Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Všeobecné dotazy

Přidal tatrgel dne 25.04.2017 21:24
#4

Než jsem to stihnul editnout tak jste napsali :D

Každopádně děkuji za rychlou reakci.

Musel jsem to tam dát ručně ten mód, ono se to bude dát určitě do toho managera nějak vložit, ale zatím sem nepřišel jak. Stáhl jsem si v praci právě 3 módy, překlad kalendáře na naše dny a měsíce :D a pak ty dva co jsem postoval. Ostatní stáhnu přes ten manager, jak radíš.

No zjistil jsem že ve hře když si savuju hru tak mam ten poslední patch 1.9, takže jsem zkusil ten mód na zbraně a nevypadá zle. Nejsem typ hráče co by potřeboval nějaký výhody, spíš naopak chci mít hru co nejtežší, šlo mi o to to vyzkoušet, co se do dmg týče tak dračí je stejně pořád nejlepší. takže to není nějaky fantadmagor mód, i když uvidíme.

Když si třeba například vyrobím nějaký ty zbraně z toho módu a pak ten mód vymažu, tak co se stane ze sejvem? Nezabuguje se? Raději sem si je zálohoval.

No a na závěr bych se chtěl zeptat ještě když už tu píšeme, neznáte nějakej mód kterej by stížil stealth? Protože když sem měl 100 plížení a ve věcech 3x nebo dokonce 4x+47% na plížení tak mě nikdo neviděl když jsem byl skrčenej ani když sem si chodil okolo jeho obličeje, párkrát se mě stalo že sem si vklidu vyháčkoval zámek, vybral místnost a teprve při cestě zpět jsem si všiml že tam sedí týpek na židly :D tak jsem si to z těch věcí vyndal a dal sem rezisty, koneckonců ty se hodí víc, ale i tak ten stealt jako takovej mě štve

EDIT: jo a dá se ten cizý mód upravit? Má tam jednu chybu, originál hra má text: nordské a on má nordský :D

Upravil/a tatrgel dne 25.04.2017 21:32