Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: V zajetí nadpřirozena

Přidal Sarako dne 11.10.2021 13:55
#587

Tondulin:
Usadil ses mezi Hanako a Kazoua. Kazou se na tebe podíval s výrazem, který jako by říkal, kde bereš tu drzost posadit se vedle něj, ale když jsi se na něj ušklíbl, věnoval ti jen nenávistivý pohled, zvedl se a šel si sednout jinam.
(pokračování... viz. tah Oba)

Aurelius:
Kanji jen přikývl, ale dál už to nijak nekomentoval. Jeho pozornost upoutal Kazou, který si přesedl na na jiné místo, jako by tím chtěl vyjádřit svůj nesouhlas, když si Chiba sedl vedle něj.
,,Ten fakt musí Chibu nesnášet." zašeptal po chvíli Kanji.
(pokračování... viz. tah Oba)

Oba:
Pár okamžiků na to, co Junji opustil třídu, se ozval tón ohlašující začátek výuky a chvíli na to se ve dveřích objevil mladší profesor.
,,Dobrý den pane profesore." pozdravili ho studenti.
,,Tak se zase po týdnu shledáváme, třídu." odvětil na pozdrav s úsměvem profesor a pokračoval: ,,Naposled jsme skončili u třetí lekce formátování HTML dokumentu..." na chvíli se odmlčel, střídavě si vás dva změřil pohledem a dodal: ,,A málem bych se zapomněl představit našim dvou novým studentům. Jmenuji se Takiji Ukai a uvidíte mě jenom jednou týdně na dvouhodinovce počítačů." věnoval vám přátelský úsměv a pokračoval ve výkladu.

Po necelých dvou hodinách výkladu a procvičování si tagů v HTML, bylo pro mnohé zaznění tónu ohlašujícího konec výuky něco, jako vysvobození. Profesor se odebral pryč ze třídy a studenti si začali balit věci.
Aurelius

Upravil/a Sarako dne 11.10.2021 13:56