Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: V zajetí nadpřirozena

Přidal Sarako dne 07.10.2021 11:24
#581

Tondulin:
,,Vůbec ne." odpověděl ti Kai a zakroutil hlavou ,,A přidávat se do toho jejich klubu pošahanců, abych to zjistil, se mi nechce."

Kai se ještě na chvíli zamyslel, ale nic ho nenapadlo a tak dodal: ,,Asi bysme měli jít do třídy. Za chvíli nám začne další dvouhodinovka." a s batohem přes rameno vyčkával, jestli půjdeš s ním, nebo se ho budeš chtít ještě na něco zeptat.

Aurelius:
,,Ani Midori se té sukuby nebojí." začal tě ujišťovat Kanji.
,,Ale když jsme se s ní bavili o zmizení toho studenta, včetně té varianty se sukubou, působila dost nervózně." namítla Asami.
,,Midori se začala chovat nervózně už když poprvé viděla Henryho. Já bych se klidně vsadil, že by opravdovou sukubu určitě chtěla vidět stejně, jako já." odvětil jí s úsměvem Kanji a pokračoval v cestě.

Když jste dorazili do počítačové učebny, díky rozmístění lavic s počítači po obvodu učebny zde panoval jiný zasedací pořádek.
,,Zasedací pořádek tu není pevně daný." ujistila tě Asami, když ses rozhlížel, kam si sednout.
,,Jenom si nesedej k počítači hned u dveří, Kazou by se do tebe pustil za to, žes mu zabral jeho místo." dodal s úsměvem Kanji a palcem přes rameno ukázal k prázdnému místu u dveří.
Usadili jste se na trojici volných míst vedle sebe. Asami si začala z Aktovky vyndávat sešit a psací potřeby, zatímco Kanji jako první spustil počítač a pak až se obtěžoval s nějakou přípravou na hodinu.

Všiml sis, že se ve třídě objevil menší černovlasý student kterého jsi předtím viděl, jak doprovází vůdce Hledačů, zamířil rovnou za Tomonou a o něčem se s ní začal potichu vybavovat.

Upravil/a Sarako dne 07.10.2021 11:24