Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal scorpioncz dne 13.04.2021 12:35
#3848

"Jop, vystihla jsi to docela přesně. Samozřejmě o tom asi řeknu blízkým, ale víceméně bych to chtěl zamlčet. Jediný kdo by naši výpravu možná mohl pochopit na univerzitě, je Palagán. Ten se spíše řídí logickým, než emocionálním. Při troše štěstí mi to pomůže vyřešit. Ale detaily naší výpravy a osudu Globulla si nechám spíše pro sebe. Netřeba přilévat oheň do ohně."

"No a co bude dál? Taktéž ještě přesně nevím ... ale v jednom měl Appius pravdu, rod Vici upadá. Myslím, že je čas ho nějak nakopnout a vyzvednout jeho prestiž. Samozřejmě ne těmi prostředky, jakými to plánoval Appius, ale něco málo by se dělat mělo." Zamyšleně poznamenám. "To je asi to první, co bych chtěl pořádně dělat, až vyřešíme všechny věci okolo našeho návratu. Je tolik věcí, co je potřeba udělat ..." Povzdechnu si a připiju vína. "A myslím, že až mě to přestane bavit a začne otravovat, tak si zabalím svých pět švestek a půjdu se zašít na nějakou další výpravu ... tentokrát ale do nějakých ruin kvůli výzkumu a ne do sfér oblivionu. Něco méně nebezpečného. Když budeš chtít, tak tě vezmu sebou. Přece jen na chvilku potřebuje jednou za čas každý." Pousměju se.

"No myslím, že už mám v sobě dost vína na to, abych sebou plácl na v podstatě cokoliv a bez problému usnul." Zasměju se a ještě se zeptám: "Kde se můžu natáhnout?" A jen co to zjistím, tak se na ono místo s popřáním dobré noci Ele vydám spát. Spát konečně bez nějakých větších problémů ... a hlavně v klidu.

Upravil/a scorpioncz dne 13.04.2021 13:13