Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ve Znamení Draka

Přidal Tondulin dne 07.08.2021 17:45
#64

Doran a Safrila
Chodba je vysoká zhruba 1,7 metru a vejde se do ní tedy i normálně urostlý člověk, pokud se trochu sehne. Safrila začala tlumočit komunikaci mezi Daranem a goblinem a Boriq se zatím šťoural v uchu a nevrle bručel, jelikož to na jeho vkus trvalo zbytečně až moc dlouho.

Na Daranovu žádost goblin vypustil z hrdla podivné zaskřehotání, jež bylo zřejmě smluveným "heslem" pro to, že se blíží někdo z kmene. "Běž tam Srilku..... Já? Proč zas já doprdele, to je Srilku udělej tohle Srilku udělej tamto..." Zaznělo z houští po vaší pravici a spolu s hlasem vzdychajícím nad svým osudem se objevila postava jednoho z goblinů, který na vás začal civět, jak kdyby spadnul z višně. (Máte jeden příspěvek k dobru, než začne goblin nějak reagovat.)

Úkryt goblinů


Darastrix
Zapřáhl si voly a začal s jejich pomocí táhnout strom ke straně. (Příští tah budeš bodat hlavy na kůly, pokud se nerozhodneš pro nic jiného. Můžeš přitom volně komunikovat s Aureliem)

Aurelio
Vrátil ses z poloúspěšného felčarského zákroku k vozu a začal jsi v klidu a pohodě pozorovat Darastrixe při odtahování stromu.Cesta


(Byli provedeny aktualizace inventářů Aurelia a Darastrixe http://ruvean.4fa...e-postavy/)