Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Overlordi

Přidal Killiaden09 dne 09.08.2017 17:33
#1

Denní doba: Noc
Roční období: Jaro

Tonda


Došel jsi si stoupnout před svůj stan kde se za nějakou chvíly začaly shromažďovat bojovníci 500, plivači 400 a jezdci 200. Za chvíly se oběvil Draien vedoucí osedlaného drakanna "Až se vrátíte budeme už za řekou." řekl pokoušeje se o vtip a předávaje ti otěže.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/b4/b6/dc/b4b6dc6f63d9d77a2096d2458fad17ee.png

Len


Došel jsi zpět do svého stanu kde již na opěradle tvé židle seděl havran se zprávou připevněnou v malém sáčku mezi křídly.
Hlášení

Za nějakou chvíly přišel do stanu Caleán: "Všiml jsem si havrana, nějaké novinky ?"

BadWolf


"Jistě pane. Dobrou noc." řekl Akron když jsi opustil otevřený stan a zamířil k svému osobnímu který byl kousek od něj. Když jsi vešel všiml jsi si krom své truhly i stoličky, malého stolu a roztáhlého stohu slámy na němž byly položeny dvě složené přikrývky. jedna jako prostěradlo jedna jako přikrývka. Stan byl osvícen třemi lampamy.

hRDLA


"Aj to je samozdřejmost." řekl Svengir a začal si čistit dýmku když byl hotov schoval jí do své brašny. Vstal ze své židle a pomalu se vydal ke vstupu do stanu kde se zastavil "Zítra ráno si vezmu několik bojovníků a golemů abychom urychlili stavbu mostu. Co se přípravy města týče mohly by jsme vyhloubení urychlit použítím prachu zmunice ovšem oslabily bychom tím naši efektivitu."

Aurelius


Vjel jsi do města kde na tebe čekala skupina mágů podávající informace o stavu tábora.
Stav


Tahy bez odpovědi

Přidal BadWolf dne 09.08.2017 23:44
#2

Chvíli si promnu oči, projdu sem a tam po pokoji a pak výjdu znovu ven, pod otevřené nebe, abych se nadýchal čerstvého vzduchu a rozhlídnu se co se děje po táboře zatímco si v duchu odříkávám modlitbu.

Přidal hRDLA dne 10.08.2017 09:26
#3

,,Abych pravdu řekl tak se mi to moc nelíbí, možná ho budeme brzy potřebovat. Počkáme až bude dostavěn most a průzkumníci zjistí co nás v téhle zemi vlastně čeká, poté teprve budeme rozhodovat jak naložíte s vojenským materiálem."

Přidal Aurelius dne 10.08.2017 19:11
#4

Počkám si na mapu města. Nebudu stavbu těchto speciálních budov střílet od oka.

Přidal Killiaden09 dne 13.08.2017 11:56
#5

Denní doba: Noc
Roční období: Jaro

Tonda


Došel jsi si stoupnout před svůj stan kde se za nějakou chvíly začaly shromažďovat bojovníci 500, plivači 400 a jezdci 200. Za chvíly se oběvil Draien vedoucí osedlaného drakanna "Až se vrátíte budeme už za řekou." řekl pokoušeje se o vtip a předávaje ti otěže.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/b4/b6/dc/b4b6dc6f63d9d77a2096d2458fad17ee.png

Len


"Však toto jsme již probíraly sire ..." řekl Caleán připomínající vaši ranní konverzaci a list který ti byl přinesen
List

"Dojdu zajistit ten zbytek a schromáždím muže ... možná by jsi chtěl povolat své nemrtvé z kosení lesů." řekl Caleán a opustil stan. Když jsi sám vyšel ven byl tábor již relativně zaneprázdněn balením stanů a zásob. Všiml jsi si i bojovníků mířících k jeskyni a zvědů opouštějících tábor. Po nějaké chvíly jsi si všiml vracejících se jezdců doprovázející zvědy "Na východě jsme nalezly opuštěnou tvrz s cestou směřující na jih kde leží větší usedlost. Snažili jsme se na sebe neupozornit takže jsme nejeli moc blízko." řekl jeden z jezdců když k tobě dojeli a pomohl zvědovy doplnit mapu
https://s27.postimg.org/f696e98oj/len.png

BadWolf


Po chvíly kdy jsi stál venku jsi si všiml ženy v lehké zbroji směřující k tobě s několika papíry "Omlouvám se za zdržení sire. Čekala jsem na posledního průzkumníka." S těmito slovy ti předala štosy papírů
https://s22.postimg.org/869oeprkh/bw_mapa.png

hRDLA


"Dobrá tedy ... dobrou noc přítely." řekl Svengir a opustil stan.Jsi ve svém stanu který má celkem tři části 1. Sněm 2. Osobní ubikace 3. Malá dílna

Aurelius


https://s17.postimg.org/k7wqkslvz/aur.png
popiš svůj další tah a na discord mi uprav tuhle mapu

Tahy bez odpovědi

Upravil/a Killiaden09 dne 13.08.2017 13:31

Přidal Leneren dne 13.08.2017 14:18
#6

Perfektní, už jsem se bál, že tu jsme sami. Úžasné! Pokračujte v prohlédávání oblasti, pokud možné tak skrytě. Jestli ne, tak nechám na každém vůdci zvědů individuálně jak se vypořádá s kontaktem. Pouze jediná připomínka. Pokud už budou chtít někoho zabít, ať nenechají nikoho utéct a těla ať přivezou zpět. Caleánovi, i přesto, že ten idiot už odešel bez mého svolení, věnuji velký úsměv a pošlu za ním někoho kdo mu vyřídí, že má doprdele práci. Ten někdo koho pošlu mu slovo od slova řekne: Potřebuji těch 100 osadníků a 20 vojáků, které jsem tě nechal vybrat. Budou žít zde na povrchu; jakmile budu mít menší mapu této oblasti, tak bych zadal stavby. Prozatím jim bude stačit malé opevnění. Pokynu mu, aby mě následoval a výjdu ze stanu, projdu se s ním skrz tábor, mám pro něj ještě další úkoly Musíme se také připravit na přesun, potřebujeme dostat lidi do formací. To pro tebe bude asi vše Shalar morgular blabla bla evil řeč, přivolám zpátky nemrtvé

Upravil/a Leneren dne 13.08.2017 20:28

Přidal BadWolf dne 13.08.2017 19:48
#7

"Díky. Vaše jméno a hodnost prosím? Rád si držím přehled. A budu mít pár otázek, znáte hlášení sama nebo si mám předvolat jednotlivé zvědy?"

Přidal hRDLA dne 14.08.2017 11:32
#8

Půjdu si prohlédnout jak vypadá moje dílna.

Přidal Tondulin dne 14.08.2017 12:27
#9

"Jestli se vůbec vrátíme." Odpovím, vyskočím na záda osedlaného zvířete a pokynu svým velitelům aby seřadili vojsko a následovali mě. Pak už vyjedu z tábora vstříc novému dobrodružství.

Přidal Aurelius dne 14.08.2017 15:58
#10

Rozdám rozkazy přesně podle toho jak jsem zakreslil na mapu, výstavbu prvních kasáren a skladiště stanovým jako prioritu, následně pak trh a jako poslední až druhé kasárny. (předpokládám, že časem z toho bude větší město a kasárny je potřeba mít na obou koncích města)

Přidal Killiaden09 dne 20.08.2017 19:07
#11

Denní doba: Noc
Roční období: Jaro

Tonda


Po cestě z tábora tebe a tvé vojáky vyprovázely přání zdaru a vítězsví Do vesnice dorazíte za 6 tahů

Len


Chvíly po té co jsi vyhmátl náhodného elfa a poslal ho hledat Caleána jsi je oba spatřil jak se k tobě vrací. "Vím že mám práci sire dokonce jsem je již sehnal." Bránil se Caleán když k tobě došli.
https://s27.postimg.org/f696e98oj/len.png

BadWolf


"Kapitánka Elayne Frost pane. Znám všechny detaily." řekla žena a uklonila se ti.
https://s22.postimg.org/869oeprkh/bw_mapa.png

hRDLA


Když jsi vešel do svojí dílny všiml jsi si dvou beden, dvou truhel, vyztuženého stolu a židle.bedny obsahují materiál, v jedné truhle je nářadí a v druhé jsou knihy které ti svěřil otec obsahující návody na sestrojení jednodušších zařízení a zbraní.

Aurelius


Po krátké debatě o rozmístění staveb se skupinka rozešla. Na místě jsi zůstal jen ty a Loreth. "Hmmm mno asi si budeme muset najít místo na přespání než se buď postaví kasárny nebo vaše sídlo sire ..." konstatoval.

Tahy bez odpovědi

Přidal BadWolf dne 21.08.2017 13:28
#12

"Dobře kapitánko, pojďte dovnitř. Chci vědět jaké jsou zprávy od pobřeží, od pramene, od hor a od lesa. Nejdřív ale, našli jste něco pozoruhodného?"

Přidal hRDLA dne 22.08.2017 13:30
#13

Podívám se jaké užitečné návody by tam mohli být a pomalu půjdu spát.

Přidal Aurelius dne 22.08.2017 17:22
#14

"Nebo se prostě k někomu dočasně přistěhujeme..." namítnu Lorethovi, "Jsem přeci jejich vůdce, mělo by pro ně být ctí mě pohostit a žít se mnou pod jednou střechou." dodám.

Přidal Leneren dne 25.08.2017 21:41
#15

Podívám se na něj a ve svých nádherných myšlenkových pochodech se zeptám sám sebe, kdo doprdele raději jde mluvit, než aby dělal ty příkazy, následně seberu veškerou svou vnitřní energii, abych ze sebe neudělal opakovací kuši plnou urážek a odpovím Caleánovi "K"

Upravil/a Leneren dne 25.08.2017 21:42

Přidal Killiaden09 dne 07.09.2017 01:18
#16

Denní doba: Noc
Roční období: Jaro

Tonda


Do vesnice dorazíte za 5 tahů

Len


Přípravy na cestu pokračují 1 tah
https://s27.postimg.org/f696e98oj/len.png

BadWolf


Vešel jsi zpět do stanu následován Kapitánkou Elayne. Na stolku jsi rozložil mapu okolí a poslechl si hlášení ,,Jako pozoruhodné by jsme mohly označit vraky lodí a stopy po bitvách podél pobřeží. Jinak v lesích ani u pramene nebyly podobné stopy ... myslíme si že jde pouze o šarvátky mezi místními obchodníky a piráty... Dále jsme si všimli několika starých cest vedoucích na jih ale zdá se být již dlouho nepoužitá. "
https://s22.postimg.org/869oeprkh/bw_mapa.png

hRDLA


Chvíli jsi se prohraboval a pročítal knihy a návody v truhle. Našel jsi nákresy na tvorbu pistole, muškety a golema. Dále jsi si všiml i malé poznámky na níž byla naspána jakási chemická formule, poznámku o zacházení s minami a knihu s teorií o Mana Bateriích. Všechny zajímavé nákresy a knihy jsi položil na svůj stůl a šel si lehnout. Vzbudíš se za rozbřezku.

Aurelius


,,Mno dobrá uvidíme se ráno pane.." řekl Loreth a vydal se hledat hostinec.Nyní se můžeš buď projít po městě a najít nějaké příjemnější místo na přespání nebo zkusit najít svůj stan.

Tahy bez odpovědi

Upravil/a Killiaden09 dne 07.09.2017 01:44

Přidal BadWolf dne 07.09.2017 01:55
#17

Povzdychnu si "Nevím, jestli vaši muži pochopili moje rozkazy, špatně jsem se formuloval nebo nebyl dostatek času. Možná všechno troje naráz. Bez urážky. Vraky lodí jsou určitě užitečné, a značí že bysme mohli být poblíž obchodovatelných vod, kam později zapátráme, ale já jsem se ptal po všem užitečném. Například jaký je kde terén, jaká půda, zvěř a jakým rostlinám se tam daří popřípadě dařit nejspíše nebude. Vlhkost vzduchu tady asi bude všude stejná. A když už jsme u těch lodí, tak bližší prozkoumání ukáže jestli to byli lodě obchodní, vojenské nebo pirátské..."
sednu si a promnuji si obličej.
"Jsem myslel že tohle jsme vás učili. Nevadí. Nevadí. Zítra nám pomůžete s přesunem, pobřeží prozkoumáme na místě. Nějací rytíři a vojáci budou držet hlídky s odstupem, vy jiim pomůžete. Byl bych rád kdybyste už nyní vybrala nějaké schopné muže které později pošleme po těch cestách na průzkum. Je-li hlášení kompletní, můžete jít. Máte-li něco na srdci, vem s tím."

Přidal Aurelius dne 09.09.2017 12:46
#18

Budu se spokojenou a poklidnou chůzí procházet po svém městě, pokud mě někdo pozdraví, pozdravím také. Budu si všímat jaká nálada panuje mezi obyčejným lidem, jak poctivě vykonávají dělníci a strže svoji práci a celkově jak na první pohled fungují vztahy v mém městě.