Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Konspirace zaprisahlych

Přidal Psichi dne 23.08.2016 03:54
#1

Ahoj mam hloupej dotaz, dokoncil jsem ukol Konspirace zaprisahlych ---> Z Cidhenskeho dolu nikdo neutece.
Jde o ten quest kdyz dojdete poprve do Markarthu vidite vrazdu zeny, zjistite mega moc cachru atd... Tendle ukol je zvlastni, protoze jsem vlastne zacal celkem soucitit se Zaprisahlejma.

Ale k veci na konci druheho ukolu utecete z dolu a banda kolem Madanacha se zacne probijet mestem. To se mi nelibilo tak jsem je zabil... Ma to nejakej vliv na pozdejsi deni hry? Myslim da se pak Madanach jeste nekde potkat pripadne resit ten jejich problem???

A dobrej je Jarl takova mela v jeho meste a ani to snim nehne :D

Přidal Adrian_S dne 23.08.2016 09:37
#2

Máš dvě možnosti dokončit úkol "Z Cidhenského dolu nikdo neuteče...".

1) Pomůžeš Zapřísáhlým utéct z vězení i z města. To, že na konci pak zabijou Thonara Stříbrnokrevného a pár dalších strážných je v pořádku, tak to mělo být. Pak možná zaútočí na všechny, co mají zbraň (Yngvar Pěvec), ale ti by měli žít, neboť mají zapnutou nesmrtelnost.

Výhodou tohoto splnění úkolu je, že dostaneš od Madanacha unikátní zapřísáhlou zbroj (kompletní set). A dále, v Plání (přesněji na severu) se nachází dungeon "Pevnůstka Druadach", která patří Madanachovi. Kdybys tam nakráčel bez splnění úkolu, okamžitě by zaútočili, ale takhle ti nic neudělají. V podstatě se jedná o "nejbezpečnější" místo v přírodě.

2) Zabiješ Madanacha a jeho partu. Tato cesta je trochu složitější, protože musíš vědět, kdy ho chceš zabít. Když se ho pokusíš hned ve vězení, nepřežiješ.. Ostatní útočí silnými ranami a Madanach kouzlí.
Nejlepší možnost je zaútočit během útěku, kdy se střetnete s trpasličími koulemi. Tam je velká pravděpodobnost, že to vyjde.

Až vylezeš z rozvalin, u dveří už bude čekat Thronar, poděkuje ti, dá prsten jako odměnu a úkol končí. Avšak "Pevnůstka Druadach" bude nepřátelská, jako klasický dungeon.

Přidal Psichi dne 23.08.2016 11:32
#3

Super ja ho zabil az ve meste zabili mi totiz kovarku nebo toho jejiho poskoka ted nevim a jeste nekoho tak jsem to nahral a pomohl mestu je sejmout. Thronar umre pokazdy a to me vubec nevadi. Nemam rad tydle lidi v pozadi co tahaj za nitky. Tak dik bez Pevnustky to preziju. Zbroj atd jsem dostal, ale kouzlim takze ji stejne nenosim :D Ja prave doufal ze by se pak jeste nejak mohl ten pribeh s zaprisahlejma rozvinout dal.

Přidal KinimodLP dne 23.08.2016 13:22
#4

Pěkný výklad Adri! ;)

Přidal SeveruS dne 24.08.2016 17:47
#5

JAJ!
Omlouvám se za spam, ale sakra, sakra, sakra, jsem děsnej slaboch a musím:
Celkem solidní výzvou v tomto případě je pokusit se získat obojí, jak zbroj tak prsten....... ;)