Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Overlordi

Přidal Killiaden09 dne 09.08.2017 17:33
#181

Denní doba: Noc
Roční období: Jaro

Tonda


Došel jsi si stoupnout před svůj stan kde se za nějakou chvíly začaly shromažďovat bojovníci 500, plivači 400 a jezdci 200. Za chvíly se oběvil Draien vedoucí osedlaného drakanna "Až se vrátíte budeme už za řekou." řekl pokoušeje se o vtip a předávaje ti otěže.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/b4/b6/dc/b4b6dc6f63d9d77a2096d2458fad17ee.png

Len


Došel jsi zpět do svého stanu kde již na opěradle tvé židle seděl havran se zprávou připevněnou v malém sáčku mezi křídly.
Hlášení

Za nějakou chvíly přišel do stanu Caleán: "Všiml jsem si havrana, nějaké novinky ?"

BadWolf


"Jistě pane. Dobrou noc." řekl Akron když jsi opustil otevřený stan a zamířil k svému osobnímu který byl kousek od něj. Když jsi vešel všiml jsi si krom své truhly i stoličky, malého stolu a roztáhlého stohu slámy na němž byly položeny dvě složené přikrývky. jedna jako prostěradlo jedna jako přikrývka. Stan byl osvícen třemi lampamy.

hRDLA


"Aj to je samozdřejmost." řekl Svengir a začal si čistit dýmku když byl hotov schoval jí do své brašny. Vstal ze své židle a pomalu se vydal ke vstupu do stanu kde se zastavil "Zítra ráno si vezmu několik bojovníků a golemů abychom urychlili stavbu mostu. Co se přípravy města týče mohly by jsme vyhloubení urychlit použítím prachu zmunice ovšem oslabily bychom tím naši efektivitu."

Aurelius


Vjel jsi do města kde na tebe čekala skupina mágů podávající informace o stavu tábora.
Stav


Tahy bez odpovědi