Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: V zajetí nadpřirozena

Přidal Sarako dne 14.10.2021 15:43
#590

Tondulin:
Sbalil sis věci do batohu, opustil jsi třídu mezi prvními a vyrazil jsi na střechu.

Když jsi vystoupal po schodech, otevřel jsi dveře a rozhlédl se, spatřil jsi na poledním sluncem zalité střeše Tamami, jak sedí na stejném místě, jako jste seděli včera, zahleděná do dalekých kopců. Nikdo další zde zatím nebyl. Sotva si tě Tamami všimla, rozběhla se za tebou a než jsi stačil jakkoliv zareagovat, dlouze tě objala.

,,P-Promiň." dostala ze sebe Tamami, povolila své objetí a zadívala se na tebe se slzami na krajíčku: ,,Bála, jsem se že ti kvůli mě ublížili..."
Jenže se najednou otevřeli dveře na střechu a Tamami se instinktivně ohlédla ke dveřím, ale tak nějak tě ze svého objětí zapomněla pustit. U dveří stála trojice tvých spolužáků: Henry, Kanji a Asami, kteří na vás pár okamžiků koukali.
Kanji na chvíli zaváhal, vyrazil za tebou a spustil: ,,Hele Chibo, přemýšlel jsem o tom, cos mi říkal a měl bych pár návrhů na to, jak ti s tím tvým problémem pomoct." načež se střídavě podíval na tebe a Tamami, jako by nevěděl, jestli tu záležitost s Hledačema budeš chtít řešit před ní, nebo ne.

Aurelius:
Sbalil sis věci, vypnul jsi počítač a vyrazil jsi s Asami a Kanjim na střechu školní budovy.

,,A ne jeden." usmál se na tvou otázku cestou po schodech Kanji a poté pokračoval o něco tišeji: ,,Pokud se Chiba zná s někým ze Studentského koncilu, mohl si zkusit přes něho vypůjčit klíče od jejich klubovny, nebo prostě někoho z nich po ránu odchytit, že tam byl jako zájemce o členství a že si tam něco zapomněl..."
,,Počkej." přerušila ho Asami ,,Tohle mu nikdo ze Studentského koncilu nezbaští."
Kanji se ale nenechal odbýt: ,,Dobře, tak tam může přijít o pauze na úklid s mopem a kýblem, že ho tam poslali ze Studentského koncilu uklízet."
,,Na to jsou ale Hledači moc podezíraví." předhodila další námitku Asami.
,,Tak může ten klíč štípnout Tomoně, nebo někomu z Hledačů, a pak ho nenápadně vrátit a nikdo nepřijde na to, že tam Chiba něco hledal. Teda, pokud ho tam nikdo z nich nenačapá, nebo nezapomene zamknout." pokračoval v předhazování návrhů Kanji ,,Taky může zase přeprat Kazoua, nebo někoho z Róninů a sebrat jim šperhák, nebo planžetu. Hlásit to nikomu nebudou, protože by se tím sami udali, ale můžou na něj potom hodit něco z toho, co udělali oni a jestli by se u Chibi našla nějaká z těhle věcí, tak ho nejspíš rovnou vyrazí ze školy."

Když jste dorazili na střechu, tak první, co vám padlo do oka, byla Tamami objímající Chibu.
Yuna s Midiri tu ještě nebyly a tak se Kanji po krátkém zaváhání, vydal za Chibou a spustil k němu: ,,Hele Chibo, přemýšlel jsem o tom, cos mi říkal a měl bych pár návrhů na to, jak ti s tím tvým problémem pomoct." načež se střídavě podíval na Chibu a Tamami, jako by se chtěl ujistit, jestli tu záležitost s Hledačema bude chtít Chiba řešit před Tamami, nebo ne.