Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 9 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
Diego
EldeR napsal:
Diego napsal:
EldeR napsal:
Diego napsal:
Baterky, ať jsou jakkoli vychvalovány v reklamách v TV, nemají takovou výdrž, jak reklamy slibují a proto ty nikdy nedoženeš ještěrku s jablkem na zádech, jež bylo poctivě ukradeno z tvé zahrádky! Angry


Nejsem králík, abych potřeboval baterky a navíc nemám žádnou zahradu ani potřebu pronásledovat ještěrky, protože to jablko cos ukrad, je naočkovaný nejnovějším kmenem ještěrčího moru...... AngryAngry

Já si zalezu do díry i s tvým jablkem! A pamatuj! Nadměrné nabíjení baterek, bez řádného vybití je velmi škodlivé! Navíc, kdo je tu jablko? Já! Já jsem ten jed, co ti bude tajně podán.....


Nemůžeš otrávit mechanoida Grin ..... jen si zalez do díry ... buďto tě vyplavím, nebo vyženu ohněm ... jednou musíš vylízt a pak ti upadne vocas Grin A s tím vybíjením si nedělej starosti mám 5 nezávyslých okruhů dovolujících mi nabíjení a vybíjení přesně podle potřeby a situace a díky tomu fúznímu raektoru tam u tý nory můžu čekat než moje součástky překročí poločas rozpadu.....Grin

Přežvýkám ti drátky a budeš v pérdeli Grin
Tím tě oslabím a pak uteču mezi varany komodské do zoo a pak se těš! Slavnej mechanoide! Grin
 
Mike
Leneren napsal:
Výborně tak si to moderátoři uznejte jak chcete.

Určitě! Wink
Upravil/a Mike dne 10.08.2013 23:16
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Nerevar
hRDLA napsal:
Výjimečně má len pravdu (poslední dobou nemá komu alpinizovat tak se chová normálně).


Co se mně týče, tak v podstatě taky souhlasím s Lenem, neměl jsem námitky, protože jsem o tom napomenutí nevěděl.
Upravil/a Nerevar dne 10.08.2013 23:14
 
Diego
hRDLA napsal:
Výjimečně má len pravdu (poslední dobou nemá komu alpinizovat tak se chová normálně).

Vždyť píšu... dáme kafe a prodiskutujeme to.... Svatoušek
 
Mike
No, nevím, pravidla hovoří takto, a co víc, já ho za jeho smail nepopotahoval, á propos, jak moc vás obtěžuje onen post se smailem? Co třeba, že bych šel a editoval ho o rozáhlou esej o tom, jak právě účtuju? Hm?
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Diego
Co to kafe? Shock
 
EldeR
Diego napsal:
Přežvýkám ti drátky a budeš v pérdeli Grin
Tím tě oslabím a pak uteču mezi varany komodské do zoo a pak se těš! Slavnej mechanoide! Grin


To si jenom myslíš, všecko je krytované, právě pro případ napadení ještěrkou, nebo drobnými hlodavci. Tak jako tak, pro všecky případy zajistíme bombardování pavilónu plazů všech zoo v případě tvého útěku Grin A nic to nemění na tom, že ti upadne vocas .... AngryAngryAngry
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
Diego napsal:
Co to kafe? Shock

V lednu jsem jej přestal pít, bylo-li to na mě, hlavní moderátore! Smile Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Nerevar
Mike napsal:
Diego napsal:
Co to kafe? Shock

V lednu jsem jej přestal pít, bylo-li to na mě, hlavní moderátore! Smile Smile

Já kafe nepiju ! Smile
 
Mike
Nerevar napsal:
Mike napsal:
Diego napsal:
Co to kafe? Shock

V lednu jsem jej přestal pít, bylo-li to na mě, hlavní moderátore! Smile Smile

Já kafe nepiju ! Smile

Jak to? Smile Já jej pil dlouho, ale nějak mi to pak nedělalo dobře, tak jsem byl nucen přestat a už jsem znovu nezačal.. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Diego
EldeR napsal:
Diego napsal:
Přežvýkám ti drátky a budeš v pérdeli Grin
Tím tě oslabím a pak uteču mezi varany komodské do zoo a pak se těš! Slavnej mechanoide! Grin


To si jenom myslíš, všecko je krytované, právě pro případ napadení ještěrkou, nebo drobnými hlodavci. Tak jako tak, pro všecky případy zajistíme bombardování pavilónu plazů všech zoo v případě tvého útěku Grin A nic to nemění na tom, že ti upadne vocas .... AngryAngryAngry

Ty než se došoupáš k té zoo, tak já už budu dávno ležet na lehátku na kanárech a pít drinky.... Angry
 
Nerevar
Mike napsal:
Nerevar napsal:
Mike napsal:
Diego napsal:
Co to kafe? Shock

V lednu jsem jej přestal pít, bylo-li to na mě, hlavní moderátore! Smile Smile

Já kafe nepiju ! Smile

Jak to? Smile Já jej pil dlouho, ale nějak mi to pak nedělalo dobře, tak jsem byl nucen přestat a už jsem znovu nezačal.. Smile

Nikdy jsem neměl potřebu pít kafe. Smile Ráno sice umírám celkem pravidelně, ale..!

VĚDĚLI JSTE, ŽE..: Jablko vás ráno nakopne lépe než hrnek kávy?

Smile Ne že bych ráno jedl jablka.. Grin
 
Diego
Co to kafe????! Proberem údajný Lenův a Mikův prohřešek, pěkně v klidu a pokoji a míru.... Co vy na to??



Nere! Klidně tě kopnu!!!
Upravil/a Diego dne 10.08.2013 23:30
 
Nerevar
Diego napsal:
Co to kafe????! Proberem údajný Lenův a Mikův prohřešek, pěkně v klidu a pokoji a míru.... Co vy na to??

Já kafe nepiju. Smile

Ale jablko si tam nést nebudu Grin
 
Diego
Nerevar napsal:
Diego napsal:
Co to kafe????! Proberem údajný Lenův a Mikův prohřešek, pěkně v klidu a pokoji a míru.... Co vy na to??

Já kafe nepiju. Smile

Ale jablko si tam nést nebudu Grin

Proč bys ho nosil? Já příjdu, jako dva v jednom a klidně tě nakopnu, budeš-li chtít! Wink
 
EldeR
Nerevar napsal:
Mike napsal:
Nerevar napsal:
Mike napsal:
Diego napsal:
Co to kafe? Shock

V lednu jsem jej přestal pít, bylo-li to na mě, hlavní moderátore! Smile Smile

Já kafe nepiju ! Smile

Jak to? Smile Já jej pil dlouho, ale nějak mi to pak nedělalo dobře, tak jsem byl nucen přestat a už jsem znovu nezačal.. Smile

Nikdy jsem neměl potřebu pít kafe. Smile Ráno sice umírám celkem pravidelně, ale..!

VĚDĚLI JSTE, ŽE..: Jablko vás ráno nakopne lépe než hrnek kávy?

Smile Ne že bych ráno jedl jablka.. Grin


cože ?? ?ráno nakopnout jablko ????
Grin

Diego napsal:
Ty než se došoupáš k té zoo, tak já už budu dávno ležet na lehátku na kanárech a pít drinky.... Angry


To je fuk, hlavně že ti upadne vocas a pak budeš jablečná ještěrka bez vocasu AngryGrin

Kafe už si nedám, asi bych pak neusnul Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Nerevar
Diego napsal:
Nerevar napsal:
Diego napsal:
Co to kafe????! Proberem údajný Lenův a Mikův prohřešek, pěkně v klidu a pokoji a míru.... Co vy na to??

Já kafe nepiju. Smile

Ale jablko si tam nést nebudu Grin

Proč bys ho nosil? Já příjdu, jako dva v jednom a klidně tě nakopnu, budeš-li chtít! Wink

Lákavá nabídka. Smile
 
Nerevar
EldeR napsal:


cože ?? ?ráno nakopnout jablko ????
Grin


Zkus to Wink
 
EldeR
Nerevar napsal:
EldeR napsal:


cože ?? ?ráno nakopnout jablko ????
Grin


Zkus to Wink

Já dávám jablka křečkovi Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Nerevar
EldeR napsal:
Nerevar napsal:
EldeR napsal:


cože ?? ?ráno nakopnout jablko ????
Grin


Zkus to Wink

Já dávám jablka křečkovi Grin

Tak sněz toho křečka Grin Grin Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4203 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8239 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5715 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4865 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12740 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7518 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6642 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6373 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7564 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist