diego
Mike napsal:
Diego napsal:
Mike napsal:
Máha: Tyjo, nejsi sám, no... taky mám celý den co dělat, výhoda je, že u pc, takže mužu být online. Smile

Aby se z tebe nestal počítačový maniak! Grin

To snad nehrozí. Spíš workoholik. Ale všímám si, že jsem na pc fakt hodně. Ale jako pracuju zas... no... nevím. Smile

To si jen namlouváš, že pracuješ. Nikdo ještě určitě neviděl koalu pracovat...
 
Mike
Diego napsal:
Mike napsal:
Diego napsal:
Mike napsal:
Máha: Tyjo, nejsi sám, no... taky mám celý den co dělat, výhoda je, že u pc, takže mužu být online. Smile

Aby se z tebe nestal počítačový maniak! Grin

To snad nehrozí. Spíš workoholik. Ale všímám si, že jsem na pc fakt hodně. Ale jako pracuju zas... no... nevím. Smile

To si jen namlouváš, že pracuješ. Nikdo ještě určitě neviděl koalu pracovat...

Angry Angry heléééééé!!!! Grin

Asiel z Ponurvalu napsal:
Ts..takhle si dělat srandu z Vlastíka! Mě vyléčil z deprese a stačila mu na to půl hodinka bubnování + naladění se na pátou dimenzi za pomocí piksle od cukroví a vibrační kouličky. Takže já o Vlastíkovi nemůžu říct špatné slovo, pro mě je to hrdina, kterému všichni ti přemoudřelí kritici nesahají ani po ztvrdlou kůži na patách. Angry
Bohužel Vlastík se stáhl z televizní obrazovky do ústraní, neboť nechtěl velkou popularitu, kvalitně ho nyní ovšem zastupuje věštec Milan z Chorvatska.
Věštec

Angry Vlastík je funnyman. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Ligos napsal:
@EldeR: Říká ten, co si ještě před pár hodinami stěžoval, že musí tvrdnout v práci... Grin

To sice jo, ale po příchodu ze zaměstnání se snažím práci vyhýbat Grin

"Já se práce nebojím, já si k ní i lehnu" Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Ligos
Já se na práci rád dívám....Grin
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4203 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8238 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5715 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4864 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12739 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7517 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6641 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6373 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7564 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist