Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Overlordi

Přidal Killiaden09 dne 09.01.2016 13:30
#3

Tonda

Nacházíš se na malé pláni uprostřed džungle. Většina pláně byla pokryta vozy s materiálem a zásobami, karavany a osadníky které jsi byl schopný během posledních dnů na Acheronu schromáždit. Než jsi si se pořádně rozkoukal uslyšel jsi vedle sebe známý hlas ''Už jsem si myslel že tam zůstaneš. I když nevím co bychom bez tebe dělali.'' Řekl Draien (Tvůj starý přítel se kterým jsi často vyrážel do lesů na lov nebo na trénink přírodní magie) a postavil se vedle tebe dívajíce se na karavany.

Inventář


Sarako

Stál jsi na malém kopečku nad jezer na jehož břehu tvoji lidé již stihly postavit své provizorní stany. Pod kopcem právě rozdávala rozkyzy jezdcům tvoje pravá ruka Yerena (zkušená bojovnice a jezdkyně v boji používající spíše luk a kopí). Jezdci s kývnutím přijaly rozkazy a rozjely se v malých skupinkách na všechny strany. Yerena se s lehkým usměvem vydaly k tobě na kopec.

Inventář


Badwolf

Stály jsi na hranici mezi loukou a lesem. Kolem tebe procházely lidé kteří se snažily z lesa a louky nasbírat nějaké zásoby pro případ že by jste se musely přesouvat. Avšak jak ať jsi hledal jakkoliv důkladně nikde v davu jsi nenašel svého starého přítele který by tu měl na tebe počkat. (Akron: zkušený křižák a dobrý přítel tvého otce který přislíbyl že tě v novém světě bude chránit jak nejlépe to půjde)Všiml jsi si však že kousek od tebe posedává u ohně hlouček vojáků ohřívající si v kotlíku neznámé jídlo.

Inventář


Len

Stojíš na mítině vedle hory u vchodu do podzemí kde si osadníci rozložily provizorní tábor. Společně se svým učitelem a přítelem Caleánem vyčkáváš na návrat několika zvědů které Caleán poslal na výzvědy do podzemí předtím než jsi přišel portálem z Acheronu.

Inventář


Mopidu

V jemném vánku byla cítit sůl a zároveň i lehčí náznak kouře který mohl značit nedalekou osadu. Tví obyvatelé buď lovily ryby v nedaleké zátoce a nebo pouze kontrolovaly svoje karavany. Několik vojáků z Nemrtvé gardy kterou ti otec přidělil nehybně stáli u vchodu do stanu který stál uprostřed provizorního tábora.

Inventář


hRDLA

Nikdy jsi si nepomyslel že by se zrovna u pramenu v horách nacházela tak velká mítina. Když jsi se rozhléžel , všiml jsi si že některé karavany se změnily na provizorní dílny kde kováři a technici připravovaly krumpáče, ostřily meče a nebo připravovaly přenosné vrtáky. ''Tož starý přítely jsem rád že jsi nezůstal na Acheronu..'' řekl Svengir z klanu Šedého Medvěda mezi tím co si kontroloval vybyvení (zkušený bojovník, kovář a učenec se kterým jsi studoval na Acheronu)
''... Byl jsem na průzkumu a mám pro tebe dvě zprávy kterou chceš slyšet dřív ?''

Inventář


Škorp

Průsmykem zavál chladný vítr které by člověku přišel jako další hřebík do rakve v tomto podnebí. Pro Frostlingy to však je příjemný letní vzdoušek. Několik karavanů které tě obklopovaly se změnily na provizorní kuchyně připravující jídlo na možnou cestu. Navíc jsi zaslechl a ucítil jak někdo pomocí magie právě zvedl stan což dost možná mohli být tvý učedníci.

Inventář


Aurelius

Stojíš v lese na břehu řeky ve které se několik osadníků právě snaží nachytat nějaké ryby. U vozů, které byly různě po okolí, byl slyšet ruch jak se někteří obchodníci z cechu snažili smlouvat s osadníky o cenách. Když jsi se rozhlížel všiml jsi si skupinky jezdců která se pomalu blížila k tobě. Dost pravděpodobně jsou to zvědi.

Inventář