Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ve Znamení Draka

Přidal Tondulin dne 03.06.2021 23:52
#30

Doran (13/13)
Začal jsi se plížit a hledat potencionální nepřátele. Už ti připadalo, že je vzduch čistý, ale poté co jsi došel k velkému balvanu a ohlídl se doprava, spatřil jsi malou ošklivou kreaturu - goblina, krčícího se v jednom z keřů. Vaše pohledy se střetli ve stejný moment a těžko říct, kdo z vás je více překvapený.
STH - 3+6=9, PER - 16+2=18

Darastrix (14/22), Safrila (18/18)
Zvolili jste stejný postup jako Doran, akorát na opačné straně cesty. Darastrixova snaha o plížení se nesetkala s moc velkým úspěchem, neboť si musel cestu trnitými křovisky vyloženě prosekávat. Nepřítel tak velmi rychle zjistil vaši polohu, což potvrdil i šíp, který přilétl od nedalekého pařezu. Darastrixe zachránil chránič na rameni od toho, aby byla jeho ruka prošpikována šípem. (-8 HP)
STH - 1+3=4, PER - 15+2=17
STH - 12-1=11

Aurelio
Jako jediný jsi zůstal u vozu a sledoval Boriqa, jak se přibližuje směrem k mrtvým koním, netrvalo dlouho a rovněž jeho směrem přiletěl šíp, který se však jen neškodně zabodl do země vedle trpaslíka. Šíp letěl směrem od velkého pařezu (viz. značka na mapě), ale útočníka se ti nepodařilo zahlédnout.

Všichni
(Vstupujeme do prvního boje, dole přikládám iniciativu tedy pořadí v kterém se budou odehrávat vaše tahy - Vypadá to, že začínám já, a proto po tomhle tahu bude následovat další, který už bude počátkem boje.)
(Rovněž jsem vám zapomněl sdělit, že začínáme na levelu 2 kdybyste se divili vašim životům :D. Takže se prosím koukněte co vám to odemknulo za schopnosti, nemělo by tam být, ale nic extra - kdyby vám něco nebylo jasné, tak napište PM nebo na Discordu.)


Iniciativa

Mapa