Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 17.10.2021 14:41
#4272

→ Tah 1053

Provedl jsem vyhodnocení výsledků ankety o oblíbenosti a neoblíbenosti postav. V některých kategoriích došlo k shodě počtu nominací a tak je možné uspořádat finále. V případě jedné kategorie pak došlo k mnohem většímu počtu shodných nominací tak tam to tolik jasné není. V případě kategorie neoblíbené ženské vypravěčské postavy došlo ke shodě pouze u jedné nominace. A to v případě Sabriny Calové (dcera Tyrwina Cala, pravděpodobná budoucí manželka Císaře).

Nejvíce nominací o shodném počtu získali:

Případné finální hlasování: ZDE

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
(spíš)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
Belius se po tvé reakci pobaveně zasmál, ale nijak ji více nekomentoval.
„A také probereme můj námět, který by mohl přinést do rozpočtu nemálo peněz. Sice s drobnou počáteční investicí, ale návratnost je velká.“ připomněl mu Chocholka poté, zatímco sis ověřoval zdali Mirabelle už odejít nechce. Mirabelle mezitím dopila skleničku vína, ale nedala ti jakýkoliv jiný pokyn nazpět.

„Achjo...“ povzdechl si Belius, „Váženě budeme hlasovat na radě hrabství o tom jestli otevřeme bordel, nebo neotevřeme?“ zakroutil hlavou směrem k Chocholkovi.
„Je to přínosné pro hrabství.“ namítl Chocholka, který se nenechal Beliovým nepříliš otevřeným postolem k otevření nevěstince nijak odradit.
„Souhlasím. Hlasování by mělo proběhnout.“ připojil se na stranu Chocholky Elbert, „Pokud bude umístěn mimo město nebude to nijak pohoršovat občany města ani návštěvníky. Přispěje to do pokladnice hrabství a obnovení zdejšího vojska do nějakého více bojeschopného stavu bude potřebovat spoustu financí. Peníze ve Shornhelmského království to nemůžou pokrývat a finance, které dal náš rod do města musí být efektivně využity buď na rozvoj a opravu následků po obléhání nebo na navýšení tvorby dalších zisků. Nesmíme je promarnit.“ pokračoval.

Mirabelle se jen pousmála a podívala se na Anitu, která se netvářila příliš nadšeně. Adrianna se o proti tomu netvářila nijak pohoršeně ani překvapeně nad tématem, které Chocholka otevřel krátce po konci večeře.

„Nemyslím si, že bychom měli něco takového podporovat. Měli bychom peníze investovat lépe, existují jiná povolání, která si naslouží naši podporu a rozvoj. Můžeme obnovit nějaké doly, vystavět nové osady, ale podporovat stavbu nevěstince a všechno co to obnáší se mi velmi příčí.“ dala najevo svůj názor, „Já budu rozhodně proti. Toto nepodpořím.“ dodala, „S tím zítra počítejte.“
„Já též ne. Souhlasím se svojí drahou ženou, že tohle není cesta.“ usmál se Belius směrem k Chocholkovi.
„Mé stanovisko znáš.“ obrátil se na Chocholku Elbert, „Adrianno?“ koukl na svoji sestru.
„Je to povolání jako každé jiné.“ namítla Adrianna, „Pokud to probíhá dobrovolně a nikdo k ničemu není jakkoliv nucen nemám s tím zásadní problém.“ odpověděla Elbertovi Adrianna a přitom se podívala na Chocholku, „Mimo jiné to zvýší zájem o lektvary proti nemocem, různá povzbuzovala... Pokud na to obchodníci ve městě nebo zdejší alchymista adekvátně zareaguje bude mít kde to prodat.“ obrátila se zpět na Elberta, „To je asi vše co k tomu řeknu. Ale svůj konečný postoj vyjádřím až při hlasování.“
Belius vykulil oči na Adriannu.
„Myslím, že zrovna tohle se příliš dobrovolně nedělá... alespoň z toho co vím z Imperial City je k tomu spousta žen nucena.“ poznamenala Mirabelle, „Ale Imperial City je Imperial City, spousta věcí se tam skryje...“ dodala.
„My bychom si to ohlídali.“ ujistil ji Chocholka, „Slušné zacházení, slušný plat, slušné zázemí. Mince v pokladně hrabství by byly jistotou a financování dalších projektů nejenom těch armádních by mohlo odstartovat hned jak by se začali navracet první zlaťáčky.“ promnul si ruce argonian.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
Vyčkal jsi pár okamžiků a když se zdálo, že je postava již na posledním schodu připravil sis kouzlo denního světla, jakmile cosi za rachotu kovu vystoupalo do temné chodby, otevřel si dveře a vrhl připravené kouzlo. Záblesk světla rozzářil temnou místnost natolik silně, že přiměl i tebe zavřít oči. Společně se zábleskem si zaslechl strašlivý bolestiví řev, který se rozléhal pronikavě po celém domě jakoby dotyčnou osobu tvé kouzlo spalovalo neskutečnou bolestí. Řev se stupňoval až do nesnesitelných výšin dokud jsi sebou několikrát prudce necukl a neprobudil se. Srdce ti silně bušilo a tvé nedobrovolné probuzení vzbudilo i Lauranu.

„Jsi v pořádku?“ zeptala se starostlivě a vyvolala magickou svíci, kterou umístila nad vás, aby pokud možno co nejméně zasahovala ke spící Merril. Ta očividně spala tvrdě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunter
„Jeho sídlo zvenčí vypadá jako většina sídel patřících výše postaveným nebo bohatším občanům Imperial City.“ začala ti popisovat sídlo po přikývnutí Zenira, „Není na něm nic zajímavého, ale jak to vypadá uvnitř nemám ponětí. Hlídky se přes ulici kde bydlí pohybují spíš nepravidelně než pravidelně a musíme brát v potaz, že je to úředník od Penitus Oculatus...“ dodala, „Jsem klidně proto, abychom to vyřešili rovnou ještě dnes večer, ale vše záleží na vašem rozhodnutí. Jaké vybavení budeme potřebovat?“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy