Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Konspirace zaprisahlych

Přidal Adrian_S dne 23.08.2016 09:37
#2

Máš dvě možnosti dokončit úkol "Z Cidhenského dolu nikdo neuteče...".

1) Pomůžeš Zapřísáhlým utéct z vězení i z města. To, že na konci pak zabijou Thonara Stříbrnokrevného a pár dalších strážných je v pořádku, tak to mělo být. Pak možná zaútočí na všechny, co mají zbraň (Yngvar Pěvec), ale ti by měli žít, neboť mají zapnutou nesmrtelnost.

Výhodou tohoto splnění úkolu je, že dostaneš od Madanacha unikátní zapřísáhlou zbroj (kompletní set). A dále, v Plání (přesněji na severu) se nachází dungeon "Pevnůstka Druadach", která patří Madanachovi. Kdybys tam nakráčel bez splnění úkolu, okamžitě by zaútočili, ale takhle ti nic neudělají. V podstatě se jedná o "nejbezpečnější" místo v přírodě.

2) Zabiješ Madanacha a jeho partu. Tato cesta je trochu složitější, protože musíš vědět, kdy ho chceš zabít. Když se ho pokusíš hned ve vězení, nepřežiješ.. Ostatní útočí silnými ranami a Madanach kouzlí.
Nejlepší možnost je zaútočit během útěku, kdy se střetnete s trpasličími koulemi. Tam je velká pravděpodobnost, že to vyjde.

Až vylezeš z rozvalin, u dveří už bude čekat Thronar, poděkuje ti, dá prsten jako odměnu a úkol končí. Avšak "Pevnůstka Druadach" bude nepřátelská, jako klasický dungeon.