Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 08.05.2016 22:02
#8

→ Tah 2.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
Zívl sis a protáhl se. Jen co ses usadil na posteli otočila se k tobě Laurana a vyslechla vše co jsi měl na srdci. „Ale jo.. nějakou snídani bys mi mohl přinést. Byl bys moc hodný.“ usmála se Laurana a pomaličku vstala z postele. „Malá má asi také hlad..“ pokračovala v momentě kdy jsi vyčaroval vodu do připravené mísy a začal si omývat tvář a ruce. „..máš hlad?“ znělo od tvé manželky zatím co promlouvala k Merril.

Přesunul jsi se k složeným rouchům z Univerzitního pokoje. Nakrátko si zaváhal jaké roucho si vzít. Krom dvojice oblíbených rouch (slavnostního a roucha novice bleskové magie) se zde nacházelo hned několik dalších méně používaných rouch různých barev.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Uvázal jsi koně a vyrazil k točitému schodišti po kterém jsi začal pomaličku stoupat nahoru hlouběji do dutého kmenu stromu. „Ano.. je to hodně starý strom.“ odpověděla ti Carwen a naznačila abys přidal. Jen co jsi vystoupal po schodech až nahoru spatřil jsi rozlehlou kulatou místnost, která se dále větvila do několika dalších místností skrytých za zdobenými dřevěnými dveřmi. Lanové žebříky naznačovaly, že místnosti se nacházejí i výše. „Doufám, že se nebojíš výšek.“ konstatovala Bosmerka s úsměvem.

Kruhová místnost byla vybavena několika nádobami se světluškami a také dřevěným ozdobným nábytkem, který byl typickým Valenským výrobkem. Opodál se nacházel podlouhlejší stůl pro šest osob v čele židle chyběly a podle připravených čistých dřevěných talířů a různě obložených misek byl váš příchod očekáván.
„Belwen? Nivrel?“ zvolala Carwen a rozhlížela se po místnosti.
„Oh.. ehm.. hned jsem tam!“ ozval se ženský hlas z jedné z přilehlých místností a během několika sekund jsi spatřil další blonďatou bosmerku (graf. obrázek - zde). Oproti Carwen byla trošku menší a o dost hubenější. Oblečená byla do zelených šatů, které zdobily skutečné listy. Všiml sis, že na levé části hrudi má modrou malůvku. Bosmerka na první pohled působila o proti Carwen dost nesměle.
„Aedane tohle je Nivrel.“ představila tě Carwen a Nivrel s mírným úsměvem natáhla ruku na pozdrav. „Je tu i Belwen? Že bychom to představování udělali při jednom.“
„Asi před hodinou odjela..“ odpověděla jí Nivrel. „..doufám, že jsem připravil snídani na kterou jste zvyklí.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„To je jedno z vašich největších štěstí Šermíři. Jinak by jste zodpovídal hned z několika vražd.“ oznámil ti Nir, když jsi zmiňoval boule a modřiny legionářů, které jsi přemohl. „Já jsem své slovo dodržel. Dohodli jsme se jasně zde je důkaz..“ ozval se opět a vytáhl z desek papír s tvým podpisem.


Já Šermíř z Morrowindu beru na sebe veškeré zločiny, které způsobila dunmerka označovaná jako „stopařka“ vlastním jménem představena jako Arvena zde v Imperial City (Cyrodiilu). Veškeré zločiny spáchala na můj rozkaz nikoliv ze svého osobního popudu.

Konkrétně se jedná o následující prohřešky: Vloupání do domu a následné nezákonné pobývání v něm, útok na Císařského důstojníka (generál Lucius Valerius) a jeho doprovod.

Stopařka je tím shledána z výše zmíněných prohřešku – zločiny jako nevinná a nemůže být za tyto prohřešky již nadále trestána ani se již nadále nebude považovat za podezřelou v tomto vyšetřování.

Podpis Šermíře z Morrowindu zde: *tvůj podpis*

Podpis Důstojníka vedoucího výslech zde: *Nirův podpis*Nechal ti pár minut na prohlédnutí papíru a následně ho uklidil zpět do desek, „Dunmerka byla obviněna z jiných zločinů, které jste na sebe už ale nevzal.“ domluvil a opět tě nechal mluvit. Jakmile si domluvil promnul si důstojník bradu a koukl na Rodericka stojícího opodál, následně otočil hlavu k tobě „Nabídl jsem vám férové jednání Šermíři. Plivl jste na něj a kvůli vám jsme ztratili hned dva vězně s pochybnou pověstí. Z toho se jen tak nevyvlíknete a opět jste svým jednáním narušil vyšetřování ale to už vám spočítá soud.“ pravil s výhružně pozvednutým prstem. „A ještě se dozvídám, že jste obyčejný lovec odměn co zabíjí za prachy jiné.“ odmlčel se a vstal od stolu. Desky sevřel v ruce a se slovy, „Myslím, že zbytek si povíme u nadcházejícího soudu. Za předpokladu, že nemáte nic na srdci.“
„S vaším dovolením Důstojníku, rád bych před soudem ještě mladého muže vyzpovídal a naposledy se s ním pomodlil o Osmičce.“ ozval se kněz a udělal několik kroků blíže k Nirovi.
„Pokud nebude vězeň proti klidně.“ odpověděl mu a očekával tvoji reakci.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Aj.. promiň.“ omlouval se Gaturn, když jsi se ozval. Hlavu měl přitom vraženou v truhle a stále hledal knihu. „Šlo to. Spadlo se lehce když víš, že ti nehrozí téměř žádné nebezpečí.“ odpověděl ti mezitím Eris a přehodil si přes rameno brašnu. Zkontroloval zdali má uvnitř svůj deník s poznámkami k přednáškám. „Nevím jak Gaturn, ale já mířím na snídani a pak hnedka na nějakou přednášku.“
„Já taky!“ křikl Gaturn s hlavou v truhle a spokojeně vytáhl knihu, kterou hledal. „Konečně..“ usmál se a rukou pohladil obal knihy. Eris se po jeho reakci jen pousmál.


Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 08.05.2016 22:08