Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ve Znamení Draka

Přidal Tondulin dne 01.06.2021 17:43
#20

Doran, Safrila
(3. hra - INT 10,10,14) - Nedokážete si vysvětlit, jak se to stalo, ale trpaslík vás znovu převezl a vyhrál. "Haha, moc lehký, už na to serte, akorát bych vás oškubal." Vysmál se vám spokojeně Boriq a odmítl vyhrané stříbrňáky s tím, že by to byli moc lehce vydělané peníze.

Doran
"Co máš za zbraň človíčku? Vsadím se, že ta moje by z ní nadělala třísky. Kopal jsem jednou latrínu pro vojáky na severu u Luskanu. Kopu kopu a nevěřil bys, najednou něco tvrdýho. Mlátím do toho lopatou a nic se neděje, tak jsem to vyhrabal a nevěřil bys dračí lejno. Nekecám tak tvrdou věc jsem ještě nedržel. Tak si říkám, to se tu nějaká sviňa létavá vysrala, to musí být dračí lejno. Schoval jsem to do báglu a nechal si z toho vykovat tuhle sekerečku. Hahá" Boriq se znovu opravdu dementně vítězoslavně zazubí a nechá tě si zbraň blíže prohlédnout.
(NAT - 9+2=11) - Vidíš, že trpaslíkova sekera je opravdu vyrobena z nějakého velmi pevného a nezvyklého kovu, který nejsi schopný identifikovat, ale pochybuješ o jeho teorii, že by se jednalo o exkrement draka.

Všichni
Po další části cesty vjíždíte do Neverwinterského hvozdu a otevřenou krajinu a svit slunce rychle nahradil hustý porost a chladný stín. Ze všech stran jste obklopeni vysokými stromy a všetečnými křovisky.

(Jinak už jsou cca 3-4 hodiny odpoledne, já ten čas urychluji samozřejmě, aby nám samotná cesta netrvala rok, takže si představte, že už pár hodin jedete.)

Upravil/a Tondulin dne 01.06.2021 17:55