Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ve Znamení Draka

Přidal Tondulin dne 04.07.2021 19:41
#59

Doran a Safrila
Vaše cesta pěšinkou pokračovala ještě několik minut, během kterých vás goblin upozornil na najednu past. Boriq jeho varováním nedával moc velkou věrohodnost a při jedné příležitosti tak málem zapadl do pečlivě zamaskované jámy, naštěstí se Doranovi podařilo trpaslíka zachytit, ještě předtím než žuchnul, jak šutr do pasti. DEX - 14+4=18 "Jenom pár, nebyl sem tam vod počítání. Už tam budem, támhle vpravo za stromama je hlídka, dávejte bacha." Odpověděl goblin na Safrininu otázku a upozornil vás na hrozící nebezpečí.

Před sebou vidíte vstup do úzké jeskyně, z které vytéká pomalým tempem mělký potůček. Z obou stran vás lemují stromořadí velmi hustých nízkých borovic a všemožných keřů, kterými skoro nelze prohlédnout a tvoří tak perfektní schovku pro gobliny, kteří mají na starosti hlídání úkrytu.


Darastrix
SUR - 8+2=10 Po dialogu s Aureliem a zapůjčení jedné z tvých seker jsi ze stromu odsekal větve vhodné k založení nějakého večerního táboráku a začal je hromadit na kupu k pozdnímu využití. Když jsi byl hotov s větvemi, přesunul jsi se k samotnému kmenu. (Napiš jakým způsobem se budeš snažit kmen odstranit, případně odsunout.)

Aurelio
Se zapůjčenou sekerkou od Darastrixe si začal vymlacovat zuby, hezky jeden po druhém. SUR - 4+3=7 Tvoje nezkušenost se zubařským řemeslem se ukázala jako nešťastná, sekerou jsi totiž naprostou většinu zubů spíše rozmlátil či roztříštil, pouze 2 se ti povedlo extrahovat hezky v jednom kuse. Na to co zbylo z úst mrtvého goblina rozhodně nezůstal hezký pohled a slabší povahy by nejspíše rychle poslali šavli do nejbližšího keře. Zuby sis uschoval znovu do kusu látky k uším, aby se nijak nepoškodili a ještě se sekerou v ruce se otočil na svého ještěřího přítele, který zrovna dumal nad tím, jak odstraní strom z cesty.Cesta

Úkryt goblinů
- Oranžový kruh naznačuje směr, kterým ukazoval váš zajatec.


(Příští tah bude provedena aktualizace inventářů na stránce.)