Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: V zajetí nadpřirozena

Přidal Sarako dne 08.10.2021 15:38
#584

Tondulin:
Vyrazil jsi s Kaiem k počítačové učebně. Kai se tvářil zamyšleně a celou cestu neřekl jediné slovo.

Došli jste do počítačové učebny. Lavice s počítači zde byly rozmístěny po obvodu třídy.
,,Profesor si nepotrpí na zasedací pořádek. Každej tejden se tu sedí jinak." poznamenal Kai, když si všiml, že se rozhlížíš po volném místu a sám se vydal k volnému místu vedle Kanny.

Při rozhlížení se po volném místě ti padl do oka Junji, kterého jsi předevčírem viděl vycházet z klubovny hledačů a který se doteď vybavoval s Tomonou. Když si však všiml, tvé a Kaiovi přítomnosti, rychle se s Tomonou rozloučil a vyrazil pryč ze třídy. (Můžeš se ho pokusit zastavit, nebo jít za ním a zkusit z něj získat nějaké odpovědi, ale co nevidět začne hodina. Jinak, volná místa k sezení jsou mezi Tomonou a Ryoko, mezi Kazouem a Hanako, nebo mezi Kenjim a Miharou.)

Aurelius:
,,Co já vím?" zašeptal Kanji a pokrčil rameny ,,Ale jedno je jasný. Junji je Makotův oddanej patolízal a poskok. Říká se, že měl problém s Róniny, ale díky Makotovi ho nechali na pokoji."
,,Snad se nechceš přiklánět k názoru, že Makoto umí čarovat?" podívala se na něj s úsměvem Asami.
,,Ne." odvětil jí Kanji ,,Ale když by bylo něco pravdy na tom, co říká Chiba, tak to, o čem se ty dva baví, rozhodně nebude horoskop na dnešní den."

Do třídy vešli Chiba a Kai. Junji se na chvíli zadíval jejich směrem, poté se urychleně rozloučil s Tomonou a vyrazil pryč ze třídy.

Upravil/a Sarako dne 08.10.2021 16:47