Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 08.05.2016 23:09
#13

→ Tah 3.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
Oblékl sis starší šedivé roucho, které jsi v minulosti dost nosíval a vyrazil pryč z pokoje. Sešel schodiště a vyhledal kuchyň ve které si však žádné služebnictvo nenašel. Pootvíral jsi pár skřínek a nalezl část včerejšího chleba, salám a rozkrájený kozí sýr. Talíře se nacházejí ve vyšších skříňkách a příbor je v menších.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Nivrel se upřímně usmála když jsi stisk její ruku a ještě více se spokojeně usmívala, když jsi vyrazil ke stolku s připraveným jídlem. „Nivrel postarej se mi o něj prosím tě. Já si jen odložím a hned se přijdu na snídat.“ Nivrel souhlasně přikývla a zamířila k tobě. Mlčky se usadila naproti tobě a začala rozlévat do fialova zbarvenou šťávu z dřevěného džbánku do připravených hrníčků. Na stolku se krom nejrůznějších místních druhů ovoce nacházeli i oříšky a jídlo typické pro Cyrodiil - kozí sýr, salám a bochník Cyrodiilského chleba.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Vraždy. Zabila několik osob v Morrowindu. Včera jsem tu měl složku s portréty, které se jí náramně podobaly. Nakonec se mi povedlo skutečně prokázat podobu a proto jsem jí tu zadržel.“ odpověděl ti Nir. „Klidně vám je přinesu k soudu. Teď je u sebe nemám.“ Důstojník zůstal stát ani se nenamáhal posadit se ke stolku.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Ale počkáme. Vždyť Gaturn ještě taky není připravený.“ zvolal Eris zatím co se Gaturn stejně jako ty v rychlosti připravoval. Na rozdíl od tebe však hledal svoji brašnu, kterou stihl během svého hledání v truhle někam zašantročit. Dunmer si akorát při pohledu na Orka promnul tvář a cosi si pomyslel. Když sis navlékl poslední část oblečení Eris koukl na Gaturna a k jeho úlevě spatřil brašnu hozenou pod stolem. Předal jí Gaturnovi a konečně jste mohli společně vyrazit na snídani.

Na chodbě ubikací bylo v celku rušno jak bývá v ranních hodinách zvykem. Novicové na poslední chvilku zjišťovali termíny zkoušek a nebo se urychleně přemisťovali do jídelny, aby zabrali lepší místa. Někteří snídani vynechali a zamířili zabrat místa na přednášku.
„Jak chceš stihnout obě na jednou?“ zeptal se Eris. „Není to trošku na nic přijít v půlce přednášky a nevědět oč jde? i když.. tobě to vlastně nikdy nedělalo moc velký problém.“ následovala krátká odmlka při které jsi mluvil o bezpečnosti. Gaturn se nijak do vašeho rozhovoru nezapojoval. Jen mlčky kráčel kolem vás a sem tam někoho pozdravil. „Já obavy o své zdraví nemám. Včerejší evakuace proběhla skvěle a teď když je zpět Arcimág? Nemyslím si, že by se někdo pokusil o něco podobného.“ na tvoji další reakci nereagoval.

Sešli jste ze schodů a už jste chtěli zamířil do jídelny, když se dveře dveře do velkého sálu otevřeli a vešla blonďatá altmerka (graf. obrázek - zde) v černém Thalmorském oděvu. Povýšeneckou chůzí kráčela ke schodišti a i když jí Gaturn zdvořile pozdravil jak měl ve zvyku neodpověděla mu.
„Co tu chce Thalmor v takhle brzkou hodinu?“ podivil se Eris, když jste vešli do jídelny. U okénka vydávající snídani byla fronta o osmi novicích. Gaturn se ihned nabídl, že místo vás frontu vystojí. Eris mu v tom nebránil a rozhlížel se po nějakém volném stolku. Volné byly dva. Jeden v rohu pro dvě osoby, ale pokud by jste si vypůjčili židli od vedlejšího stolu mohl by si k vám sednout i Ork a druhý pro čtyři blíže k učitelskému. U kterého seděla akorát Mirabelle.


Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 08.05.2016 23:11