Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ve Znamení Draka

Přidal Tondulin dne 27.06.2021 14:58
#51

Doran a Safrila
Safrila v rychlosti zafačovala goblina a převázala mu kusem látky ránu, tak aby cestu pokud možno přežil, načež Boriq zatahal za lano a uvedl vašeho zajatce do pohybu. Goblin vás vedl pár metrů směrem k vozu, pak ukázal směrem na západ, kde přeci jen při troše soustředění byla vidět "cesta" - spíše vyšlapaná tráva s ulomenými větvičkami sem a tam.
MED - 8+6=14

Aurelio a Darastrix
Zatímco zbytek skupiny se vydal na ušlechtilou záchranu zajatců rozhodli jste se věnovat řezničině. Darastrix "zpracoval" z koňských ostatků co se jen dalo a většinu jeho zbroje teď pokrývá krev, nepoužitelné části pohodil někam do lesa a tak už vám v dalším průjezdu cestou vadí pouze spadlý strom. Mezitím Aurelio jako každý správný šílený alchymista začal z goblina ořezávat uši použitelné pro svoje lektvary.

Aurelio
Uši jsi uschoval do menšího kusy látky a vložil do svého batohu tak, aby ti pokud možno neušpinily tvé další předměty. Když jsi byl s dílem hotov, rozhodl jsi se otevřít goblinovi pusu. To co jsi spatřil tě zaujalo, všechny jeho zuby byli vytvarované tak, aby tvořili perfektní špičky. Jsi si jistý, že takto jim zuby přirozeně nenarůstají a jedná se totiž o umělou úpravu. Usuzuješ, že v nouzovém případě, kdy by goblin neměl po ruce žádnou jinou zbraň by takto vytvarované zuby mohli vcelku dobře posloužit.
NAT - 10+5=15

Mapa