Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ve Znamení Draka

Přidal Tondulin dne 12.06.2021 00:58
#42

Všichni
Jakmile jste si byli jistí, že je již přepadení u konce začali jste se srocovat u jediného přeživšího goblina. Vypadá to, že jeho rána na boku nebude tak hluboká a s nějakým provizorním obvazem by měl být "v pohodě" schopen pohybu. Boriq mezitím z batohu vytáhl menší provaz a i když by goblina nejspíš nejradši dorazil, pouze mu svázal ruce. Po příchodu Safrily se s ní goblin pustil do řeči, které nerozumíte.

Doran
Boriqovi se tvůj návrh očividně vůbec nezamlouval, což také hlasitě projevil. "Uklízení je pro ženský, já si na tyhle mrňavý sráče pěkně posvítím, ty ještě zakusí mojí sekerečku. A navíc, jestli tam budou mince tak ty půjdou ke mně do kapsy." Zazubil se, držíc provaz s upoutaným goblinem a připravený vyrazit hlouběji do lesa.
PER - 3+8=11

Safrila
"Zbytek je v jeskyni nedaleko odsud, ale nevím, proč by jste tam chtěli páchnout, Klarg vás roztrhá na kusy, chlupáč jeden debilní."

Darastrix, Aurelio
Darastrix si sebral zpět jeden ze svých šípů a Aurelio mezitím nadnesl svůj nápad s řezáním uší, ostatní se však zatím soustředili na vypátrání úkrytu dalších goblinů a tak ti nikdo neodpověděl. Mezitím co jste oba čekali, než si to s tím zajatcem vyříkají se Aurelio jen tak z nudy znovu zadíval na mrtvoly obou koní a všiml sis, že jeden z nich měl bílou skvrnu na šíji. Ani nevíš, proč sis toho detailu všimnul, ale Barryho kůň měl naprosto identickou skvrnu a dá se tedy předpokládat, že právě on byl zajat gobliním kmenem.
INV - 15+5=20

Mapa