Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ve Znamení Draka

Přidal Tondulin dne 15.06.2021 20:40
#47

Safrila
"Klarg tady velí, je to hnusnej tupej gobr, kterýho všichni nesnášej, ale nikdo se mu nepostaví. Má pracku jak medvěd a svýho věrnýho smradlavýho čokla Trhavku. Kdybyste ho odpravili udělali by jste tím službu asi všem goblinům v jeskyni." Vidíš, že goblinova rána stále lehce krvácí, i když si drží ránu oběma rukama. "Řekl jsem ti co jsi chtěla vědět, zaděláš mi tu ránu?"

Doran
"Ten tichej s kapucí říkal, že tady zůstane. Co si budem stejně tyhle magičové vždycky jen dělaj, jak jsou hrozně mocný a jen co vidí první krev maj hovno v nohavici a utíkaj za maminkou. Vohlídat vůz snad zvládne." Dodal trpaslík na vysvětlenou a ještě počkal, než se Safrila vykecá se zajatcem, načež bude připraven tě do lesa následovat.

Aurelio
Došel jsi ke goblinovi a šťouchnul do něj holí, jelikož měl však viditelně proraženou lebku, dle tvého očekávání se nic nestalo. Vedle něj leží spadlý luk, na zádech má připevněný toulec s několika šípy, zdobenými černými peříčky. U opasku jsi spatřil to, co jsi hledal v podobě kratšího meče.

Ještěrák za tvými zády mezitím začal porcovat koně a zpracovávat jejich maso, načež by tvoje řezání gobliních uší mohlo zůstat relativně nepovšimnuto.

Darastrix
Přesunul jsi se ke koním a podrobněji si prohlédl mrtvoly. Mrtvoly jsou relativně čerstvé a usuzuješ, že přepadení se odehrálo zhruba tak před dvěmi hodinami. Rozhodl jsi se na věc nahlížet prakticky a získat z nebohých zvířat aspoň ještě nějaký užitek. Začal jsi s vyndáváním šípů z jejich těla a následným stahováním z kůže.
MED - 14+1=15
(Zpracovávání bude probíhat ještě další tah)
Mapa