Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Všeobecné dotazy

Přidal tatrgel dne 25.04.2017 20:21
#1

Zdravím všechny co tohle čtou.

Potřeboval bych jestli by mě někdo trochu neobjasnil módy ve hře a celkově pár věcí kolem hry. Konkrétně se mě jedná o toto:
- každej ten mód má u sebe psáno že potřebuje konkrétní typ hry, což mě zatím jako začátečníkovi dělá trochu problém, protože nevím kde to zjistím. Když si pustím readme tak mě to píše THE ELDER SCROLLS V: SKYRIM Version 1.1. Chtěl bych tu nejnovější verzi ale vůbec nevím která přesně to je, na netu je těch verzí více
- jak je lepší ty módy stahovat? manuálně nebo přez ten mod manager? Zatím sem vše stahoval ručně, ale ještě jsem raději nikde nic nenahrával kromě jednoho módu na vitríny. Chce to po mě instalovat do pc, mám si to nainstalovat ten mód manager? Máte s tím někdo zkušenosti?
- druhá věc je instalace módů, některé jsou jen jako jeden soubor, některé v sobě mají i složky. Jestli jsem to správně pochopil tak ty soubory jenom překopíruju do příslušných složek?
- jak poznám který módy může s kterýma mixovat?
- doporučili byste mě nějakej mód se kterým máte zkušenosti? chtěl bych něco na více brnění a zbraní, stáhl jsem si zatím tohle http://www.nexusm...ds/19733/? a http://www.nexusm...ds/27644/?

Díky za odpovědi, jsem z toho úplně jelen.