Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: čeština

Přidal libuska dne 15.08.2018 19:23
#1

Omlouvám se, ale neuměl by jste někdo poradit? Stáhla jsem si z Nexus několik módů a se dvěma mám problém s češtinou. Jedná se o Moon and Star a Notice Board. přestože jsem si stáhla a nainstalovala originál mód i češtinu a mám je ve stejných verzích, čeština mi tam nefunguje. U Notice by mi to až tak nevadilo, ale ten Moon and Star ano. Bohužel jsem to zjistila až když jsem se k tomu dostala, takže teď už bych ho asi odinstalovávat neměla, aby mi to zas nedělalo nepořádek ve hře. Nevíte co s tím? Děkuji.

Přidal libuska dne 15.08.2018 20:34
#2

Pardon, to je když nečtu. Špatná sekce. Pokud někdo přesune, budu ráda.

Přidal Pavelev dne 13.10.2018 01:36
#3

Ahoj.
Do toho módu Moon and Star bych češtinu nedával, tam zcela není jasné ke které verzi je, ten mód je staršího data, já bych takový mód nepoužíval, nemusí už být kompatibilní s módy na kterých je závislí a může ti dělat problémy. A Notice Board, mě čeština šla, je možné že jsem měl starší verzy, je to ale mód který tě přivede jen na známé místa, na všech vývěskách jsou stejné úkoly a není nijak zajímavý. Odinstalovat je můžeš, tím nic nezkazíš.

Srovnej si pořadí módů pomocí programu LOOT a zkus ještě TES5Edit, ten ti ukáže zda ti něco nechybí, nebo tam je něco co tam být nemá. TES5Edit musíš použít výhradně ten co je určený pro SKYRIN, zpust ho a nech ho dojet do konce, pokud se zastaví a hodí hlášku ERROR tak se podívej na poslední mód a pak u toho módu hledej jestli něco nechybí nebo tam máš špatný patch. Jeto velice laická a zjednodušená rada ale mě to vždy pomohlo.